folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder R.Tayip Erdoğan"In Oğlu Çürüp Raporu Mu Aldı :| ?R.Tayip Erdoğan"In Oğlu Çürüp Raporu Mu Aldı :| ?

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  turunc4u
  turunc4u's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ağustos/2006
  Erkek

  Gayri Safi Milli Hasıla 219 milyar $ artmış, Milli gelir %50 artmış, 2003-2006 Türkiye Ekonomisi ortalama büyüme 7.3 olmuş. 2003-2007'de Türkiye'deki tüm kurumlar özelleşse bu kadar büyük bir getiri sağlamaz. Yanlış mı düşünüyorum? Özelleştirme şu an ki ekonomik sistemin gereği olarak yapılıyor. Telekomun sadece %55'i özelleştirildi. Ve bana göre bu özelleştirmeler devlet kurumlarına şirket yaklaşımını kazandırıyor. Personel fazlası ve verimsiz personel yerine daha az ve kalifiye çalışan personel. Devlette memurun yaptığı işi yapıp işçi kadrosunda olan 5 kat maaş alan personel var. Dediğim gibi Bence ekonomi şu an için iyi gidiyor.

  Toprak satımı diosun o rakamlarada bi zahmet bak bakalım yabancılara en çok toprak satımı ne zaman olmuş?

  Siz kazanıyomusunuz die soruyosan bizde ailecek kazanıyoruz ihracat yapmamıza ve tekstille uğraşmamıza rağmen. Krizde az daha batan bi şirket bugün ne kadar büyüdü tahmin edemezsin. İşsizlik bu ülkenin en önemli sorunu. Bu sorunu çözmek için hükümette uğraşıyor. Zaten uğraşması daha çok oy almasını sağlar. Zaten bu sorun Vatan, Millet, Devlet, Bayrak, Bağımsızlık aşkı için çözülmeli. Ki çözülecektir.

   

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  İnce Memed
  ComputerWolf
  ComputerWolf's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 26/Mart/2003
  Erkek
  AKP huketinin icraatlerini gorunce gelecek kaygim hat safhaya ulasti,bunun icin Adana'da bircok zengin isadamini dolandirmaya basladim,gelecegim icin iyi para kazanmam gerek ve bunuda basariyorum suan...Iste AKP'nin icraatlerinin en somut ozeti budur...Oncesine kadar zerre kadarda olsa gelecegimden umutluydum,universite okuyarak guzel bir hayat elde edebilecegime inaniyordum ama universite okumak bile iskence oldu , kafa kol iliskisi olmadan isler yurumez oldu...

  Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BiGGest
  BiGGest's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Ağustos/2005
  Erkek
  bluetips hoca bosver.. insanların düşüncelerinin deişmesi yetmiyo  artık benyinlerini deiştirmek gerek..  sen milyonlarca kanıt getir düşünceleri deişmez bazı kesimlerin... bende Ak pi seviyorum benim düşüncemide deiştiremezler..ama sebvebi var ki seviyorum..ama bazıları nın sevmeme sebebi deniz Bykal yanlıları oldugundandır onlarda biliyo akp nin ne kadar iyi hizmetler yaptını ;)

  BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Çömez
  underzero
  underzero's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 20/Ocak/2003
  Erkek

  biggest, akp ye terso cikan illa chp li midir ? belki ben genc partiyi tutuyorum, belki dsp liyim, belki anapliyim,
  zihniyete bak, akp ye karsiysan ya chp lisin ya baykalci

  gsmh artiyor ama niye issizlik bu kadar artti, hirsizlik bu kadar artti, bu gsmh nasil artiyor ben sana soyleyeyim. zenginin  daha zengin, fakirin daha fakir oldugu bir ulke olduk, gsmh zengine gore artti, hangi fakirin alim gucu artti ?  pazardaki etege gelen zam ile enflasyon aciklama yapmasi ne kadar inandirici olabilir ?

  telekomun %55 i ozellestirilmis, yarin bir savas halinde gorurum elin lubnanlisi gelip senin hatti kapatiyormu kapatmiyormu ? bumu senin stratejin, sat kurtul sat kurtul, kardesim calisan adami tut calismayani at isten. ozellesince adamlar daha mi iyi calismaya basliyor, ayni berbat telekom ayni berbat telekom.

  ben memur gibi calisan ama isci maasi alanlari savunmuyorum, denetle kardesim adam denetleyemiyorum o zaman satarim bal gibi de satarim, para etsin babami bile satarim diyen zihniyetten ne bekliyorsun.

  " Zaten bu sorun Vatan, Millet, Devlet, Bayrak, Bağımsızlık aşkı için çözülmeli. Ki çözülecektir." hangi vatan ? pkk aldi basini gidiyor, talabani ile barzani ile muhatap oluyor, dun kapimizdan kovdugumuz adamlarla cumhurbaskani sifatiyla gorusmeye basliyorlar, bak yaziyorum buraya teror daha cok artacak, sirf genelkurmaya gicik oldugu icin gidip gorustugu barzani yarin yine bi tarafimizda bomba patlatacak, destekleyecek, tehdit edecek.

  BIZDE SIMDI OLDUGU GIBI SUSUP OTURACAGIZ, KONUSMAYACAGIZ, HABERIM YOK DIYECEGIZ, EN SONUNDA SADECE KINAYACAGIZ.

  YAPTIKLARI BASKA BIR SEY YOK ZATEN...


  pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  seragon
  seragon's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Mayıs/2007
  Erkek
  çillerin oğlu kendi evinin karşısında yapmıştı tre nin oğlu yapmadı, bunlar hep bilindik şeyler meclisdekilerin coğusunun oğlu veya akrabası ya askerlik yapmadı bi şekilde yada rahat yerlerde yaptı.Vatanı korumakda orta gelire sahip insanlara geldi, yerin gelince bu şahıslar en büyük vatansever oluyor, işte insanın zoruna giden de bu...

  Çirkin kadın yoktur; Az Rakı vardır.
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  turunc4u
  turunc4u's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ağustos/2006
  Erkek

  Akp beğenmiyosun tamam alternatifin? yok! Şu an AB politikalarını destekleyen tek parti kim? AB'ye hayır diyen bi kalabalık vardı cumhuriyet mitinglerinde Ne AB ne ABD... Biz ihracatımızın %90'ını nereye yapıyoruz? 90 milyar $ nerden geliyo? İşsizlik artmıyo hatta geçen yıla göre düştü. Ülkeye sermaye girişi var yatırımlar var Bu yatırımlar istihdam olarak geri dönecek.Daha zengin olmak ülkemizi geliştirmek, hepimizin amacı bu.

  Zenginin daha zengin olduğu fakirin daha fakir olduğu kapitalist sistem kötü diosun. Ezilenler ellerinde bi tek zincirleri kaldığı zaman isyan edeceklerdi? Nerde o ezilen öfkeli kalabalık sosyalist ruh? çoğunluk mutlu... Çünkü kapitalist sistem onlara da bişeyler verdi dimi? Sosyalizmi savunun pek kalmadı artık dünyada...

  Dünya küreselleşiyo artık kalmadı devlet ekonomileri filan. Devlet denetlicek, düzenlicek adaleti ve güvenliği sağlıyacak. Piyasa dengesini kendi bulacak bulamadığı zaman devlet müdahale edecek. Deletin ekonomideki görevi kısıtlı olucak.

   Abicim sen bana sosyalizmi savunuyosun? Şu an itibariyle Türkiye'de senin istediğin gibi bi ekonomi modelini isteyen tek parti tkp ? Benim bildiğim kadarıyla. Onunda iktidar olma şansı yok.

  " Zaten bu sorun Vatan, Millet, Devlet, Bayrak, Bağımsızlık aşkı için çözülmeli. Ki çözülecektir." Ben askerle hükümeti ayrı olarak görmüyorum. Gerekliyse operasyon yapılacaktır. Kürt liderinin cumhurbaşkanı olması hükümetin suçu öyle mi?

   

 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  heredotcomp
  heredotcomp's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek
  arkadaşlar kendinizi onun yerini koyun babanız başbaşkan ve bir siyasi parti lideri siz ne yapardınız  normal askerliğe mi giderdiniz  gidip normal bir evdemi otururuduz  önce kendinize bunları sorun sonra yorum yapın
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  persian
  persian's avatar
  Kayıt Tarihi: 07/Eylül/2005
  Erkek

  heredotcomp bunu yazdı:
  -----------------------------
  arkadaşlar kendinizi onun yerini koyun babanız başbaşkan ve bir siyasi parti lideri siz ne yapardınız  normal askerliğe mi giderdiniz  gidip normal bir evdemi otururuduz  önce kendinize bunları sorun sonra yorum yapın
  -----------------------------

  emin ol her devlet başkanın oğlu askere gittmiştir.. Belki bazıları kıyak yerde yaptı ama sonuçta vatani görevden kaçmadı,sahtecilik yapmadı.. Siz akpnin yanlışlarını bile savuncak kadar körelmişsiniz.. Allah ıslah etsin..

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  nakamura2
  nakamura2's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Ağustos/2005
  Erkek

  heredotcomp zihniyetin çok yalnış bence eğer benim babam öyle bi görevde olsa vatanına hizmet edecek en önemli kişi olsa bende onun yolunda giderdim torpilimi kullanıp doğuda yapardım askerliğimi bunu yapmazsam benim burda 7 sülalemi götürsünler,ya vatanıma hizmet ederim yada vatanım uğruna şehit olurum bu kadar kolay,bundan büyük ödül mü var!!!


  Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PIROMANTANRI
  PIROMANTANRI's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Nisan/2007
  Erkek
  ben çürüttüm ya çocuğu zaten. :D

  Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
Toplam Hit: 4746 Toplam Mesaj: 43