folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigaraya Büyük Zam!

Sigaraya Büyük Zam!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük Sanayi ve Ticaret A.Ş (Philsa), sigara ürünlerine zam yaptı.Konuya ilişkin yazılı açıklamada, Philsa tarafından İzmir Torbalı tesislerinde üretilen ürünlerin perakende satış fiyatlarında, yarından itibaren geçerli olmak üzere yüzde 8,3 ile yüzde 18,2 arasında değişen oranlarda artış yapıldığı duyuruldu.

Philsa ürünlerinin eski ve yeni fiyatları şöyle:

KAYNAK

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Paranın ne onemı var mühüm olan o illetten kurtulmak %100 zamda yapılsa içer bağımlı olan :(

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    fifsonic bunu yazdı:
    -----------------------------
    Paranın ne onemı var mühüm olan o illetten kurtulmak %100 zamda yapılsa içer bağımlı olan :(
    Yani..Çok güzel bi olaya parmak atmışın hacı..Saol.. :)

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Neresi zam bunun :) içmen kardeşim sizde ne güzel olur.

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek
    :| malboraa 5.50 olmuş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zam bi türlü gelemedi akm /:

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    durmak yok yola devam. her nefeste kulaklar çınlıyormudur acaba :)

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Sırada daha ne var acaba.... bi Hayatı Tahammül edilecek Kılan bu Meret Onuda Alınamayacak Seviyelere Çekerek Yapmak istedikleri nedir acaba...

Piyasa Zaten Anasının şeysi olmuş... Nakit Kımıldamayan yaprak misali vaziyette, Çok Çalışıp Az Kazanan bir Millet Haline Getirilmişiz, Kazanan varmıki habire Hala Zam. Ayrıca Bir Ülkede Zam Yapılması Biraz daha geriye Gidişin İşaretidir. Zamlara Bakılırsa Gerideliğimiz Bazılarını Tatmin etmemiş, Milletim Çalışkan Milletim Dayan Az Kaldı, Az Daha geriye Hızlı adımlar la ve Emin adımlar la Yürüyoruz....

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    ohh ne gzl olmus ben olsam 10 ytl yapardımm icmeyın kardesım sızın yanınızda bızde sakata gıdıyoruz hadi gectim cocuklarınızda..

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marlon20
    marlon20's avatar
    Erkek
    Asgari ücrete yüzde 4 zam yaptık bunu nerden çıkarsak???
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

MeTiN_7 bunu yazdı:
    ohh ne gzl olmus ben olsam 10 ytl yapardımm icmeyın kardesım sızın yanınızda bızde sakata gıdıyoruz hadi gectim cocuklarınızda..

Sigara içtiğim kendi odam, Çocuklarımı Sokmuyorum, Her Baba Duyarlı olabilir. Toplumsal Eğitim En uygunu, Yasakçılık değil.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5966 Toplam Mesaj: 43