Solidworks Avukat Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam eger az bir sure kullandiysaniz deneme amacli DEMO saniyorduk deyin. Biz cracktan fln anlamayiz deyin. Zaten fiyati da cok ucuk alamayiz deyin..

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam yazıyı avukata danışıp yazdılar benimle pek alakası olmadı ama bakalım programı almak istemiyolar galiba hukuki süreç başlayacak bundan sonra gelişmeleri yazarım artık

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

KVKK yasasinda sikertirim. Benim bilgisayarlardaki kisisel verilerimi hicbir sekilde elde etmeye haklari bulunmuyor.

Ustelik bu veriyi kullanarak beni tehdit etme hakki hicbir sekilde yok.

Ellerinde ki delil diye tuttuklari kendilerine dönebilir.

Bu kısım gayet ilgi cekici , adamlar endüstriyel casusluk bile yapabilir diyebilir miyiz? 

Next next install ekranlarında okuduğunuz(okumadığınız) sözleşmede bunlar yazıyor.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

hocam yazıyı avukata danışıp yazdılar benimle pek alakası olmadı ama bakalım programı almak istemiyolar galiba hukuki süreç başlayacak bundan sonra gelişmeleri yazarım artık

O avukat cevap atmayin dese iş yapmamış olacak ve para alamayacakti. Şimdi hem avukata hem solide para vereceksiniz büyük ihtimalle. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Yüz dolalık yazılım için bin dolarlık bir duruşmaya girmezler. Ama avukat olayı kendi yönünden değerlendiriyor olabilir.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    Yüz dolalık yazılım için bin dolarlık bir duruşmaya girmezler. Ama avukat olayı kendi yönünden değerlendiriyor olabilir.

Dalga geçiyorsun galiba, tahminim 10bin dolar para alırlar. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı

aynen karşim. 100dolarlık yazılım için değmez

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

O yazılımlar 100 dolar 1000 dolar değil işte. Benim çalıştığım bir şirkete de Tekla (XSteel) firması baskın yapmıştı. 18.000 € makine başı olmak üzere 3 makineden 54.000 € yeni ürün sattı. Öyle anlaşmışlardı. O zamanlar € 4 tl... Toplam ederi 200.000 TL...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Microsoft un Gold Partner'iyim arada bizde denetimlere çıkıyoruz. Laftan anlamayanlarla faturayı konuştuyoruz.  Sorun çözülüyor.

Bugün beni birisi şikayet etmiş hatta ben adamlara kaç bin lira yardımcı oluyorum onlar kaşınıyor. Akşam üstü kaşımaya gideceğiz :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Bir yerde fiyat buldum, 10.000 $ ve üstüymüş. Ocağın sonuna kadar de kampanya varmış ama kaçmış oldu.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 12315 Toplam Mesaj: 57
solidworks avukat problemi