folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pharmaton İşlevi

Pharmaton İşlevi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Pharmaton kullandıgınızda, kısa sürede bir etki görmeniz mümkün değil.En az 2 hafta boyunca sabahları 1 kapsül yuttuktan sonra etkisini farketmeye başlarsınız.

Özellikle odaklanma,konsatrasyon ve dinçlik konusunda çok başarılı bir vitamin desteğidir.Kısacası uyku modunda gezmemeye yarar en fazla..İşe yaramadıgını söyleyen kişilerde var ancak bende açıkçası işe yaradı.İşe yaramadığını söyleyenlerde bıraktıktan sonra ne gibi bir etkisi oldugunu farketmişlerdir sanırım..

Etkileri kadar yan etkileride oldukça fazladır bu vitamin desteğinin..mide bulantısı,baş dönmesi,mide yanması başlıca yan etkileri..Ancak bende çokta yan etki olmadı açıkçası..Hatta hiç mide ağrısı çekmedim..

Her vitamin desteği gibi de Pharmaton’da iştah açar.Tek eksisi budur.Kilonuzu kontrol edin,sonra bir de o sorunla uğraşmayın.

Yan etkileri,etkileri aslında kişiden kişiye değişiyor,deneyin görün.Ancak dengeli beslenip,yeterince güneş ışığı aldıgınızda bu ilaçtan çok daha etkili bir sonuca varırsınız orası ayrı.En azından karaciğerinizi feda etmemiş olursunuz… %3c%29

Fiyatıda oldukça pahalıdır,her bir kapsül 1 Liradan pahalıya denk geliyordu yanlış hatırlamıyorsam..30luk şişenin 35-40 lira gibi bir fiyatı vardı sanırım..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

ilk başlarda dediğin gibi faydası olmayabilir. ancak zamanla daha zinde oluyorusn. bıraktıktan sonra anlıyosun ne işe yaradığını. bence herkesin kullanması gerekn ilaçlardan birisi :)

her ne akdar kimyasal da olsa sıkıntı yaratmayan ilaçtır. bağımlılık yapmaz. yan etkisi binde birdir.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

1 kutusunu kullandım lakin bende bir değişiklik yaratamadı maalesef. Yani her bünyede işe yaramıyor.

Not: Konunun amacını anlamadım

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Pharmaton 4-5 kutu kullandım fakat sonradan bi gariplik olmaya başladı.

hapı yutarken sanki aşağıya gitmiyor nefesim kesiliyor vs zor nefes alıyorum o neden acaba :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Chip bunu yazdı:
    -----------------------------

Pharmaton 4-5 kutu kullandım fakat sonradan bi gariplik olmaya başladı.

hapı yutarken sanki aşağıya gitmiyor nefesim kesiliyor vs zor nefes alıyorum o neden acaba :/

hocam hap fitil gibi oldugundan dolayı yatay olarak yutarsan yemek borundan sürütünerek geçebilir :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:

1 kutusunu kullandım lakin bende bir değişiklik yaratamadı maalesef. Yani her bünyede işe yaramıyor.

Not: Konunun amacını anlamadım

çok çok popüler bi vitamin takviyesi hakkında yorumlar,alacak olanlara google searchte yardımcı olabilir..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bende 2 hafta değil, 3-4 günde etkisini gösterdi, harbi sağlamdır ama manyak iştah açıyor amk 6 kilo aldım lan :D resmen 1.5-2 kilo yemek yiyodum evde. Ayrıca sabah pis bulantı yapar, öyle rahatsızlık değil yani kusmadan 1 adım öncesi tarzı bir bulantı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

bende 2 hafta değil, 3-4 günde etkisini gösterdi, harbi sağlamdır ama manyak iştah açıyor amk 6 kilo aldım lan :D resmen 1.5-2 kilo yemek yiyodum evde. Ayrıca sabah pis bulantı yapar, öyle rahatsızlık değil yani kusmadan 1 adım öncesi tarzı bir bulantı.

aynen hocam tıpatıp aynı yan etkiler..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

bende kullanmıştım zamanın da faydası kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişebilir

Cagito ergo sum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

finallerde kullandım gece 5 gibi yatıp öğle 2-3 gibi kalkıyordum 8 dersim kaldı.

bütünlemede de kullandım 12 de yatıp 7-8 de kalktım 8 bütün 7sini geçtim.

yani sadece ilaçla olmaz yaşam tarzını da değiştirmen lazım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

tam benim sorunları çözüomuş, ben sadece belli zamanlarda kullanıodum

demekki devamlı kullanmak şartmış

Toplam Hit: 5738 Toplam Mesaj: 12