Pcyi Bozmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

bilgisayar açıkken bütün fanlara çöp sok 15 20 dk oyna sonra coss :D

demişsin ama fanlar dursada fazla sorun olmaz... :D

nothing bunu yazdı:
    -----------------------------

bilgisayar içindeki gerilim hiç ummadığın bir değere yükselebilir.dikkat et derim.

bu arada profiline baktım, yaşın 36 gözüküyor.utamıyon mu bu yaşta babandan pc istemeye :D

-----------------------------

euhuheuhe :D utan utan daha baba parasımı yiyon lan :D şey yani abi amca kem küm :)

haa bide pc yi fiziksel yöntemlerinle bozacaksan lütfen bi çakmaktan çıkan manyetonu pc çalışırken farklı yerlere özelliklede işlemcinin arkasına denermisin :D çok merak ediyorum sonucu.... :D bir kaç elektronik devrede denemiştimde baya güzel şeyler yapıyrodu bi denermisin :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Koptum adama bak bilgisayarını bozmak için fikir istiyo, Rene Üstat dediklerine katılıyorum vede tavsiye ederim. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    segos
    segos's avatar
    Erkek
     Ben olsam o Pcyi satardim üstüne de kendim biraz eklerdim yenisini alirdim o bilgisayarin boxlarini ne varsa bilgisayar icin raht bi yeni Pc cikar ebay ver www.ebay.de

ahmet karatoprak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MySteryHunter
    MySteryHunter's avatar
    Erkek

mrb sana benden bi fikir :D:D:D
    bi transformatör al yada yap...
    dönüştürme oranını 1/10 yap ...
    pcye normalde kaç volt gelıyo 220
    bu 220 voltu 2200 volta çıkartıcak trafonun baplantısını yap
    sonra power'e bas BOOOM zuhahaha

yada 250 gr benzin al(75 kuruş masrafın olucak :D)
    dök kasanın içine sonra bi kibrit ... yine BOOOM ...

HaYaL GüCü BiLGiDeN DaHa öNeMLiDiR ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

tabi yaş bi anda 14 olmuş:)

login olma sayısı:8

açtığı konular:4

foruma attığı mesajlar:1

adam bi uğramış geçmiş işte ne yükleniyonuz:)

açtığı konular attığı mesajlardan çok a.k. 

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lasmosquitos
    lasmosquitos's avatar
    Erkek

işlemci veya IO'yu yak bilgisayarın en pahalı parçaları onlar:D onu da bi tel bul biyerden, üstünden plsatiğini sıyır, teli Io ve işlemciye sürt. işlemcinin soketlerine paralel sür işlemci yana öyle

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bence bu soruyu beceremiyceğin icin değilde gırgırına sordun.eminim bu işi yapmak icin birsürü fikrin vardır.eğer bir fikrin bile yoksa ben senin aklından şüphe ederim kardeş.

ama işin gırgırına gelirsek :

biostan işlemcinin voltajını arttır ama sadece voltajı.frekans aynı kalsın.yada yine biostan warning tempatureleri disabled yap cpu nun fanı ve alüminyumu cıkar bi kenara 

koy onlar hava alsın sende o arada pcyi ac müzik dinle 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karmen
    karmen's avatar
    Erkek
    artık bozmaya gerek kalmadı. ses çok olduğundan dolayı bende bi konuştum laptop aldırıyorum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    normal bişi yaptıgı yadırgamayın boşuna nede olsa babası almış , hazıra dag mı dayanır , Ulan benim Pentium 1 Kasa olucak ben alıcam ,war ya ona değil dokunanı yanından geçeni vurrum:D 

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    yaw müridcim babana yazık sen en iyisi içindekileri sök ve sat üzerinede para kat yeni bilgisayarını yaap bırak hepsini kırcana en isi sat para kat yenisini yap hem eline hiç yoktan para geçer baban parayı görünce birazda ondan ayıklarsın boru gibi bi tane yaparsaın

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 7509 Toplam Mesaj: 33