folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ttnet Fatura Hakkında

Ttnet Fatura Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    arkadaşlar mayıs ayının 3 ünde 4 gb kotalı olan internetimi sınırsız yaptım. Bu ayki fatura tutarım ne kadar gelecek diye sordum bu ay faturanız sınırsız tarife üzerinden ücretlendirilecek denildi. Ben de hemen downloda başlayabilirmiyim dedim. 24 saat içinde modeminizi açıp kapatarak başlayabilirsiniz dendi. ben iyice emin olmak için 1 gün bekledim. Modemi resetledikten sonra telekomu aradım tarifem ne dedim sınırsız tarife dediler. downloda başlayabilirsiniz dediler. ben de Allah ne verdiyse yüklendim ay sonuna kadar 25 gb filan oldu. Bu ay faturamın sınırsız olarak gelmesi gerekirken mail kutuma mayıs ayı faturası geldi 32 tl lik bir faturaydı. açtım baktım 4 gb limitli yazıyor hala anlamadım ? Üstelik bu ay downloadı da aştım ama kota aşımı ile ilgili de bir yazı yoktu. acaba sınırsız faturası bir sonraki ay mı gelecek ? sizin başınıza da böyle bir olay geldi mi ?

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bişey olmaz hocam aynı gün  sınırsıza geçiriyolar,bende endişe etmiştim senin gibi ama bişey olmadı(: download a devam:D

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    şuan sınırsız paket ücreti ne kadar ki ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı:
    -----------------------------
    bişey olmaz hocam aynı gün  sınırsıza geçiriyolar,bende endişe etmiştim senin gibi ama bişey olmadı(: download a devam:D
    hocam zaten sınırsıza çevirmiştim ama neden 32 tl geldi ? bir de faturada 4 gb kotalı yazıyor hala  ?acaba bir sonraki ay mı sınırsız tarife üzerinden ücret gelecek ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ben 1 nisanda limitliden sınırsıza çevirdim 62 lira fatura geldi neden dedim 6 nisana kadar kotalı kullandığınızın ücretide var dediler dedim 1 nisanda geçtim yok 6 nisanda geçmişiniz dediler  dün bayıla bayıla ödedim Allahdan site varda faturaları felan ordan gelenle kapatıyoz yoksa nerdeee :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    şuan sınırsız paket ücreti ne kadar ki ? abi bende geçecem ne kadar acaba :W ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    MaQneToR bunu yazdı:
    şuan sınırsız paket ücreti ne kadar ki ? abi bende geçecem ne kadar acaba :W ?
    45 tl hocam aynı. 8 mpbs ye kadar olan hızlarda henüz ön başvuru kabul ediyorlar. Şu anda normal 1 mbps olan sınırsız tarife 45 tl olarak devam ediyor. herhangi bir zam veya indirim olmadı. Bazıları ttnetin son kampanyasını anlamadı nasıl olduğunu ben ise şöyle anlatayım. Şimdi önünde 2 seçenek var. ya mevcut 1 mbps 2 mbps vs.. tarifelerden sabit olanı seçip ödeyeceksin veya 8 mbps ye kadar olan hızları tercih edip 15 gb limitli olarak kullanacaksın. eğer 15 gb limiti aşarsan hızın otomatik olarak 512 kbps ye düşürülecekmiş. tarife seçeneğin sana ait. Çok komik bir uygulama bu devirde hala intnernet hızını 512 kbps ye düşürmekten bahsediyorlar. insanın aklı almıyor :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    arkadaşlar mayıs ayının 3 ünde 4 gb kotalı olan internetimi sınırsız yaptım. Bu ayki fatura tutarım ne kadar gelecek diye sordum bu ay faturanız sınırsız tarife üzerinden ücretlendirilecek denildi. Ben de hemen downloda başlayabilirmiyim dedim. 24 saat içinde modeminizi açıp kapatarak başlayabilirsiniz dendi. ben iyice emin olmak için 1 gün bekledim. Modemi resetledikten sonra telekomu aradım tarifem ne dedim sınırsız tarife dediler. downloda başlayabilirsiniz dediler. ben de Allah ne verdiyse yüklendim ay sonuna kadar 25 gb filan oldu. Bu ay faturamın sınırsız olarak gelmesi gerekirken mail kutuma mayıs ayı faturası geldi 32 tl lik bir faturaydı. açtım baktım 4 gb limitli yazıyor hala anlamadım ? Üstelik bu ay downloadı da aştım ama kota aşımı ile ilgili de bir yazı yoktu. acaba sınırsız faturası bir sonraki ay mı gelecek ? sizin başınıza da böyle bir olay geldi mi ?

hocam bu ay değilde diğer ay yani mayıs ayınnı faturası sınırsız tarife ve + 3 mayıs ta yaptığın için 3 günde ne kadar kullandıysan onu eklicekler..

yani mayıs faturası ( sınırsız olan) + mayıs ayının 1 i ile 3 ü arasında yaptığın download parası gelecek...  örn..

45 TL + (3 günde 400 mb kullandıysan)  4 TL = 49 TL  gibi..

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

myblackworldweb bunu yazdı:

Blue_moon bunu yazdı:

hocam bu ay değilde diğer ay yani mayıs ayınnı faturası sınırsız tarife ve + 3 mayıs ta yaptığın için 3 günde ne kadar kullandıysan onu eklicekler..

yani mayıs faturası ( sınırsız olan) + mayıs ayının 1 i ile 3 ü arasında yaptığın download parası gelecek...  örn..

45 TL + (3 günde 400 mb kullandıysan)  4 TL = 49 TL  gibi..

haa banada öyle dediler 62 lira fatura geldi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

haa banada öyle dediler 62 lira fatura geld

hocam sen demekki sınırsız yaptırdığın güne kadar  1.7 gb kota kullanmışsın...  

bende 65 ödedim. çünkü ayın 16 sında sınırsız yaptırmıştım. diğer ay 65 ödedim 16 gün içerisinde 2 gb download yapmışım...  extra 20 lira onun için aldılar 20+45 = 65 ödedim...

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

myblackworldweb bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

haa banada öyle dediler 62 lira fatura geld

hocam sen demekki sınırsız yaptırdığın güne kadar  1.7 gb kota kullanmışsın...  

bende 65 ödedim. çünkü ayın 16 sında sınırsız yaptırmıştım. diğer ay 65 ödedim 16 gün içerisinde 2 gb download yapmışım...  extra 20 lira onun için aldılar 20+45 = 65 ödedim...

işte öyle olmadı ayın 1 de 1 i sabahı geçtim sonra tel açtım sınırsızmı dedim tamam dedi sınırsız ertei gün yine sordum yine aynı bende downloada başladım fatura geldi aradım dedi ayın 6 sında sınırsıza çevirmişsiniz

Toplam Hit: 3234 Toplam Mesaj: 14