folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Su İçmeyle Alakalı - Düzenledim

Su İçmeyle Alakalı - Düzenledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    ebter bunu yazdı

Ajan adamdır, takılmayın ulan adama. hastane olayında baban doğrusunu yapmış kızda karakter olsaymış kalırmış hayırlısı olmuş.

sağol hocam (;

babam mı doğrusunu yapmış? e ama ölmedimki nasıl neye göre böyle karar verdi anlamadım. ama bide kendini kızın yerine koy; nişanlın ölümle burun buruna tamam yaptığı en büyük yanlış bişey ama kayınpederin ölecek diye nişanı atıyor sen ne yaparsın? bu kadar uğraşı seneler geçmesini göze alır mıydın? kız ben bilinçsiz yatarken hem hastaneye hemde eve gelip baya ilgilenmiş benle ama işte neyse...

evlendi mi kız ajan.

evlenmiş öyle duyduk. hemde ben daha yatarken..... 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    ebter bunu yazdı

Ajan adamdır, takılmayın ulan adama. hastane olayında baban doğrusunu yapmış kızda karakter olsaymış kalırmış hayırlısı olmuş.

sağol hocam (;

babam mı doğrusunu yapmış? e ama ölmedimki nasıl neye göre böyle karar verdi anlamadım. ama bide kendini kızın yerine koy; nişanlın ölümle burun buruna tamam yaptığı en büyük yanlış bişey ama kayınpederin ölecek diye nişanı atıyor sen ne yaparsın? bu kadar uğraşı seneler geçmesini göze alır mıydın? kız ben bilinçsiz yatarken hem hastaneye hemde eve gelip baya ilgilenmiş benle ama işte neyse...

evlendi mi kız ajan.

Buna üzüldüm la. En azından biraz bekler yani. Söz haftasonu senin için içecegim. 

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    ebter bunu yazdı

sağol hocam (;

evlendi mi kız ajan.

Baban neler dediyse artık :))

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

Konuya bak, içeriğe bak

Ajan bu forumun yaramaz çocuğu ya seviyorum seni ajan, az iç kola,kahve

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    ebter bunu yazdı

sağol hocam (;

evlendi mi kız ajan.

Buna üzüldüm la. En azından biraz bekler yani. Söz haftasonu senin için içecegim. 

ne birazı hocam yaa kazamdan 3 hafta sonra düğünümüz olacakmıştı. böyle sevmiş demekki. yok hocam içme yaw benim için alkol alma beni de işin içine sokma (;

@aslanamca

artık neler dediyse, bence kimse tahmin bile edemez (:

@siyahbeyaz

konu-içerik konusunda haklısın hocam ama burası forum olduğu için herkes istediğini yazabilir ondan yani (;

bende seni severim SiyahBeyaz, kahve tamam az içeyimde kolayı zaten a101'in "bi kola"sını içiyorum, sadece kola tadı var içeriğine bakmadım ama öyle ilginç şeyler yoktur ve fiyatı uygun (;

ajan1111 tarafından 24/Kas/22 19:13 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ajan su önemli bol bol içmeye devam , arada php ye bak ,yanlış hatırlamıyorsam php işe uğraşmıştın biraz zamanında...

31 konusuna gelirsek biraz  daha fazla keyif almak istersen şu ürüne bak derim 

https://www.hepsiburada.com/tenga-double-hole-cup-ultra-size-erkeklere-zel-toc-004us-p-HBV000005Y1VF?magaza=TENGA+T%c3%bcrkiye&url_src=and-product-detail 

Not : ürünü kullanmadım hiç ama tbt de bi ayı vardı o söylemişti çok iyi diye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Ajan su önemli bol bol içmeye devam , arada php ye bak ,yanlış hatırlamıyorsam php işe uğraşmıştın biraz zamanında...

https://www.hepsiburada.com/tenga-double-hole-cup-ultra-size-erkeklere-zel-toc-004us-p-HBV000005Y1VF?magaza=TENGA+T%c3%bcrkiye&url_src=and-product-detail 

tamam devam (; evet zamanında kendi sitemi phpde baştan sona yazmıştm ama şimdi benim beyin hazretleri pek sıkıya gelemiyo. hani eskiden bilgisayarlar yanıt veremeyince dııııııt diye ses çıkarırdıya aynen böyle herhangi bir komutu hatırlayamazsam yada kafam basmazsa sanki aynı bu dıııııııt sesini duyuyor gibiyim ve ilerleyemiyom (;

konu çok +18'e gidiyo bu "şey" konusunu kapatalım under. amcaya iş çıkarmayalım :D (;

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

tamam devam (; evet zamanında kendi sitemi phpde baştan sona yazmıştm ama şimdi benim beyin hazretleri pek sıkıya gelemiyo. hani eskiden bilgisayarlar yanıt veremeyince dııııııt diye ses çıkarırdıya aynen böyle herhangi bir komutu hatırlayamazsam yada kafam basmazsa sanki aynı bu dıııııııt sesini duyuyor gibiyim ve ilerleyemiyom (;

konu çok +18'e gidiyo bu "şey" konusunu kapatalım under. amcaya iş çıkarmayalım :D (;

Under amcanın kılları beyazladı artık :) buralara uğramaz oldu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Tamamdır 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

düzenledim.