Ttnet Nakil Fiyaskosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

ttnete küfür etmeyin suçlusu biziz gidip hizmet istediğimiz için her ay 130 tl  para ödüyorum sözleşmem bitsin bir saniye durursam adam değilim kapattıracagım bu bir değil on degil her zamanki siklemez hizmet anlayışı yüzünden.

olay şu 3 gün önce evimi 500 metre ilerideki bir siteye taşıdım nakil için çağrı merkezini aradım önce tamam dediler sonra abone merkezine git dediler eyvallah ettim gittim bi dilekçe fotokopi zart zurt tamam hadi git dün kız arıyor beyefendi sistem nakili kabul etmiyor çagrı merkezini yine arayın çagrı merkezi tamam diyor nakil  başvurunuz var adres ver adres veriyorum sitedeki blokların hiç birisinde kapı numarası yok blok numarası ve daire numarası var olmaz kapı numarası lazım yoksa mağdur olursunuz diyor müşteri hizmetlerindeki karılarla papaz oldum sitede dört döndüm yok hiç bir şekilde numara yok gelen faturalara bakıyorum adresi ona göre veriyorum illa bina numarası diyor yok işte yok amk kapı numarası yok belediyeye gidip kapı numarasımı istiyim diyorum form hazırladık size döneceğiz diyorlar bi bok oldugu yok yarın hafta sonu bu amk neti gene bağlanmaz deli oldum 3 g var allahtan oda paket bitince göte girecek.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

kapı no 17. de kapının uzerine de kırmızı yağlı boya ıle 17 yaz (:

bu kadar sinir olmaya ne gerek var hacı ya 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

kapı no 17. de kapının uzerine de kırmızı yağlı boya ıle 17 yaz (:

bu kadar sinir olmaya ne gerek var hacı ya 

onuda söylüyorum yaz 46 numara diyorum 46 numarada 14 numaralı dair yok diyor 47 olsun diyorum başka isim çıkıyor tamam bağlamayın hizmet vermeyin iptal edin diyorum onuda yapmıyorlar laf anlayan bir allahın kulu yok.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

aman yarabbi, annemgilin evi 200 metre oteye tasinacak. koca esyalardan, inen 5 kattan, cikan 3 kattan korkmuyom da, su gerizekali internet nakilden korkuyom yeminle.

is basvurularinda aranan eleman ozellikleri arasinda "laftan anlamayan" var heralde.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

1-arkadasim evi tasidi yeni evde adsl hizmeti icin bakir kablo yok fiber hatti dosemisler oda aktif olmamisti uzun süreceğini soylemislerdi. Hizmeti kullanamadigi icin tahattunemesini iptal etmek zorunda kaldi ttnet. Arkadas bunun icin bir ay ugrasti.

2- bir nakil icin bir ay bu salaklari bekledim.

3- ttnet bayisi bir baska abonenin iptal edecegine yanlislikla benim tel hattini iptal etmis. 2 hafta interneti kullanamadim para iadesi istedim yapmadilar. 

4- hatti bagladilar modemde adsl sinyali var kullanici adi parola hersey tamam nete girmiyor . 1 hafta boyunca aradim musteri hizmetleri salak salak yonlendiriyor ana avrat duz gittim mudurlerini bagladilar onada sovdum ariza var diyom hatta hala modemle alakali suraya oraya gir diyor ana avrat birakmadim yarim saat icinde bir eleman yollamazsaniz mahalledeki telefon hatlarini dagitan kutuyu atese verecegimi soyledim hop eleman geldi hattimin ustune hat tt binmis iki kablo söktü çalıştı 

5 - bir baska abone netini kapattirmis bu salaklar sisteme adamin teli diye benim cebi yazmis durmadan mesaj ve arama geliyor borcunuz var diye . Ariyom borcunuz yok diyor bu ne diyom ozur dileriz diyolar silin numarami diyorum silemeyiz diyorlar

Daha var yazimmi . Bir dokun bin ah işit. Bu kansizlar boyle allah yardımcın olsun.

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Suç tamamen ttnet'in değil ama müşteriyi madur etmemek için işi çözmeleri gerekir. Telekomun çağrı merkezindekiler insiyatiflerini kullanıp sana yardımcı olmaz. Santrale gitmek gerekir.

Hocam komşularından birinin telefon ve devre numarasını al. Santrale gidince sorun çıkartırlarsa aynı binadan referans numara veriyorum veya gelin keşif yapın, taşımayana kafam girsin de :)

Balyoz99 tarafından 30/Ağu/13 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

cildirmak uzereyim 40 gundur nakil bekliyorm

ne zaman baglanacagi da belli degil

basvuracak bir yer de yok

var mi bilgisi olan

nereye sikayet edelim

Bilgi Güçtür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    wikwik bunu yazdı

cildirmak uzereyim 40 gundur nakil bekliyorm

ne zaman baglanacagi da belli degil

basvuracak bir yer de yok

var mi bilgisi olan

nereye sikayet edelim

Hocam sende de adres sorunu varsa nakil yaptırmak istediğin binadaki birinin telefon numarasını al, santrale git veya yoldaki ekibi çevir.

Referans numarayı söyle, yine bulamazlarsa keşif yapmalarını iste.

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Hocam bendeki srun binanin yeni olmasi

Telekomun bos kutusu yokmus

benim kabloyu sokacak bos kutu bekliyoruz...

Bilgi Güçtür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

yeni yapılan binalara ne yazıkkı yok.alt yapısı yok.birde sıra var.telokom mütahit firmaya vermiş.bir arkadaş 8-9 ay oldu hala gelecek.bina icinde telofon teşkilatı tam her odaya cekilmiş.ama baglamıyorlar.sıra var bekleyin deniyor.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

Adamlar arızalı hattı yenilemek için iki hafta oyaladılar,geldiler,yaptılar sonunda,hat toptan yok.Aradık,üç gün sonra geldiler,aşağı sokakta bir eve bağlamışlar bizim hattı.Şaka gibi...

Takdire şayanı olmaz bu işin...
Toplam Hit: 2242 Toplam Mesaj: 14