Sony Xperia Go Hakkında !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    City_hunter
    City_hunter's avatar
    Erkek

Hocalar Xperia Go almayı düşüyorum. Özellikleri iyi gibi.Dayanıklılık bakımından lafım yok ama .Diğer teknik özelikleri bakımından size göre nasıl.Bana fiyatına göre pahalı gibi geldi..
    ya da  bunun yerine başka başka hangi telefonu önerebilirsiniz...

Hiç ölmeyecek gibi yaşayanla,hiç yaşamamış gibi ölen arasında ne fark var
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Su geçirmez falan diyorlar hatta Youtube'da videosu bile vardı.Ama Donanımhaber'den bi elaman yere düşürüp ekranını patlatmıştı.Hatta Sony bile bunu nasıl becerdin demişti sanırım adama. :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    City_hunter
    City_hunter's avatar
    Erkek

Sony'nin giriş seviyesi boyutlardaki suya ve toza dayanıklı akıllı telefonuXperia GO, Türkiye'de satışa çıktı. 1 metre derinlikteki suya yaklaşık yarım saat dayanabilen, IP67 sertifikasına sahip bir model olan XperiaGO, bugünden itibaren alınabilir durumda.

Xperia GO'nun teknik özelliklerine bakacak olursak;

3.5 inç büyüklüğündeki LCD ekranının 320 x 480 piksel çözünürlük desteklediği Xperia GO, diğer Xperia modelleri gibi mobile Bravia Enginedesteğini de arkasına alıyor.

Xperia P, Sola, U modellerinde kullanılan 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli NovaThor işlemcisini kullanan Xperia Go, Mali 400 GPU’suyla beraber güçlü bir profil çiziyor.

8 GB dahili depolamaya sahip olan telefonda, kullanıcıların ulaşabildiği hafıza miktarı 4 GB olarak görülüyor. Ürün microSD ile hafızasını 32 GB’a kadar arttırabiliyor.

512 MB RAM’in kullanıldığı Xperia GO, diğer Xperia modellerindekullanılan TimeScape arayüzü ve optimizasyonların etkisiyle, az RAMkullanımıyla dikkat çekiyor. Bu yüzden telefona 512 MB RAM oldukça yeterli gelmekte.

Android 2.3 Gingerbread sürümüyle piyasaya sunulan Xperia GO,Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesine de kavuşuyor. AyrıcaSony, 2012 modellerine Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini de verecek. Bu da telefonun en önemli avantajlarından biri. Çünkü diğer firmalar, giriş seviyesi modellerini pek güncelleme dağıtmıyorlar. Sony’nin bu konudaki ilgisi bilinen bir gerçek.

5 megapiksel ana kameranın kullanıldığı Xperia GO, 360 derecepanaroma fotoğraf çekebiliyor, yüz tanıma, otofokus ve coğrafi etiketleme gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Cihazda ayrıca loş ortamlarda oldukça etkili LED flaşa da yer veriliyor. Xperia GO’nun 720p video kaydı yapabildiğini de belirtelim.

1305 mAh batarya ile gelen Xperia GO, 5 buçuk saat 3G’de konuşmasüresi sunmakta. Cihaz 45 saat müzik oynatabilme başarısını da gösterebiliyor.

Sony Xperia GO, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 999 TL’den Sony Center, Mediamarkt, Vatan Bilgisayar mağazalarında ve Turkcell İletişim Merkezleri’nde satışa sunuldu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    City_hunter
    City_hunter's avatar
    Erkek

Bu özelliklere göre pahalı mı ??

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Beyler yeni konu açmayayım dedim buraya yazayım dedim.Burada bi esnafta sıfır 2 yıl garantili Türkiye cihazını 700 liraya buldum.Sizce alınır mı ? Şuan hepsiburada'da 799,00 TL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Beyler yeni konu açmayayım dedim buraya yazayım dedim.Burada bi esnafta sıfır 2 yıl garantili Türkiye cihazını 700 liraya buldum.Sizce alınır mı ? Şuan hepsiburada'da 799,00 TL.

Bence fiyat iyi şimdi bi araştırma yaptım hemen hemen aynı fiyatları çekmişler.

tolgaStain tarafından 15/Şub/13 13:01 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

hocam 799 tl piyasa fiyatı suan 

gold ve bimeks parelel ithalat satıyo 700 tl ye

alacaksana adam bi yerden al nakit alacaksan sony deyim merkez depodan çekerim senin için fiyat için ararım depoyu.

sony ürünleri hakkında yardımcı olabilirim dedigim gibi 799 gozden cıkardıysan yanına hediyeler ekleriz hocam ;)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

alacaksana adam bi yerden al nakit alacaksan sony deyim merkez depodan çekerim senin için fiyat için ararım depoyu.

sony ürünleri hakkında yardımcı olabilirim dedigim gibi 799 gozden cıkardıysan yanına hediyeler ekleriz hocam ;)

Hediye derken ne gibi ? Birde Xperia U fiyat öğrenebilir misin ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

Hediye derken ne gibi ? Birde Xperia U fiyat öğrenebilir misin ?

8gb hafıza kartı kılıf gibi hocam u 699 + sarj cihazı var usb batarya diyim daha dogrusu

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

xperia J    Jellybean ile gelmesi acisindan iyi kamerasi da iyi cekiyor turkiyeye yeni girdi sanirim  ekran da 4inch

hediye almayi dusunuyorum xperialarin fiyat performanslari iyi duruyor

Xperia U \ sola \  J

guzel cihazlar fakat Xperia GO nun ekran cozunurlugu cok dusuk

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

tasarımını beğenmiyorum.

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 1744 Toplam Mesaj: 11