folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Tahribat.Com Konu Takipçisi V1.0 (Userscripts)

Tahribat.Com Konu Takipçisi V1.0 (Userscripts)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

http://tahribat.com'da işaretlediğiniz konuları takibe alır ve "mesajlarım" sekmesinden takip ettiğiniz konulara eklenen yeni mesajları takip edebilirsiniz

v1.0 ->
    * Forum konularında cevap butonunun yanında takip et butonu eklendi.
    * Konular bölümünde takip edilen mesajın arkaplanı değiştirildi.
    * Konular bölümünde konuların son sayfalarına link verildi.
    ekran görüntüleri:

Takip%20et%20butonu  Takip%20etme%20butonu Mesajımın%20bulunduğu%20konular%20sayfası

link: http://userscripts.org/scripts/show/101521

kullanım: resimde olduğu gibi cevapla butonunun yanında takip et butonunu ekledim. cevap yazdığınız herhangi bir konuda takip et butonuna tıklarsanız daha sonra mesajlarım kısmından takip edebiliyorsunuz kaç yeni mesaj atıldığını. konuya girerseniz de yeni mesajlar sıfırlanıyor.

not: Firefox için greasemonkey eklentisi gerekli, opera ve chrome için de greasemonkey eklentisinin görevini yapan farklı eklentiler var, google'da ararsanız bulabilirsiniz.

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

* takip etme butonunundaki problem çözüldü.

* chrome'da oluşan problem çözüldü.

opera'da kullanım için: (_Dert_ müridin postu)

Opera da bu betiği çalıştırmak için yapılması gerekenlerı anlatıyorum....Bende nasıl olacağini bilmiyordum ufak bir araştırmadan sonra buldum, arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle...

ilk önce "C:\Program Files\Opera\" klasörün içine "userjs" klasörü oluşturmak...

Araçlar -- Tercihler(Kısayol: Ctrl F12)--Gelişmiş-- İçerik-- JavaScript seçenekleri--Kullanıcı JavaScript dosyaları bölümünden "Seç" tıklayıp daha önce oluşturmuş olduğumuz   "C:\Program Files\Opera\userjs"  seçmek...

Buradan Install Application ile uygulamayı indirip kurduktan sonra seç tıklayıp tekrar  "C:\Program Files\Opera\userjs" klasörünü seçmek...

Artık çalıştırmak istediğiniz betiğe girip install yapıp çıkan uyarıya "install user script" tıklamanız...

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Chrome için gerekli eklentiyi bulan yazarsa iyi olur. Ellerine sağlık çok iyi olmuş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

itfaiyeciTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

Chrome için gerekli eklentiyi bulan yazarsa iyi olur. Ellerine sağlık çok iyi olmuş.

http://www.12parmak.com/247-google-chromeda-greasemonkey-scriptlerini-calistirma/ buraya bir bak hocam istersen.

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Valla uğraşamayacağım en iyisi firefox kurayım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

tüm takipleri görebilitemiz var mı?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Şu üç tarayıcı içinde birisi yol yordam gösterse iyi olur. Chrom için ihtiyacım yok explorer'i adamdan saymıyorum zaten ff'u hallettim ama asıl Opera şart.! karizmatik metin editörü için ayrı bi klasör açıp ordan alıyordum scriptleri bundaki yöntem nasıl?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Mesajlarım kısmından takip edebilirsin. Script çalışıyor, ellerine sağlık tekrardan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

RotKerim bunu yazdı:

tüm takipleri görebilitemiz var mı?

onu da yapmayı düşünüyorum ama ajax kullanmam lazım o yüzden şu yaptığım kadar hızlı olmaz.

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

itfaiyeciTBT bunu yazdı:

Mesajlarım kısmından takip edebilirsin. Script çalışıyor, ellerine sağlık tekrardan.

mesajlarım nerde :S

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hocam mesaj yazmadanda takıp etme olmalı bence

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 11742 Toplam Mesaj: 64