Sistem Çöktü Beyler Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar win 7 sistemim Worms 4 oyununu kurup reset attıkdan sonra çöktü.Açılışda windows onarma çıkıyor ama onarmayı başaramıyor.

"Bu bilgisayara son zamanlarda kamera veya taşınabilir müzik çalar gibi bir aygıt taktıysanız çıkarın ve yeniden başlatın" diyor en son 1 sat önce harici harddisk takmıştım ama bütün usb portlarını boşalttım zaten.

Sistemi güvenli modda başlatıyorum yine aynısı oluyor.

*Elimde sistem geri yükleme noktası yok

*Bir tane win 7 cd var ama o da recoveryli cd sistem onarması yapamıyor niyeyse.XP de en son onarma yapmıştım bu kadar çeşit yoktu anasını satayım basıyordun onara onarıp geçiyordu.Bir sürü şey çıkmış.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyunda virüs falan olmasın hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Oyunda virüs falan olmasın hocam ?

windows içerisinde önyükleme kritik dosyası bozuk diyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Formata karsi degilsen yedegi al bas formati yedek almak icinde live win7 kullanabilirsin.

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Formata karsi degilsen yedegi al bas formati yedek almak icinde live win7 kullanabilirsin.

hacım icinden almam gereken dosyalar varda son care mecbur basacam formatı.O live win 7 olayıyla nasıl alıyorsun dosyaları icinden.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

Hacı mümkünse başka bir bilgisyaardan falan usb belleğe Windows at, bootable olsun, onunla onarmayı dene

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

kickass torrentte "en son ne zaman bilgisayarınıza virüs girdi" diye bir topic açmışlar okudum rastgele, bu worms yükleyenlerin alayının başı yanmış.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

kickass torrentte "en son ne zaman bilgisayarınıza virüs girdi" diye bir topic açmışlar okudum rastgele, bu worms yükleyenlerin alayının başı yanmış.

bende kat dan indirmiştim zaten :|

Hacılar bu arada firefox ve chrome yedeklerimi nasıl alabilirim eski sistemden.Direk program filesden chrome ve firefox klasorlerini atsam ordan daha sonra yer imlerini çıkarmak olur mu acaba.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

Hacılar bu arada firefox ve chrome yedeklerimi nasıl alabilirim eski sistemden.Direk program filesden chrome ve firefox klasorlerini atsam ordan daha sonra yer imlerini çıkarmak olur mu acaba.

live linux ile alman gerekenleri al pc'den

öncelikle http://rufus.akeo.ie/?locale=tr_TR sitesinden usb boot yapma programını indir 1 mb civarı

ardından http://distro.ibiblio.org/puppylinux/puppy-5.6/slacko-5.6-4G-NON-PAE.iso burdanda pupy linuxu indir 165mb

rufus programı ile iso kalıbını fiash diske yazdır, ardından açılışta biostan usb ile açılmasını sağla

pc live linux ile açılcaktır...sonrasında resim video ne varsa al

firefox yedeklerin için C:\Users\kullanıcı adın\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles klasöründen uzantısı default olan klaösürü komple kopyala

formattan sonra firefoxu kur aynı klasöre git orda default yazanı sil önceden kopyaladığını at

tüm çerezlerin yer imlerin eklentilerin geri döner chrome için bişi diyemiyecem ama emsali bişdir herhalde

aliyk tarafından 09/Mar/14 23:47 tarihinde düzenlenmiştir

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

live linux ile alman gerekenleri al pc'den

öncelikle http://rufus.akeo.ie/?locale=tr_TR sitesinden usb boot yapma programını indir 1 mb civarı

ardından http://distro.ibiblio.org/puppylinux/puppy-5.6/slacko-5.6-4G-NON-PAE.iso burdanda pupy linuxu indir 165mb

rufus programı ile iso kalıbını fiash diske yazdır, ardından açılışta biostan usb ile açılmasını sağla

pc live linux ile açılcaktır...sonrasında resim video ne varsa al

firefox yedeklerin için C:\Users\kullanıcı adın\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles klasöründen uzantısı default olan klaösürü komple kopyala

formattan sonra firefoxu kur aynı klasöre git orda default yazanı sil önceden kopyaladığını at

tüm çerezlerin yer imlerin eklentilerin geri döner chrome için bişi diyemiyecem ama emsali bişdir herhalde

sagol haci yaptim dedigin gibi aynen format atmak kaldi

Toplam Hit: 2488 Toplam Mesaj: 11