Trtizle.Com - TRT Arşivi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Atıyorum arabada geçen bir sahnede arkaplanda araba teybinden müzik sesi geliyor. YouTube hemen bunu anlayıp ya videoyu komple kaldırıyor yada müziğin telifini alan şirketin reklamlarını yayınlıyor videoda. İçeriği yükleyen videodan para kazanamıyor. Birde çok sık olursa en sonunda Google gözünün yaşına bakmadan kanalı kapatıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

2 öküz (1979) 'ü bekliyorum :)

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

PC ile idm çalışıyor mu?

Deneyen var mıdır?

Fakirler Ölsün...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

PC ile idm çalışıyor mu?

Deneyen var mıdır?

Aslında Denemek Lazım Güzel Arşiv Olur.. Ben Dün TV'ye .apk Kurdum H.Sonu Coşarız Diye Ama Çalışmadı Dönüp Duruyor Ekran Açılmadı.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

PC ile idm çalışıyor mu?

Deneyen var mıdır?

Evet .ts formatında indirilebiliyor. Hatta indirme öncesinde kalitede seçiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı

PC ile idm çalışıyor mu?

Deneyen var mıdır?

Evet .ts formatında indirilebiliyor. Hatta indirme öncesinde kalitede seçiliyor.

Teşekkürler.

Aslında bence trt diğer kanallarla anlaşıp bu arşivi çok kaliteli yapımlarla geliştirebilir.

Mesela Süper Baba, mesela Elveda Rumeli...

Fakirler Ölsün...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Teşekkürler.

Aslında bence trt diğer kanallarla anlaşıp bu arşivi çok kaliteli yapımlarla geliştirebilir.

Mesela Süper Baba, mesela Elveda Rumeli...

Süper Baba'nın kasetleri ATV'nin binasını sel basınca selde gitti geyiği vardı yıllardır ancak ATV sonradan bölümleri YouTube'a yükledi hocam. Hatta 20 dakikalık sadece can alıcı sahnelerin olduğu vakit harcamayan özet bölümleride var.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLDtKkRw7skTf4ZIQ5Rx4PtyOecdp54Q08

Edit : Sel baskını muhabbeti doğru olabilir çünkü Ekşi sözlükte 25 bölümün eksik olduğu yazılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=JYAywSWu1Ds

mkyb tarafından 03/Şub/22 15:40 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

adım bayram bayram dizisini koymamışlar en sevdiğim diziydi zaten 4.bölümün fragramanı oynadı kendisi de yayından kalktı

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

adım bayram bayram dizisini koymamışlar en sevdiğim diziydi zaten 4.bölümün fragramanı oynadı kendisi de yayından kalktı

YouTube'a kısım kısım atmışlar hocam oradan bakabilirsin. 4. bölümde final yapan bir dizi için uğraşacaklarını sanmıyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arşiv bayağı genişledi. Bizimkiler dizisini izliyorum Dumkoflar taşındı. :)

Toplam Hit: 2760 Toplam Mesaj: 24
trt