Sahte Polis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulaslaslas
    ulaslaslas's avatar
    Erkek

Bugün bir anlık gaflet ile http://smsiptal.com/ şu siteye numaramı verdim. neyin kafasındaydım bende bilmiyorum. Objective C midemi bulandırdığından olsa gerek. Neyse yarım saat geçmeden 05535639811 li bir numara aradı, işte fasafiso polisim sizin kimlik bilginizle Oturduğum sokakta 84 numarada oturan biri para yollamış antepde birine. ( Halbuki bizim sokak 45 le mi ne bitiyor kapı numaraları ) hadi ya falan diye cevap verdim. tabi tc mi falanda bulmuş pezolar nasıl olduysa. tahminim seçim zamanı apaçık yayılan kimlik bilgimiz ,aile fertlerinin ki de dahil, adrese kadar ifşa edildiğinden bulmaları kolay olsa gerek.

En son garanti bankamatiğine doğru yönlendirmeye kalktı . mada faka dedim kapadım. watsaptan baktım arapça bişiler yazıyor profil fotosundada. 

velhasıl kelam ben yaptım siz yapmayın şu siteye girdi yapmayın. varsada hacker kardeşlerimiz patlatsın domaini. güzelde isim almışlar puşlar :D

Trilyon da olsan harcanacaksın!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Bende iptal icin girdim oraya. İsme salladim fhfhdhd diye. zaten numara listeleri vardir sen yazmasanda. Bir sey cikmaz oyle.

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

adamlar güzel domain kapatmış valla

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Bende iptal icin girdim oraya. İsme salladim fhfhdhd diye. zaten numara listeleri vardir sen yazmasanda. Bir sey cikmaz oyle.

+1. Yeni yasaya göre adam reklam mesajı atsa bile iptal için sms sonuna site eklerse bir şey yapamıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

+1. Yeni yasaya göre adam reklam mesajı atsa bile iptal için sms sonuna site eklerse bir şey yapamıyorlar.

Nasil yani hocam mesela,Abcd urunlerinde 50% indirim hemen arayin. Mesaj listesinden cikmak icin iptal yazin. Gibi bir mesaj atsak sorun olmuyor mu

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Nasil yani hocam mesela,Abcd urunlerinde 50% indirim hemen arayin. Mesaj listesinden cikmak icin iptal yazin. Gibi bir mesaj atsak sorun olmuyor mu

bana gelen reklam mesjlarının hepsi böyle geliyor 

ibiş şampuan bugun bilmemnesa da %50 indirimli son gün 31 temmuz , sms iptali için iptal yaz 3131 e gönder şeklinde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

adamlar güzel domain kapatmış valla

günde 50 kişi bile girse temiz para bırakır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yasaklandı dediler ama halen davam ediyorlar  sövmekten bıktım şikayet etmekten ayrı bıktım.

bu sitede denyo işe yararmı acaba :)

KaptaN tarafından 28/Tem/15 20:58 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuatavni
    fuatavni's avatar
    Erkek

meydan sahte polislere kaldı ;)

fdsfds
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek