Pdf Kitap Bastircam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

elimde bir kac tane yabanci ebook var. turkiyede herhangi bir basim evine ait degil. burda satanda yok. bunlari bastirabilecegim yerler var mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Ozalitcilerde, copycenter larda bastirabilirsin,

not: Gecenlerde bir arkadas 480 sayfayi 58 liraya cikardi. Ortalama fiyat nedir, az midir cok mudur bilmiyorum tabi, aklinda fiyat bulunsun diye yazdim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Üniversite yakınlarındaki kırtasiyeler yapar hocam 

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Ankara'da kök çarşısı var, seni bile basarlar

aylmz tarafından 25/May/18 00:27 tarihinde düzenlenmiştir

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Öncelikle Nasıl birşey yaptırmayı düşünüyorsun?

Ben şöyle birşey yaptırmıştım böyle istiyorsan matbaa değil fotokopi işiyle uğraşan çoğu kırtasiye de yapıyor bunları. Fiyatıda uygun kapak 15 tl gibi birşeydi. Bez kapak diyorlar sanırım taş gibi ömürlük kullanırsın. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

istanbuldayim. universite etrafindakiler aynen yapiyorlar ama hafta ici calisiyorum. bulundugum yerede yakin universite yok.

480 sayfa 58 lira sayfasi 10 kurusa geliyor. en azindan piyasasini ogrenmis oldum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    KarakartaL bunu yazdı

Ben şöyle birşey yaptırmıştım böyle istiyorsan matbaa değil fotokopi işiyle uğraşan çoğu kırtasiye de yapıyor bunları. Fiyatıda uygun kapak 15 tl gibi birşeydi. Bez kapak diyorlar sanırım taş gibi ömürlük kullanırsın. 

kapak cok onemli degil bastiracaklarim ders kitabi. pc den gozum agriyor okuyamiyorum. kapaksiz olsada olur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ozalitçiler ki Üni civarında çokça bulunur oralarda rahatlıkla yapabilirsin acil okumam gereken kitabı bulunduğum şehirde bulamadığım için bastırmak zorunda kalmıştım 350 sayfa civarıydı sanırım 25 lira ödemiştim kitap 20 liraydı.. Böyle de bi güzelliği var :))

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

kapak cok onemli degil bastiracaklarim ders kitabi. pc den gozum agriyor okuyamiyorum. kapaksiz olsada olur.

Genelde spiralli yaparlar en ucuzu odur. Ama gıcık tarafı spiral sayfa değiştikçe çıkabiliyor. 

Sayfa sayısı az ise zımba yap hiç uğraşma :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Ankara Kızılayda Sayfası 4 kuruş. 500 sayfalık bir kitabı 20tl'ye + 2 tl spiral ile 22tlye kitap haline getirebiliyorsun. Farklı şehirlerede kargo yapabiliyorlar. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ben de 750 770 sayfalık bir workshop var motosikletin.siyah beyaz ama bazı sayfalar fotoğraflı.1200 tl isteyen 500 tl isteyen oldu.

sorabilecek fiyat verebilecek biri varsa ona pdf yi yollayabilirim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 1288 Toplam Mesaj: 13
matbaa