Spotify Sağlam Apk Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kaç tane denediysem yemedi ttnet müzik kullanıyorum oda ayrı bir saçmalık uygulama kapanmıyor müzik arkada açık kalıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

bişey anladıysam arap olayım.

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

3 aylık 1 lira şu anda hocam :)

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

3 aylık 1 lira şu anda hocam :)

Bende spotify kullanıyorum uzun zamandır, bu kampanyası olunca direkt burdan aldım tekrar, 3 ay kafa rahat :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

0,99 TL karşılığında 3 aylık Premium Daha sonra yalnızca 9,99 TL/ay.

https://accounts.spotify.com/login?continue=https%3A%2F%2Fwww.spotify.com%2Ftr%2Fpurchase%2Fpanel%2F%3Futm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dgrowth_paid%26utm_campaign%3Dbrand%257Ctr%26utm_content%3Dgeneral%257Cexact%257Ctr%26utm_term%3DIntro.v2%26gclid%3DCP6O1fTM2ckCFVCZGwodP98Ang%26promo%3Dthree_for_x

Bu tekliften yararlanmak için 18 gün kaldı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

10 lira vereceğime 12 liraya Vodafone 500 MB net veriyor aylık onu alacağım. 3 aylık ise 22 lira. Leziz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ne yazık ki aradığın teklif için uygun değilsin. Endişelenme, tam da senin için başka bir teklifimiz var.

KaptaN tarafından 13/Ara/15 23:19 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

enpara ile aliyorum  6 lira ödüyorum. keyfime bakıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

enpara ile aliyorum  6 lira ödüyorum. keyfime bakıyorum

Bu ay kampanya son maalesef. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kazasker paylaşmıştı forumda kaç zaman önce. onu kurdum sonra hiç günceline bakmadım hala çalışıyor o.

https://yadi.sk/d/Lyaeigy_mCb7a

bu olması lazım diske atmışım şansına bi dene hocam.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

sigarayı bırakın sorun çözülür :D

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 1539 Toplam Mesaj: 15
spotify