folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note20 Ve Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı

Samsung Galaxy Note20 Ve Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Bu özelliklerin bir kısmı s10+ ile galaxy buds+ a gelir mi?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Note serisi candır gerisi heyecandır. Parası olan ya iphone alıyor ya note alıyor pc ile daha ilişkili kullanıcı için note serisi bir iş istasyonudur. Olay parada biter.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İlk çıkan Note serisi Türkiye'ye çok sonradan gelmişti. Büyük diye millet almıyordu. Herkes garipsiyordu. Sonra Note 2 çıktı yok sattı. Note 2 bence en sağlam telefonlardan birisiydi. Plastik kasa olmasına rağmen Alman tankı gibiydi. 

Note 3'te plastik kalitesi kötüydü. Kasa esniyordu.

Birde Samsung'un en büyük hatası Note serisi eskiden olduğu gibi 2 senede 1 çıkacaktı. Hem piyasası ölmüyor hemde modası geçmiyordu. 

100000% katılıyorum. Note 2 vardı ben de, yıllarca kullandım bana mısın demedi, arkadaşta Note 3 vardı patates olmuştu.

2 senede 1 çıkarken premium hissi veriyordu cihaz, şimdi pek bir ağırlığı kalmadı.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'ye muhtemelen pahalı olur diye Note 20 Ultra'nın 5G modeli gelmez. 5G olan modelin ram 12 GB. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İlk çıkan Note serisi Türkiye'ye çok sonradan gelmişti. Büyük diye millet almıyordu. Herkes garipsiyordu. Sonra Note 2 çıktı yok sattı. Note 2 bence en sağlam telefonlardan birisiydi. Plastik kasa olmasına rağmen Alman tankı gibiydi. 

Note 3'te plastik kalitesi kötüydü. Kasa esniyordu.

Birde Samsung'un en büyük hatası Note serisi eskiden olduğu gibi 2 senede 1 çıkacaktı. Hem piyasası ölmüyor hemde modası geçmiyordu. 

100000% katılıyorum. Note 2 vardı ben de, yıllarca kullandım bana mısın demedi, arkadaşta Note 3 vardı patates olmuştu.

2 senede 1 çıkarken premium hissi veriyordu cihaz, şimdi pek bir ağırlığı kalmadı.

Ama kazanmaları lazım, paraya para diyememeleri lazım. 

O değil de Google bir telefon çıkaracaktı, ram'i hafızayı kamerayı her birşeyi puzzle gibi çıkar tak yapabiliyordun. İptal ettiler herhalde keşke devam etselerdi. Gerçi baktılar tüketici kapış kapış diğer ürünleri alıyor, piyasayı engellemek istemediler herhalde. Çok hype lanmıştım bu sisteme tabi uyumluluk sorunları en büyük sıkıntı olacaktı, muhtemelen.

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Ama kazanmaları lazım, paraya para diyememeleri lazım. 

O değil de Google bir telefon çıkaracaktı, ram'i hafızayı kamerayı her birşeyi puzzle gibi çıkar tak yapabiliyordun. İptal ettiler herhalde keşke devam etselerdi. Gerçi baktılar tüketici kapış kapış diğer ürünleri alıyor, piyasayı engellemek istemediler herhalde. Çok hype lanmıştım bu sisteme tabi uyumluluk sorunları en büyük sıkıntı olacaktı, muhtemelen.

Telefonlar uzun süre kullanılacak şeyler değil. Günün her saati yanınınzda. Tabi zamanla ister istemez malzeme eskimeye başlıyor. Yurtdışında telefon bizdeki kadar pahalı değil. Adam 1.000 dolara en kral telefonu alabiliyor istediği an. Şimdi 1.000 liraya istediğiniz en son son modeli aldığınızı düşünün ?

Kim umursar o zaman toplanabilir telefonu ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu telefonları alabilenler varsa harbi godamandır heralde ya da ayransız tahtı revan satın alanlardır.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

Note 20 açiklandı baktım cok ekstra bir sey yok. Dün gittim yurtdışı Note 10 plus aldım 5400e sıfır. imei çaktım kullanıyorum. Artık yurtiçi cihaz alınmaz. 13bine hiç alınmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GodofWar bunu yazdı

Note 20 açiklandı baktım cok ekstra bir sey yok. Dün gittim yurtdışı Note 10 plus aldım 5400e sıfır. imei çaktım kullanıyorum. Artık yurtiçi cihaz alınmaz. 13bine hiç alınmaz.

Şarjın nasıl ? Samsunglarda imei çakınca telefon mala bağlıyor. Boştayken derin uykuya girmeyip şarjı içiyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GodofWar bunu yazdı

Şarjın nasıl ? Samsunglarda imei çakınca telefon mala bağlıyor. Boştayken derin uykuya girmeyip şarjı içiyor. 

Hacı senin telefoncu dükkanın falan mı var telefona dair bu kadar detayı nasıl bilebiliyorsun :D

Toplam Hit: 3987 Toplam Mesaj: 37
samsung