Unutuyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

"ihtiyacım var sana" gibi klasikleşmiş, basit cümleler kuracağım aklıma gelmezdi,

hele ki kollarımdan  yukarı doğru çeken bir ton insan varken çevremde, şakası bile aklımda belirmezdi...

hani yıldızlı bir gecede kendine sadece bir yıldız seçersin hiç kaybetmek istemezcesine gözlerini ona dikersin, 

diğer yıldızların parlaklığı ile gözlerin kapanır, bulanıklaşır "anlık" kaybetmeler ile tekrar bulmak zorunda kalırsın...

işte ben beraber seçtiğimiz o yıldızın yerini, güneşin en parlak olduğu zamanlarda bile seçebiliyorum...

ışığı fazlasıyla zayıflamış durumda, gözlerimin parlaklığı gibi...umarım o yıldız kaymaz, çünkü o an tek kayıbım 

gözlerim olmaz; umudum, anılarım, düşlerim...

seni aklıma düşüren şeyin ne olduğunu bilmiyorum ama şu andaki karın ağrımın sebebi "sen"sin...

o yıldızı arıyor musun, veya kafanı yukarı kaldırdığında görmek için bakıyor musun; 

durduğun, baktığın yerden görebiliyor musun beni ?

beni mutlu 3 noktalara doğru götürecek yol hep 3 adım uzağımdaydı misali aslında sadece kendime bir omuz arıyorum şu anda...

seni seçmemin tek sebebi ise küçük ellerin...

gözümün solundaki yarayı okşaman için o hafif ellerin...

başka bir şey yok, hepsi bu kadar; sadece ellerin...

gözlerini hiç hatırlatma, onlar sadece bana bakarken güzeller"di"...

bu son belki bu hikayeye hiç gitmeyecek, zaten güzel sonu olan bir şey yazmamışım, yaşamamışım biraz eskiye dönünce ama yazmak zorundayım;

üzgünüm "güneşim" ama galiba seni unutuyorum...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    (: o yıldızı kaybetme.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

benim için burası iyi =))

Oldum mu?

sabahın karanlığına şaşırıp baktım aynaya, acaba herşey mi tersti yoksa güneş mi yenik  düştü diye geçirdim içinden..."normalliğim"i görünce bir küfür de beni ümitlendiren güneşe savurdum...
    ilk küfür etmeye başladığım sıralar, "artık ben olgunlaştım" havalarına girdiğim zamanlardı.ilk kendime küfür ettiğim zamanlar ise yavaştan "olgun"laştığımı anladığım zamanlardı...

erken büyümek istedim, yaşıtlarıma hep yukarıdan bakmak, laflarımı aşağılardan söylemek istedim; onların kapasitesi daha aşağılardaymışçasına...içinde bulunduğum şartlar bu duruma el verişliydi belki de ama şımarık bir şekilde laflar söylemek, merdivenleri zıplayarak çıkmak, hoşlandığım kıza ilgimi saçmalayarak~komiklik yaparak göstermem bu yolun sınırını çoktan belirlemişti...zaten çoktan göğüslemişlerdi yolun sonundaki ipi aşık olduğum kızlar; şimdilerde sadece "oldum" piskolojisi kaldı...

zaferler ile göğüslediğimiz iplerinde sünnet misali pipinin üzerindeki dikişler gibi eriyip düştüğünü anlamama daha çok vardı o zamanlar, omzumundan sarkan bir ipte "maşallah" yazıyordu hatta.sebep-sonuç bilmeden gitmişti yarısı, kim vurduya sünnet olmuştuk yıllarca aynı kim vurduya çıktığımız bu yarışlar gibi; yapanı bir bulsam, sebebini bir çözsem ahh ahh...

neticede çocukta olduk, sünnette olduk, ergen de olduk, 20 de olduk ama hepsini gözümü hafif kısarak kıyaslayınca çıkacak cevap hakkında zerre fikrim olmayan soru - sonuç gerçekten zor; ben artık "oldum" mu?

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konunuyu hortlatmak gayet hoş olacak zannımca ve sevincimi paylaşmak

bende unuttum lan  

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Heh bende konuyu hortlatmayı düşünüyodum.

Şimdi yeah ve yascakucuk adlı arkadaşlara sorum olacak mümkünse.

Unutmak istiyorum. Burası gayet normal. Ama ben unutmaktan korkuyorum. Yani unutunca mahvolmaktan korkuyorum.

Yazılarınızı yazalı baya bi zaman geçmiş. Şimdi ne durumdasınız, unutabildiniz mi? Kolay oluyor mu ?Ve en önemli 2 şey? Hala aklınıza geliyor mu? Hayatınızdda başka birileri var mı?

Lütfen cevap istiyorum bunlara.

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

shadowans bunu yazdı:
    -----------------------------

Unutmak istiyorum. Burası gayet normal. Ama ben unutmaktan korkuyorum. Yani unutunca mahvolmaktan korkuyorum.

Yazılarınızı yazalı baya bi zaman geçmiş. Şimdi ne durumdasınız, unutabildiniz mi? Kolay oluyor mu ?Ve en önemli 2 şey? Hala aklınıza geliyor mu? Hayatınızdda başka birileri var mı?

ben cevap vereyim,unutursun derler ya gerçekten unutuyorsun yani dunyadaki en iyi insan o değil heleki ayrılırken yaptıklarından sonra en iyisi unutmakdır arkadaşım,

not:konuyu hortlatmakdaki amacım yeni arkadaşların bu konudan haberdar olmasını istememdir.

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

shadowans bunu yazdı:

kuşlar kadar hafifleyeceğine emin ol =))

yıllardır sayfalara sığdıramamıştım ama şu anda takvim arkası bile boş kalır...

hayatımda başka biri var ve zerre aklıma gelmiyor...

ama kabul etmek gerek, gerçekten hüzünlü, sevinçli, buruk, hoş ve boş bir anı =))

sanırım herkesin hayatında olan (kesinlikle olmalı) bir dönüm noktası bu...

verdiğin emeklere üzüleceksin her türlü ama daha fazla emek vermeden unut gitsin derim =))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeni fark ettim;

Hala sende yaşadığımı..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hiç içimde yokken yazmak iyi gelebilir diye düşündüm çaresizliğim üzerine
    haftalarr aylar yıllar sonra tekrar hatırladım seni ve kendimi kandırdığımı fark ettim
    denildiği gibi iz bırakanlar unutulmuyomuş...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Hocam konuyu hortlatmayın ya

Pragmatism&Realism
Toplam Hit: 14483 Toplam Mesaj: 86