Steam İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Enpara ile nasıl alınıyor normal Visa prosedürü ile mi yapılıyor yoksa Enpara olarak bi onay mı istiyor nasıl yapıyoruz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Enpara ile nasıl alınıyor normal Visa prosedürü ile mi yapılıyor yoksa Enpara olarak bi onay mı istiyor nasıl yapıyoruz

normal kredi kartı kullanır gibi kullanarak alıyosun. aldığın miktar kadar enpara hesabında para olması gerekiyor. ay sonunda yarısını geri yatırıyor. Fakat limit aylık 50 tl. yani en fazla 25 tl. geri yatırıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

şu elder scroll u alip oynayan var mı daha önceden single oynamıştım. sanırım artık diğer oyuncularlada oynayabiliyorum ama nasıl olacağını pek anlamadım

http://store.steampowered.com/app/306130/

linkteki şu yazanı alirsam : The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition Satın Alın

online oynayabilecek miyim var mı bu oyunu oynayan?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mafia serisi neden yok ? Mafia 1 komple yok mafia 2 ise var ama fiyat yok alınamıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

enpara ile gta mı alsam 80 tl ye gelecek

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

Ra3 alan var mı hacılar. Win10 sorun çıkarıyor mu

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

@GUS hocam sinlge oynadığın oyun skyrim morrowind falandır.. onlar farklı oyunlar.. bu oyun tamamen mmo

yani bu oyunu single oynama ihtimalin yok zaten :) wow gibi veya metin2 gibi düşün.

@mkyb mafia1 in dağıtımcısıyla ilgili sıkıntı olduğundan kaldırıldı vs diyen var.. bende hiç satışta görmedim

https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/828934913310426172/ -mafia1 ile ilgili

mafia2 ile ilgili dedikodular ise müziklerin telif süresinin veya oyun içindeki playboy dergilerinin

telif hakkı sürelerinin dolduğu ile ilgili dedikodular var, şurdan bakabilirsin

https://www.reddit.com/r/Games/comments/3hxfkl/mafia_2_no_longer_available_for_purchase_on_steam/

@DrKill al hocam düşünme.. parasını hak ediyor.

@rocketadam hocam bende RA3 ün ek paket gibi bir oyunu vardı onu açmıştı sorunsuz win10 da ama direk RA3 ü

bilmiyorum çünkü oyun bendede yok :) gerçi sorun olunca steam mağza sayfasına yazıyor işte win10 ile sorunludur

diye ama yinede oynayan biri varsa söylesin daha iyi olur

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

enpara ile gta mı alsam 80 tl ye gelecek

Valla Allaha şükür durumum var ama bir oyuna 80 lira veremem. Elli sefer denedim en sonunda Rus sitelerinden crackledim oyunu açtım. Kasma vs bekliyordum ama oyun yağ gibi akıyor. Tek sorun oyunda Rusça oldu amk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

halflife1, aoe2hd ve the witcher2 yi aldım demin başka oyunlarda bakınıyorum crusaderhd fln gördümde oynamam diye almadım

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

halflife1, aoe2hd ve the witcher2 yi aldım demin başka oyunlarda bakınıyorum crusaderhd fln gördümde oynamam diye almadım

Valve oyunlarını tek tek almakla uğraşamayın.

http://store.steampowered.com/sub/29197/?l=turkish

Counter Go var o bile yeter bu paketi almaya.

Toplam Hit: 5950 Toplam Mesaj: 54
steam indirim sale