folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk-Kürt KARDEŞTİR!..

Türk-Kürt KARDEŞTİR!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Bazı ArkadaşLar Beni Eleştirmiş.. Kendi Fikrimi Söylediğim Halde... Türkün Türkten Başka Dostu YOKTUR. bunu aklınıza sokun xursi bir Sie git önce araştır.. gel.. sonra gel turkler araptır diye yorumlaa... sevmıyorum arkaadas kurtlerı varmı daha ilersi sevmiyorum amkoyim onlar sevmesın benı zorlamı.. kardes falanda olarak saymıyorum..kürtler kadar kendini bır bok sanan ınsan gormedım... bu ezikler devlet falanda kuraamazlar .. turkıyeyı bölmek ısteyen gerikafalı ve zavallaı bır kac ınsan..  birisi demişki senden daha türk olan kürtler var...demiş.. hoja bunu nerden bılıyorsun.. fala falanmı baktın.. kafadan atıp tutma.. kımse benı benden ıyı bılemez oldumu buu aklınn bır kenarına SOK!. o savundugun ınsanlar turkıyeye ne yararı olmuş insanlar... bır yere bır kazık dıkmıs ınsanlarmı.. hayir.. salak salak eylemler yapan.. ateş üstünden atlayan.. salak salak şeylere ınanan.. özell gunlerınde polıslere saldıran zavallı ınsanlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    erkan07 bunu yazdı:

İçimizde aklıyla düşünen olduğu kadar, götüyle düşünende olmuş.

bu soruma cevap vereceklerle muhatabımdır;

Bu vatan,  kurtuluş savaşında kürt türk sorunu yaşamışmı?

bu vatan işgal edilmişken kim hangi ili savunmuş?

ş.urfa neden şanlı sıfatını almış? (aponun dogdugu memlekettir) antep neden gazi olmuş?

şırnaktır hakkaridir d.bakırdır hangi kökendeki insanlarımız tarafından işgalden kurtarılmış? (karşı görüş bildiren olursa ,en azından yardımdamı etmemişlerdir derim)

asıl bölücülük yapanlar bu mesajlarda ortaya çıkıyor işte

sonuç: benim için  ha bir kürt türk e hakaret etmiş,ha bir türk kürde hakaret etmiş, aynıdır .asıl bölücüğü biz yapmış oluruz onlar kürt burası sadece bizimdir  dersek. işte en üyük zaafımız burda ortaya çıkıyor .

vatanı seven baştacıdır deyip geçmek gerekir  !

al sana orhan pamuk .türklüğe ne faydası var? istanbul dogumlu.(niceleri var daha bu en iyisi)

demekki önemli olan kökeninden çok bu vatanı ve insanlarını seven biri  olup olmadıgıdır.

İlk mecliste bile ayrılıkçılık yapanlar oldu,kürt teali vb cemiyetlere hiç girmeyelim?
    kim hangi ili savunmuşmş.şimdi de gelelim büyük iddalara. güneydoğu bir kürt coğrafyasıdır :| evet öyledir ki  tüm kalkınması türkler tarafından yapılmıştır,yıllarca,asırlarca türkler hüküm sürmüştür.apo antepte domuş :) izmirde doğan pkklılar ya da kürtler diyelim kürt değil o zaman?bir ilde sadece türkler ve kütler yaşamaz gereğinden fazla saçma bi örnek olmuş ;).

bunu örnek sanan ,gercekle örneği ayıramayacak kadar saçmalayan,saçmaladıgına inandığı bir konuya saçma bir cevap veren, birine kalkıp bunları izah etmem kadar saçma ne olabilirki?

sana tavsiyem olur anca !

askerde ben kürtlerle aynı vatanı savunmam de.

ben onlara güvenmiyorum pusuya gitmem de.

onlarında okudugu bir istiklal marşını okumam de.

onların selam durdugu bir bayraga selam durmam de.

onlarla aynı koğuşta kalmam de.

kısacası git kendini at bogazdan aşağı.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    DeFactorx bunu yazdı:
    PIROMANTANRI bunu yazdı:
    DeFactorx bunu yazdı:
    PIROMANTANRI bunu yazdı:
    DeFactorx bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:

Martech bunu yazdı:
    Kendi Fikrimi Söyluyorum Kürtler Bana Uzak Allaha Yakın Olsunlar.. Kardeş Falanda DeğillerdiR..
    Hımmm İmzandaki cümle Seninle Örtüşmüyor. Milletin gücü sizin gibi düşünenlerin çok çok üstündedir.

kürtlerin sinsi olduğunu düşünen kardeş adını unuttum diğer sayfada göremiyorum (Edit=DeFactorx) şu anda, bu ne lahana turşusu be gözüm, ne biçim düşüncedir. Allah kürdün ekmeğini vermekle senimi görevlendirdiki bunları diyor hakir görüyorsun, sen ihanet etmişsindir, lafların öyle gösteriyor açıkça adama demekki sen demişsin türkün türkten başka dostu yok oda kalkıp sana onu demiş hakaret etmeki hakaret etmesinler.

Onuda bir kenara bıraktım hadi sinsidirler diyelim tamam bir an için böyle düşünelim Dürtmedikçe kim kime bu güne kadar zarar vermiştir ha söylermisiniz bir iki dürt senin yada onun yada bunun babasını oyuncağı değildir Kürt Anlayabilecek kadar beyin varmı acaba sizde.

kürtü anlamak için beyin gerekmez

nerde hirsiz varsa kürt nerde kapkaç varsa kürt nerde soygn varsa kürt nerde cinayet varsa kürt,tüm eronin esrar satanlar kürt..pkk kim kürtt kürt babam kürt..hani lan bi iyi is yaptiklarini söle bi vatana hayirlarini söle ki bizde kürtleri sevelim. en iyi kürt ölü kürt!! ayrica ben kendine kürt diyen insanlardan bahsediyorum kimliginde kars bingöl diyarbakir vs. yazmasi onun kürt olduunu göstermez..bak bi de  söle bisi var..bu kardes dediin insanlar ilerde bi kürdistan die bi devlet kurulsa hangisi burda kalicak gidicek orda onlara askerlik yapicak bize karsi durucak mehmetcigimizi vurucak..kim kardes lan bunlarla ben deilim açikçasi.

senden daha türk olan kürtler var... bunu düşün...

kardes zekani sorgulamicam ama bak senden daha Türk kürtler war diosun bi kere kürt diosun o adam Türkse nasi kürt diyebilirsin ona ..Ben rizelilyim genelde laz derler ama bana laz dedikleri zaman ben laz demeyin diyorum neden diyorum çünkü ben kendime laz dersem o da kendine kürt der ya kürt ne demektir k.1raktaa   yasiyan adamlarin kndilerine taktiklari sifattir Ben kürtüm ama senden daha Türküm diye bise olamaz bi kere en basta kürtüm dio kürtse nasi türk olucak :@

şöyle açıklayayım;

türklük artık kanla olan bir şey değil arkadaşım... ırklar falan bozuldu geçen binlerce yıllık süre boyunca...

peki bizi türk yapan nedir ?

nüfus cüzdanı mı? bu kadar basite indirgemek de rahatsız edici olur sanırım...

türklük ne kanındadır ne de cebindeki hüviyet cüzdanında... türklük bir kültürdedir...türklük güzel ahlaktır... ve bu da kandan kana geçmiyor çok rahat görülebildiği gibi...

Eger Türkse Bayrag1 Ayyildiz olucak Atamizi Kendine Önder olarak Alicak ..atamiza küfür eden bi adam nasi türk olabilir..eger türkse TÜRKÇE KONUSUCAKKK:!!!!!! yolda otobüste lokantada bagira bagira helehüleebehübezübe die kürtçe konusan adam nasi türk olur ya ben anlamiyorum Türse Türkçe konussun amk Türkçe konusup Türke yakisir seyler yaparsa kim ona kürt der  söle bana?

bana kırmöızı yazı yapıp şekil yapma çünkü dediğimi KÜLTÜR dediğim şeyin neleri kapsadığını anlayamayacak kadar kıtsın...

genelleme yapıyorsun , farkındasındır umarım...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    erkan07 bunu yazdı:

İçimizde aklıyla düşünen olduğu kadar, götüyle düşünende olmuş.

bu soruma cevap vereceklerle muhatabımdır;

Bu vatan,  kurtuluş savaşında kürt türk sorunu yaşamışmı?

bu vatan işgal edilmişken kim hangi ili savunmuş?

ş.urfa neden şanlı sıfatını almış? (aponun dogdugu memlekettir) antep neden gazi olmuş?

şırnaktır hakkaridir d.bakırdır hangi kökendeki insanlarımız tarafından işgalden kurtarılmış? (karşı görüş bildiren olursa ,en azından yardımdamı etmemişlerdir derim)

asıl bölücülük yapanlar bu mesajlarda ortaya çıkıyor işte

sonuç: benim için  ha bir kürt türk e hakaret etmiş,ha bir türk kürde hakaret etmiş, aynıdır .asıl bölücüğü biz yapmış oluruz onlar kürt burası sadece bizimdir  dersek. işte en üyük zaafımız burda ortaya çıkıyor .

vatanı seven baştacıdır deyip geçmek gerekir  !

al sana orhan pamuk .türklüğe ne faydası var? istanbul dogumlu.(niceleri var daha bu en iyisi)

demekki önemli olan kökeninden çok bu vatanı ve insanlarını seven biri  olup olmadıgıdır.

İlk mecliste bile ayrılıkçılık yapanlar oldu,kürt teali vb cemiyetlere hiç girmeyelim?
    kim hangi ili savunmuşmş.şimdi de gelelim büyük iddalara. güneydoğu bir kürt coğrafyasıdır :| evet öyledir ki  tüm kalkınması türkler tarafından yapılmıştır,yıllarca,asırlarca türkler hüküm sürmüştür.apo antepte domuş :) izmirde doğan pkklılar ya da kürtler diyelim kürt değil o zaman?bir ilde sadece türkler ve kütler yaşamaz gereğinden fazla saçma bi örnek olmuş ;).

bunu örnek sanan ,gercekle örneği ayıramayacak kadar saçmalayan,saçmaladıgına inandığı bir konuya saçma bir cevap veren, birine kalkıp bunları izah etmem kadar saçma ne olabilirki?

sana tavsiyem olur anca !

askerde ben kürtlerle aynı vatanı savunmam de.

ben onlara güvenmiyorum pusuya gitmem de.

onlarında okudugu bir istiklal marşını okumam de.

onların selam durdugu bir bayraga selam durmam de.

onlarla aynı koğuşta kalmam de.

kısacası git kendini at bogazdan aşağı.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    ...hep gürültü....Yosun tutmuşsunuz kafanız basmıyor anlamıyorsunuz...

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Emrxxc bunu yazdı:
    lan it faşistler orosupun evlatları ülkücüler ananızın ammına kodduğumun çocukları lan adam dilsiniz siz adam dilsiniz adam olasdınız bari sizi sikebilecektik ama adam dilsiniz sikemiyoruzki
    kürtler yinede sizi sikmesini bilir amcıkların

olum bak doğuranını sikerim, aldığın nefesi sikerim! yavşaklık yapma orda. amına kodumun yaratıkları. Trabzon gel, Akçaabat gel. Burda o sözü söyle de bak balkondan bile kaç mermi gelecek sana. sikimin lavrası.

-----------
    Türk - kürt kardeş değildir, olması da mümkün değildir !

Faşistim ak var mı la? En üstün ırk aklı olan herkesin düşüneceği gibi Türk ırkıdır. Ben faşistim, kürtleri sevmeyen herkes faşist değildir ama ben faşistim o kadar lan!

pkk piçlerinin amacı ne, bağımsız kürdistan kurmak. Anca bokumu yerler. her pkk kürt, her kürt pkk değil. Sonuçta burda ne var? kürtler pkk. Daha nesini savunacaz. aq zaten tip tip insanlar 100 tanesinden 5 tanesi iyi çıkar.

bana uzak olsunlar. hatta yok olsunlar.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

"Türk kürt kardestir..." iyi hos ne güzel, ama hep bizmi dicez bunu ? kürt forumlarada böyle yazan varmi acaba ? dogrusu gücümüze gidende bu..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Bırak onlardan  kardes bana haram olsun mahallelerde  fink atıyolar  hırsızlık pıclık  yapıolar  bunlar benım nasıl kardesım karıya kıza bakıyolar  adam gıbı sokaklarda gezemıyoz harac kesıyolar dayak atıyolar  ..hocam senın hıkayene gelınce adam sadece sana yardım etmek ıstemıs kürtlük türk alakası yok..ne  bokluk varsa emınım altından bı kürt cıkar NEden cunku adamlar cete gıbı gezıyo bızlere tamamen beyınlerı yıkan bır köpek gıbı saldırıyolar 

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:

"Türk kürt kardestir..." iyi hos ne güzel, ama hep bizmi dicez bunu ? kürt forumlarada böyle yazan varmi acaba ? dogrusu gücümüze gidende bu..

Kürt Forumları dediğin Sakın Pkk lı Kürt Forumları olmasın, Bak ben kürdüm bunu diyorum, gücüne gidecek bişey kalmıyorki. Bu Arada Night Pkk ya kızgın diye iyice saçmalamışsın Dostum. Yav yazmayacam diyorum dayanamıyorum Bari bişey yazacaksanızda bari Olumluya sevk edecek bişeyler yazın yahu. Zırvalamanın bize bir faydası olmayacaktır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    şimdi Türk-kürt kardeştir eyvallah bu pekaka ne istiyodu yani amacı neydi kürtler eziliyomus hakları yokmus devlet onlara önem vermiyomus vs vs. be amk. çocukları. istanbulun yarısı kürt doldu. minübsüler pazarlar otobüsler inşaat bi çok sektör onların eline geçti. vergi daireleri bile kürt dolu. hala ne hakkından bahsediyolar. tavşan gibi ürüyolart. bide abeden çocuklar çin para alıyolar doğuda. kürtçe konusuyolar rahat rahat. meclisye kaç tane peşmergeleri var. biz belki kürtler kardeşimizdir diyoz ama onlar Türkler kardeşimizdir demiyo. istisnalar hariç. şeyh şamil isyanını unuttukmu.onların istediği kardeşlik falan değil. her yeri istila ettiler tüm iş kolları eline geçti. tavşan gibi ürüyolar. 30 yıl içinde nüfusları Türk nufusunu geçicek belkide hala ne hakkından bahsediyolar. youtubeda vidyoları görmüyomusun. onlar kaşnıyo resmen. Düşmanlık tohumlarını biz ekmedik

le le le sakine
Toplam Hit: 5520 Toplam Mesaj: 43