Usb Data/Şarj Kablosu Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Hocalar malum şarj usb kablolarının çoğunda değer kaybı oluyor, Buda telefonun geç şarj olmasını sağlıyor.Mesela 2amperlik bir adaptöre bağladıgınız kablo, 2 amper iletmiyor, telefonda ölçüm yaptığımda (ampera programi ile) 300,900ma arası akım görüyorum. Değer kaybi olmayan bi kablo önerecek varmı? Ölçüm yapılmış

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ugreen veya Blitzwolf. Ancak Aliexpress'ten getirtmen gerek. Türkiye'den olsun istersen Syrox var oda iyi markadır. Birde kabloyu mümkün olduğunca fazla katlamayın. 

Şarj kablosu konusunda en iyisi Sony. Ama orjinal Sony olacak. Araba bağlayıp çekersin. Ancak piyasada çok çakması var anca KVK veya Teleservice gidip alman gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Abi 3 senedir UGreen kullanıyorum, sürekli alışveriş de yaparım her ürününden çok fazla memnunum. ve 1 haftada da gelio..

https://ugreen.tr.aliexpress.com/store/301635?spm=a2g10.search0104.0.0.77d6283a3ETS4R

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ampere uygulaması net değeri gösteriyor diye hatırlıyorum . Kablodan 1500mA geçerken telefon 600mA kullanırsa orada pil 900 ile şarj oluyor yazar. Gps wifi Bluetooth parlaklık ne varsa açıp bakıver bir de hepsini kapatıp güç tasarrufunda

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Ampere uygulaması net değeri gösteriyor diye hatırlıyorum . Kablodan 1500mA geçerken telefon 600mA kullanırsa orada pil 900 ile şarj oluyor yazar. Gps wifi Bluetooth parlaklık ne varsa açıp bakıver bir de hepsini kapatıp güç tasarrufunda

Kapali olarak bakiyorum zaten. Ugreen sipariş verdim bakalim ne olcak test edeyim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Baseus kabloları nasıldır ? Bir kaçtane kablo alıcam ihtiyaç var evde.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Ugreen aldim memlunum amperi tam veriyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Ugreen aldim memlunum amperi tam veriyor

Hangisi aldın hocam type-c mi link verebilir misin aldığın yerin

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Anker kablolar çok iyi,

2metre kablosundan neredeyse kayıpsız iletim alıyorum.

Şarj kablosu konusunda takıntılıyım.

Bügüne kadar gördüğüm en iyi kablo logitech g700 mouse'un 2metrelik şarj kablosu.

Onun haricinde anker marka ürünler gayet başarılı.

Boseus mudur nedir, denedim ama çöp bana göre.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ugreen veya Blitzwolf. Ancak Aliexpress'ten getirtmen gerek. Türkiye'den olsun istersen Syrox var oda iyi markadır. Birde kabloyu mümkün olduğunca fazla katlamayın. 

Şarj kablosu konusunda en iyisi Sony. Ama orjinal Sony olacak. Araba bağlayıp çekersin. Ancak piyasada çok çakması var anca KVK veya Teleservice gidip alman gerek.

Syrox şarj konusunda iyi ama kablo kötü be hocam

matematik24.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

xiaominin kendi şarj cihazı ile gelen kablo var inanılmaz kaliteli ve güzel tekil olarak satıyormu bilmiyorum da bulursan onu al bulamazsan UGreen tavsiyemdi kalitelidir. 

next next next install
Toplam Hit: 1884 Toplam Mesaj: 12
usb şarj