Steam İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Ben şahsen yarın bunları alıcam :D

Super Meat Boy : http://store.steampowered.com/app/40800  3.36TL

Batman: Arkham City - Game of the Year Edition : http://store.steampowered.com/app/200260 7.75 TL

Castle Clashers : http://store.steampowered.com/app/204360 6 TL

BattleBlock Theater : http://store.steampowered.com/app/238460 6TL

Ben böyle eğlenceli oyunları seviyorum :D 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

The long dark daha hoşuma gitti. forest yerine onu alayım diyorum. 

alma. forest, 7'ye katlar. long dark başlangıçta hoşuna gidecek, güzel grafikler vs. ama oyunu çözünce yapacak bir şeyin kalmıyor. resmen oyunda yapacak bir şey yok. başlangıçta iyi güzel ne yapayım nasıl hayatta kalırım hesabında iken 3 gün sonra boş.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhatsApp
    WhatsApp's avatar
    Erkek

empire total war alayım diyorum da şu türkçe çeviri olayı steamden alınca oluyor mu? sıkıntı yaratmıyor de mi ? 

çünkü ingilizcemiz o kadar iyi degil.diplomasilerin türkçe olması önemli sanırım.

h1z1 için bilgilendirebilecek biri var mı ?

nasıl bir oyun ? 

online mı ? single da oynanabiliyor mu ? 

oynanış videolarına baktım da pek bir şey anlamadım

WhatsApp tarafından 30/Kas/15 07:16 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    WhatsApp bunu yazdı

empire total war alayım diyorum da şu türkçe çeviri olayı steamden alınca oluyor mu? sıkıntı yaratmıyor de mi ? 

çünkü ingilizcemiz o kadar iyi degil.diplomasilerin türkçe olması önemli sanırım.

h1z1 için bilgilendirebilecek biri var mı ?

nasıl bir oyun ? 

online mı ? single da oynanabiliyor mu ? 

oynanış videolarına baktım da pek bir şey anlamadım

bazen yeni update gelirse ufak tefek sıkıntı çıkartabiliyor yamalar ama çözümü bulunuyor hepsinin. zaten oyunçeviride orjinal kullanmaya teşvik için cracklı oyunlarda zorluk çıkartmak için çeşitli şeyler yapıyorlar.. iyide yapıyorlar(bkz. skyrim çevirisi) 

bende steam kütüphanemde var total war empire, oynayalı baya oldu ama denemiştim ben çalışmıştı sorunsuz ama üstünden biraz zaman geçti.

h1z1 zombilerin olduğu hayatta kalma oyunu dayz gibi.. arkadaşların varsa onlarla birlikte iyi olur. çeşitli modları olduğunu duymuştum.. arkadaşlarla güzel gidiyormuş.(tarikatımızda oynayanlar var)

işte araba buluyorsun, yiyecek buluyorsun karnını doyuruyorsun, silah buluyorsun diğer adamları öldürüp lootluyorsun vs.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Cs go aldık bakalım iyimi ettik kötümü.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Ocağıma incir ağacı dikecek yemin ediyorum. Dayanamıyorum şu indirimleri görünce :/

İyiki sağlam bi bilgisayar yok elimde yoksa aç kalıcam..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhatsApp
    WhatsApp's avatar
    Erkek

H1z1 single oynaniyoe mu yoksa multi mi level vs atlaniyoe mu karater gelisiyo mu ? Yoksa oyle sadece arkadasinla geziyon mu ? Map var mi ? 

gameplayler hic anlatmamis da 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

The long dark daha hoşuma gitti. forest yerine onu alayım diyorum. 

alma. forest, 7'ye katlar. long dark başlangıçta hoşuna gidecek, güzel grafikler vs. ama oyunu çözünce yapacak bir şeyin kalmıyor. resmen oyunda yapacak bir şey yok. başlangıçta iyi güzel ne yapayım nasıl hayatta kalırım hesabında iken 3 gün sonra boş.

ikisini de almıyorum, erken erişimdeymişler :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    WhatsApp bunu yazdı

H1z1 single oynaniyoe mu yoksa multi mi level vs atlaniyoe mu karater gelisiyo mu ? Yoksa oyle sadece arkadasinla geziyon mu ? Map var mi ? 

gameplayler hic anlatmamis da 

H1Z1 Single yok. 2 modu var. Birinde gökyüzünden paraşütle 100 kişiyi falan haritaya bırakıyorlar düştüğün yerde silah araba falan ne bulsan topluyorsun. Zombiler yok diğer kişilere karşı mücadele ediyorsun. Amaç hayatta kalan son kişi olmak. Belli bir süre sonra alana gaz basıyorlar gaz enerji kaybettiriyor alan daralınca mecburen 2 kişi de kalsa karşı karşıya gelip biri ölüyor.

Normal modu bildiğin zombi hayatta kalma. Malzemeler çok kısıtlı değil ben 3-5 ay önce dayz oynayıp neredeyse 2 saat gezip hiçbir şey bulamadığımı biliyorum bunda çok sıkıntı çekmiyorsun. Tavşan tuzağı, arı kovanı falan yapıp oradan yiyecek alabiliyorsun. Üstündeki pantolonun cebi, tişort falan hepsinin ayrı taşıma kapasitesi var. Üstünü yırtıp çanta, bandaj falan yapabiliyorsun. Karakter seviyesi yok galiba çok uzun süre oynamadım birilerini bulursam oynamayı düşünüyorum. Craft edebileceğin şeyleri adım adım öğreniyorsun çok karışık değil. Harita var ama elle çizilmiş. Üstte a b c d e, yanda 1 2 3 4 5 var. Oynarken sağ altta konumun yazıyor. Mesela B4. B ile 4'ün kesiştiği yerde oluyorsun. Mikrofonla konuşurken sadece yakınındaki adamlar seni duyabiliyor. Radyo bulursan uzaktakilerle de konuşabiliyorsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Survival oyunlariyla ilgili bana soyle bi mini ozet gecen olur mu ne alsak?

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 5961 Toplam Mesaj: 54
steam indirim sale