Portal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    sayın thrbt müritleri portal yapmak için yardımcı bu işten anlayan elemanlar aranıoyor anlayanların xx_tosun_xx@hotmail.com adresini eklemeleri önemle rica olunur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    yogh mu anlayan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_k
    ahmet_k's avatar
    Erkek
    front page programı ile web sitesi yapabilirsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    krdş bujnu demen cok ii oldu ha bunu bende biliyom yazdıgım seyi ei oku sana zaten patlayacam stres geldi a.q
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    hazır portal kurmayı denesene

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    ohhoooo şak diye portal olmaz ki yaw bak ilk önce bi dil öğren ondan sonra biraz photoshop sonra dreamweaver veya frontpage programını bul sonra bişiler yapmaya çalış diyelim ki yaptın sonra free bi host al at oraya açığı vs si varsa heyklensin sonra sen bi daha gözden geçir sonra portalına sitene kavuş
    olmaz diyosan hazır bişiler bul her yer portal a.q

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    tosun kardeş ne portalı kuracaksın
    hangi dille kuracaksın asp mi php mi html mi
    detaylı bilgi ver

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    SMF forum Ve SMF portal kur canım oldukça güvenli :d Gerçi Hostumdaki açık yüzünden Günde 3 Kere Hacklenerek Gusines REkorlar kitabına girdim o ayrı mesele :d AMa sana SMF tavsiye ederim Olmazsa ARkadaşın dediği Gbii Front Pagede ASP php Portallar kodluyabılrısın Güzel program Front page ZU hahahahahahahah

eskilerden kim kaldı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    abi yaaa adam eleman arıyo (: heralde bi iş var topluca portal kurulacak.. bi nevi iş.. adam bilmiyorum dememişki (:

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    istan_bull al sana 100 puan benı anlayan sensın işte ben eleman arıyorum adamlar bana front page dıo ben bilmion sanki front page yi ya

ya bana biri hazır portal bulabilirse bulsun ya da birileri ban portal için yardımcı olsun yardımlarınızı beklıorum
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    tamam sayın tahribat müritleri bu konunun kapanmasını istiyorum sorunu kökünden çözüm ve o günden bugune kadar tam 4 portal kurdum hemde süper demekki isteyince öğreniliyormuş profesyonel oldum kurdugum portal hakkında zuha :)
Toplam Hit: 2200 Toplam Mesaj: 11