Sony PS4 Veya PS5 Oyun Kolu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Arkadaşlar iyi günler Sony orijinal ps4 veya ps5 oyun kolu satın almak istiyorum ikinci el veya elinde sıfır ürün bulunan mürit varsa talibim yasa alternatif olarak bu ayarda bilgisayarda oynamak için oyun kolu var mı tavsiyeniz 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Al hocam.

https://www.amazon.com.tr/SONY-Eurasia-Video-Games-DualSense-Controller/dp/B09QD2HV6H/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1QM54YUP5JNMU&keywords=ps5&qid=1645374325&refinements=p_85%3A21345931031&rnid=21345902031&rps=1&sprefix=ps5%2Caps%2C155&sr=8-2

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/sony-yeni-nesil-ps4-kol-v2-gamepad-dualshock-4-v2-p-HBV0000130SBM?magaza=%C5%9EHNBAZAAR&url_src=ios-product-detail

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

Hocam ben bunlardan aldım. Orjinal kol kadar olmasada iş görüyor. Bence en büyük eksisi analog hassasiyeti. Asla orjinal koldaki kadar iyi değil o hassasiyet.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    overlocker bunu yazdı

Hocam ben bunlardan aldım. Orjinal kol kadar olmasada iş görüyor. Bence en büyük eksisi analog hassasiyeti. Asla orjinal koldaki kadar iyi değil o hassasiyet.

sağolun hocam düşüneyim bir alternatif bulsam alcamda adam akıllı yok 

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocam konuya ek olarak oyun kolu almak istiyorum öneriniz var mıdır konuda belirttiğim gibi sony olmak zorunda değil

boş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ps4'çüler toplanmışken araya birşey sıkıştırabilir miyim?

PS4 slim + çift kol satan mürid var mı?

kırılabilen sürüm arıyorum. online oyun oynamıyorum. kolların v2 olmasını tercih ederim. mümkünse 1tb arıyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Acayip kese yoruyor konsol, cihaz en guncel versiyonunda hic downgrade yapip korsan oynayan var mi?

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Acayip kese yoruyor konsol, cihaz en guncel versiyonunda hic downgrade yapip korsan oynayan var mi?

Sorma hocam ya valla ikinci ele düştük malum ekonomi 

boş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3m0
    m3m0's avatar
    Erkek

Yeni konu açmadan, müritin konusundan devam edeyim dedim.

Ben de Xbox için 8. veya 9. nesil oyun kolu arıyorum. Elinde olan, satmak isteyen var mıdır? Bir ses ederse sevinirim. 

Toplam Hit: 1302 Toplam Mesaj: 15
oyun kolu