folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Vangelia Gushterova"Nın Kehanetleri

Vangelia Gushterova"Nın Kehanetleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

Resimde gördügünüz hanım teyze, Vangelia Gushterova kör bir kahin. Daha önce sovyetlerin çöküşünü , prenses Diana'nın ölümünü ve 11 Eylül saldırısını bildi diger kehanetleri ise şöyle...

2010- 3.Dünya Savaşı… Kasım-2010′da başlayacak ve Ekim-2014′te bitecek. Nükleer ve kimyasal silahlar kullanılacak.

2011- Kuzey Yarımküreye Radyoaktif serpinti olacak. Hayvanlar ve bitkiler sağ kalmayacak. Müslümanlar, hala hayatta kalmış olan Avrupalılara karşı kimyasal savaş başlatacaklar.

2014- Kimyasal savaşın bitmesiyle dünyadaki insanlarının çoğu deri kanseri olacaklar veya deriye bağlı hastalıkları olacak.

2016-Avrupa neredeyse boş. Nufüs gittikçe azalıyor..

2018-Çin, Yeni Dünya Gücü olacak.

2023-Dünya’nın yörüngesi hafifçe değişecek.

2025-Avrupa hala biraz yerleşim alanı.

2028-Yeni enerji kaynağı geliştirilecek.Açlık problem olmaktan çıkacak.Venus’e pilotlu uzay yolculuğu uygulanacak.

2033-Kutup buzları eriyecek. Dünya okyanus seviyesi yükselecek

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak

2046-Yapay organlar üretilecek. Vücut organı değişimi, gözde tedavi yöntemi olacak.

2066- Müslümanların elinde olan Roma’ya saldırı sırasında, ABD iklim değişikliği yapan yeni silahını kullanacak.

2076- Sınıf ayrımı kalkacak. Tüm dünyada Komünizm hakim olacak!

2084- Doğanın yeniden doğuşu

2088- Yeni Hastalık: İnsanlar saniyeler içinde yaşlanacak

2091- Hastalığın tedavisi bulunacak

2100- İnsan yapımı Güneş, Dünya’nın karanlık tarafını da aydınlatmaya başlayacak.

2125- Macaristan’da, uzaydan sinyal alınacak. (İnsanlar tekrar Vanga’yı hatırlayacak)

2130- Uzaylıların önerisiyle su altında Koloniler kurulacak.

2154-Hayvanlar yarı-insanlaşacak.

2167- Yeni bir Din ortaya çıkacak...

2170- Büyük kıtlık/kuraklık

2183-Mars’taki koloni nükleer ulus haline geliyor ve Dünya’dan bağımsızlık istiyor.

2201- Güneş’teki termonükleer reaksiyon yavaşlıyor. Isı düşüyor.

2256- Uzay yolculukları Dünya’ya yeni hastalıklar getiriyor.

2262- Gezegenlerin yörüngeleri devamlı olarak değişmeye başlıyor. Mars, bir kuyrukluyıldızla çarpışma tehditi altında.

2288- Zamanda yolculuk. Uzaylılarla yeni temaslar.

2299- Fransa’da İslam’a karşı başkaldırı...

2480- İnsan yapımı iki güneş çarpışacak. Dünya tekrar karanlıkta kalacak.

3005- Mars’ta savaş...

3797- Dünyanın sonu… Dünya’daki tüm yaşam ölecek. İnsanlar yeni bir güneş sisteminde yaşam alanı arıyor.

Pek iç açıcı şeylerden bahsetmiyor ama tartışmaya açık bir konu...Hayırlısı bakalım :D

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

Film senaryosu gibi :D

Bana 1 saat verin daha iyilerini yazarım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

bu kadının doğru söyleyip söylemediğini 31 aralık 2009 saat 23:59 da anlayacağız:)

bildiği şeyler insan iradesiyle gerçekleştirilebilecek şeyler.

belkide kurulmuş bir saattir?

neden olmasın?

rusya bu karıyı öttürüp:D krus 20 yıl sonra batacak dedirtmiş 20 yıl sonrada batırmıştır belkide

aynı şekilde ikiz kuleler ve leydi diana vakası hepsi insan eliyle yapılabilecek şeyler.

ha deseki bana şu tarihte deprem olacak tusunami olacak [hoş günümüz teknolojileri ile bunlarda yapılabilir  ama neyse: ) ] yada göktaşı şuraya düşecek şu kadar insan ölecek dese amennah gidip elini öperim. gerçi ölmüş toprağı bol olsun. 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

bu kadının doğru söyleyip söylemediğini 31 aralık 2009 saat 23:59 da anlayacağız:)

neden olmasın?

rusya bu karıyı öttürüp:D krus 20 yıl sonra batacak dedirtmiş 20 yıl sonrada batırmıştır belkide

aynı şekilde ikiz kuleler ve leydi diana vakası hepsi insan eliyle yapılabilecek şeyler.

ha deseki bana şu tarihte deprem olacak tusunami olacak [hoş günümüz teknolojileri ile bunlarda yapılabilir  ama neyse: ) ] yada göktaşı şuraya düşecek şu kadar insan ölecek dese amennah gidip elini öperim. gerçi ölmüş toprağı bol olsun. 

sol gözüm seyiriyor öleceksin Nitrous :/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

neden olmasın?

hoca iyi güzel söylüyorsunda, millet neden gidip bu karının ileri sürdüğü kehanetleri gerçekleştirmek için kıçını yırtsın. oturduğu yerden söylüyor ve bi çoğu aynen gerçekleşti. bi menfaati yokki. 

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Saçmalık bana göre

Herkesin dediğine bakarsak sonumuz vahim yaşamayalım daha iyi.. 

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

eexper bunu yazdı:

Nitrous bunu yazdı:

neden olmasın?

hoca iyi güzel söylüyorsunda, millet neden gidip bu karının ileri sürdüğü kehanetleri gerçekleştirmek için kıçını yırtsın. oturduğu yerden söylüyor ve bi çoğu aynen gerçekleşti. bi menfaati yokki. 

fentezi yapacak hali yok tabiki hocam :)

anladığım kadarı ile sen bu kadının kehanetlerine inanıyorsun.ve tek değilsin birçok kişi buna inanıyor.

şimdi ben x devletinin reisiyim:)

gidiyorum dramatik bir hayat hikayesi olan ve ilgi çekici özelliği olan[bkz karının gözler gitmiş şaft kaymış:s Allah yardım etsin diyeceğim vefat etmiş toprağı bol olsun diyoruz] birini buluyoruz 2015 de çok büyük bir salgın başlayacak çin yok olacak!

tabi millet kıçıyla gülüyor kimse kulakasmıyor

takvimler 2015 i gösterirken bir virüs yayıyorum çine anasını ağlatıyorum ortalığın: )

ee noldu şimdi

"-lan bu karı harbi bildi bir keramet" var bunda diyip ben mesihim dese inanacak kıvama getiriyorlar insanları.tabi bir kaç olay değil baya bi süslüyorlar 3 5 efekt daha veriyorlar ki "- la attı tuttu" demesinler diye.

ee tamam bunu yaptı şimdi ne oldu ne geçti eline? 

ileride çıkarları doğrultusunda kullanabileceği kehanetleri ortaya sürdürür onu der bunu yaptırır kuklası hazır elinde.

şimdi sen karının biri 1.5 milyar insanın öleceğini önceden bilse ve yarın afrikada tusunami olacak herkez ölecek dese inanmazmısın?

ben olsam inanırım:)

ne oldu şimdi milleti istediği yönde etkileyebilecek bir güce sahip oldu. Zaten devletlerin dünya üzerindeki amacıda insanlığı etkisi altına almak değilmidir?

şimdi bu yazdıklarım bir komplo teorisi gibi gelebilir.Öylede olabilir ben kahin değilim ki bileyim:) 

@VANMÜNİT

SEN öldün bile gülüm:) 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    Peki bu kadının söylediği ama tutmayan kehanetleri nelerdir bunnarıda sorgulamak lazım???

İleride çin süper güç olucak evet
    İleride nükleer savaş çıkıcağıda öngörülüyor!!!
    Hatta ve hatta uzaya yolculuk olucak evet evet!!!

Size bir sır vereyim ama yeni bir veya birkaç din daha çıkıcak...

Olası şeyler bunlar...Bana biraz şehir efsanesi gibi geldi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek
    komünizmin çöküşünü ve diana nın ölümünü bende öngördüm ne var bunda:D ama 11 Eylül biraz sıradışı bir operasyondu. eğer onuda biliyosa bu kadın CIA ajanıdır bu söyledikleri propagandaya benziyor. müslümanları bi tehtid olarak göstermek ve nükleer savaşın yaşanacağına dair ve sovyetlerin ve komünistlerin kötülenmesi gibi. korkçaksan koca karılardan korkacaksın zaten. Ajan bu ajan.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    2010 kasımda göt olur :|

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    gelecekle ilgili teoriler bunlar ama burda yazanların %90 ı sallamasyon karıya bak birde tarih vermiş :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 11485 Toplam Mesaj: 67