Sizce Ne Almalıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BurakMakar
    BurakMakar's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar , 

Bir ay gibi bir süredir telefon almak için ugraşıyorum , etrafta okadar çok farklı konuşan insan var ki insanın ister istemez kafası karışıyor.. O yüzden kafam şuna yatkın buna yatkın demicem , size direk gereksinimlerimi sölicem.. Siz bana kendinizi fazla yormadan bir telefon önericeksiniz veya , bir marka önericeksiniz.. Yardım eden herkesten allah razı olsun , bir aydır neler çekiyorum bilemezsiniz..

Öncelikle 94 doğumluyum , kontörlü hattım var.. Sürekli kontör alıyorum ancak hatlı veya büyük internet paketleri alamıyorum.. ama ayda günde 1 lira koysam bile 30 lira topladığım için bunuda bi yere yazın..

Sürekli mesajlaşan biriyim , olduğum ortamda wireless varsa en iyi şekilde bağlanmak ve nette dolaşmak isterim.. Tabiki bunları yaparkende telefonumun kasmamasını isterim.. Oyun konusunda muhteşem oyunlar oynamak istemem , birkaç tetris oyunu olsun canım sıkılmasın yeter.. Okulum evime uzak olduğu için sarj iyi dayanmak zorunda.. Kesinlikle tuşları seri mesajlaşmaya uygun olucak.. Olduda net paketi aldım , aldığım net paketini en iyi şekilde kullanmak istiyorum , yani bana kasma veya yavaşlama yapmıcak.. Kafanızda bir marka canlanmasın istiyorum ama çok fazla uygulama ihtiyacım yok , tek isteğim sürekli mesajlaşa bilceğim tasarımı iyi olan nete güzel bağlana bilen sarjı iyi giden bir telefon..

Nakit sıkıntım yokmuş gibi yorumlarınızı yapın , 2 milyar'a kadar yolu var.

TEŞEKKÜRLER.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

htc sensation veya iphone 4... piyasada bu ikisindne kaliteli telefon yok hocam.. her açıdan kusursuzlar hemen hemen yani alacaksan mecburen bu ikisinden birini alcan

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

samsung galaxy

htc desire s ve ya hd

o kadar paran varsa bunlar çok iyi telefonlar.

hacı yok çok büyük onlar ama benzer ufak bir model varmı dersen de

htc wildfire s

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BurakMakar
    BurakMakar's avatar
    Erkek

blackberry 9780 hakkında ne diyorsunuz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    extraordinaryy
    extraordinaryy's avatar
    Erkek

HTC desire s al hocam ben çok arastırdım bütçen uygunsa ideal telefon,ben kredi kartımın çıkmasını bekliyom taksitle alacam :D

Extreme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

http://www.samsung.com/global/microsite/galaxys2/html/

Eğer gerçekten iyi bir telefon istiyorsan bunu al !

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

parayı yüksek tutmuşun 2 bin falan uygulama istemiyorsan android ios gözden çıkar symban falan iyi olur veya blackberry os mesajlaşıyorum diyorsun klavyeli telefon iyi olur senin için demişssin int paketi alsam eğer blackberry alırsan zaten aylık Blackberry Internet Service ye kullandığın operatörden başvurursun nokia bu aralar ölü samsung galaxy pro falan var ama o nasıl bi telefon öyle kardeşim dikdörtgen resmen samsung chat lardan birini alabilirsin ucuzdur wifi si de var samsung chat 335 in (babamda var güzel telefondur kapalı alanda wifisi iyi çeker 100 200mt işini görür galiba ) ha mesajlaşıyorum diyorsun bi daha döniyim bu konuya bak eğer turkcell veya vodafone isen Blackberry curve 8520 var 400 lira falan aylık internet servisinide alırsın işini kesinlikle görür bu arada hiç yan klavyeli dokunmatiklere girmedim nokia c6-01 iyidir

edit: bazı arkadaşlar full dokunmatik yazmış belki klavyelerine alışamazsın parmakların tombul tombuldur belki :)

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    f_shade
    f_shade's avatar
    Dişi

wave 2 8530

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek

samsung galaxy s II almanı şiddetle öneriyorum.

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

o kadar para harcamana gerek yok HTC WİLDFİRE S bence bende alıcam bir iki güne :)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    para sıkıntın yoksa dediğin gibi sakın kaçırma şuan piyasanın en mükemmeli; galaxy s II

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 1891 Toplam Mesaj: 11