folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlamaya Giriş Kursu

Programlamaya Giriş Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Öğretmek çok büyük maharet gerçekten. Umarım hak ettiğin değeri görürsün hocam. Başarılar dilerim. Reklam için yapmamız gereken bir şey var ise seve seve yapabilirim hocam.

Çok saol hocam. Hak ettiği değeri görmese bile Türkçe hazırlanmış en iyi "Programlamaya Giriş" eğitimini hazırlayacağım. Reklam olayında ihtiyacım var herkese. Ürün bitmeye yakın sosyal medyadan paylaşımlar olabilir. Ayrıca ben yoğun sekilde uğraşırım diyen arkadaşlarla satış ortaklığı yapacağım. %30 komisyon vermeyi planlıyorum. Şu anda her tarafta paylaşmıyorum henüz tamamlamadığım için. 1-2  ay sonra yoğün şekilde başlarım tanıtımlara.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

Bu konuda yerli bir kaynak eksiği var. Fiyat udemy'i vs kıyaslayınca yüksek görünse de kaliteli içerik sunulduktan sonra parasına oldukça değecek bir iş çıkacağına eminim. Genelde programlamaya giriş kısmını çoğu kişi anlatamıyor, dilin syntax'ini mantık diye anlatıp geçiliyor. Özellikle yerli içerik üretenlerde o yeti pek yok. Zaten çoğunun programlama mantığından pek haberi yok, birkaç framework özelliği ve dilin kapsamlarını öğrenip uzman olduğunu iddia eden çok var. O sebeple bunlardan ders çıkarılıp güzel bir kapsam yaratılırsa şu anki paranın 2 katı da edebilir. Kaldı ki 5 para etmez programlama kitaplarının en ucuzu 60-70 tl den aşağı değil. Güya kapsamlı rehber, advanced'e kadar öğretiyoruz diyip son sayfasında beginner konuları anlatıyorlar ama çok satan falan oluyorlar. O sebeple fiyata çok takılmamak gerekiyor.

Emeğine sağlık hocam.

Güzel noktaya değinmişsin hocam. Bir programlamaya giriş eğitiminde kişilere programlama mantığını ve algoritma geliştirme becerisini kazandırmak gerekiyor. Bunun içinde konu anlatımına ek olarak bol bol örnek yapmak gerekiyor. Bu örneklerde kişinin algoritma kurma becerisi gelişiyor. Internetteki videolara bakıyorum. Yazılımcı adam diyorki bence programlamaya x dilinden başlaşınlar. Programlama öğrenmeye doğrudan bir dilden başlanmaz. Başlanmaması gerekir. Önce bir başlangıç eğitimi şart. Sen öğrenciyi başlangıç eğitimine sokmazsan ona en az 200 tane uygulama sorusu çözdürmezsen, doğrudan bir programlama dili öğrenmeye yönlendirirsen öğrenci bu sefer zorlanır ve motivasyonu kırılabilir. Bunun daha da uç örneği bağzıları doğrudan uygulama geliştirme kursundan başlıyor. Sonra zorlanınca bırakıyorlar tabii ki. Insanların bu davranısını degistirmek zor. Çünkü çok hızlı bir şekilde süreci ilerletmek istiyorlar. 

Eşi benzeri olmayan bir eğitim olacak hocam. Bunun içinde titiz bir şekilde ilerliyorum. İşin para kısmı öncelikli değil. Prestij kazanmak için yaptığım bir çalışma bu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Öğretmek çok büyük maharet gerçekten. Umarım hak ettiğin değeri görürsün hocam. Başarılar dilerim. Reklam için yapmamız gereken bir şey var ise seve seve yapabilirim hocam.

Çok saol hocam. Hak ettiği değeri görmese bile Türkçe hazırlanmış en iyi "Programlamaya Giriş" eğitimini hazırlayacağım. Reklam olayında ihtiyacım var herkese. Ürün bitmeye yakın sosyal medyadan paylaşımlar olabilir. Ayrıca ben yoğun sekilde uğraşırım diyen arkadaşlarla satış ortaklığı yapacağım. %30 komisyon vermeyi planlıyorum. Şu anda her tarafta paylaşmıyorum henüz tamamlamadığım için. 1-2  ay sonra yoğün şekilde başlarım tanıtımlara.

Hocam bir kaç kaynağım var bitince haberim olsun atlayabilirim. Elimden geldiğince seve seve destek olurum.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fly_on_the_shit
    fly_on_the_shit's avatar
    Erkek

hoca cinsel organini sallasan programlama kursuna carpiyor zaten. soyle interaktif bisey yapsan puzzle game gibi daha zor olur ama hem daha iyi scale eder, ingilicce filan da yapmasi kolay olur, hem steam'a koyar yolunu bulursun.

Copyright (c) 2012
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Bu örnekte 46 tl olan kurs 3500 tl olan kurstan pahalıdır.

46 tl verirsin üzerine birde yanlış şeyler öğrenirsin + zamanın gider + yarıda bırakır izlemezsin. Paran çöpe gider. 46 tl pahalı olur.

3500 tl verirsin Necati Ergin den kurs alırsın. Adam zaten bu konuda otorite. C ve C++ dillerinde. Sonra gider dünyanın istediğin yerinde çalışırsın. 3500 tl ucuz olur.

Bu kısma tamamen katılıyorum. Şu anda Necati hocadan ders alıyorum. Udemy'de 10 tane kurs aldım aynı konuyla alakalı, hepsinin bir eksikliği vardı ve bıraktım sonunda. Saçma sapan eğitimler ve sonuçsuz araştırmaların bana ne kadar zaman kaybettirdiğini gördükçe sinirleniyorum.

Bu bağlamda düşününce fiyat gayet uygun. Umarım her şey istediğin şekilde ilerler hocam.

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Necati Ergin hoca şuanda hangi kursu veriyor csystem de C dersin yok

CISSP tarafından 06/Eki/21 16:33 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

Necati Ergin hoca şuanda hangi kursu veriyor csystem de C dersin yok

Mesaj attım hocam özelden

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    fly_on_the_shit bunu yazdı

hoca cinsel organini sallasan programlama kursuna carpiyor zaten. soyle interaktif bisey yapsan puzzle game gibi daha zor olur ama hem daha iyi scale eder, ingilicce filan da yapmasi kolay olur, hem steam'a koyar yolunu bulursun.

Biz de aynı şeyi söylüyoruz hocam. Her taraf programlama kursu ancak bunların %95 i kaliteli değil. izleyen kişiye fayda sağlamıyorlar. insanlar zamanlarını kaybetmesin boşuna. Benim çektiğim dersleri biraz izlersen ne demek istediğimi anlarsın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

destek verme amaçlı eğitimi satın aldım eğitim içerikleri gelmezse bol eleştirili bir konu açarım :) 

Edit: Satış ortaklığı ya da dijital pazarlama aksiyonaların belli olduğunda iletişime geçebilirsin.

sRcN tarafından 06/Eki/21 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

1-birkac sorum olacak. içeriğin kalitelidir değilidir bilmiyorm inceleme fırsatım olmadı belirteyim. bir ürün satısı yapıyorsun uzunca bir süre tekrar tekrar girilip izlenebilir bir ders içeriği diyorsun. 2 gün sonra askere gittim evlendim sıkıldım uğrasamadım bıraktım(seni tanımıyorum) vsvs bunun garantisini verebilir misin? 

2- bitirme belgesi vericem vs diyosun neye dayanarak bunu vereceksin kurum vs..

3-fatura kesebiliyo musun? diğerlerini bilmiyorm ama ben kredikartimi neye giriyorum benim için dayanak önemli?

4-neye dayanarak en iyisi senin kursun? belki bilmeyen biri için hatalara rahmen o daha iyi??

Evrim içi mürit..laugh is live..