Whatsapp Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Arkadaşlar nette dolaşır iken denk geldim güzel birşeye benziyor kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa daha detaylı bilgi alabiliriz bedava mesajlaşmak gibi birşey

Cepten kısa mesaj göndermeyi seviyorsanız, WhatsApp adlı bu minik uygulamayı da çok seveceksiniz. Özellikle genç kullanıcıların iletişim için telefonla konuşmak kadar, belki de daha fazla bir oranda, kısa mesajı tercih ettiği biliniyor. Bu yüzden de operatörler bu kullanıcılar için birbirinden cazip SMS paketleri sunuyorlar. Ama eğer bir akıllı telefonunuz varsa kısa mesajları çok daha ucuza ve hatta bedavaya çözebilirsiniz. WhatsApp adlı popüler bir uygulama telefon rehberinizde aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınızla pratik bir şekilde mesajlaşmanızı sağlıyor.
    Aslında MSN ve Gtalk gibi bir anında mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'in fark yaratan özelliği bu servislerdeki arkadaş listenizi değil, telefon rehberinizi kullanıyor olması. Hemen hemen tüm büyük akıllı telefon platformları ile uyumlu olan WhatsApp, uygulamayı kullanan kişileri rehberden seçerek hemen mesajlaşmanızı sağlıyor.

Bu programın tek sorunu herkes için ücretsiz olmayışı. BlackBerry sahipleri WhatsApp'i ücretsiz olarak kullanabilirken, iPhone kullanıcıları bir kereye mahsus 0,99 dolar, Android ve Nokia kullanıcıları ise yıllık olarak (ilk yıl ücretsiz) 1,99 dolar ödemek zorundalar. Eğer SMS gönderdiğiniz arkadaşlarınız da bu uygulamayı kullanıyorsa, bu ücretlere rağmen daha ucuza mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp iphone indir download

http://itunes.apple.com/app/whatsapp-mes...33997?mt=8

WhatsApp indir ;
    http://www.whatsapp.com/download/

WhatsApp Messenger, aynı uygulamayı kullanan diğer mobil cihazlarla çok kullanışlı bir şekilde mesajlaşmanızı, ses kaydı göndermenizi, resim dosyaları göndermenizi ve dosya paylaşmanızı sağlayan bir iletişim uygulamasıdır.

Telefon numaranızı girmenizle birlikte WhatsApp Messenger, listenizdeki bu uygulamayı kullanan diğer kişilerle iletişim kurmaya başlamanızı sağlar. Mevcut internet bağlantınız üzerinden işlevlerini yerine getiren WhatsApp Messenger, mobil cihaz kullanıcıları arasında en popüler iletişim uygulamarından biridir.

WhatsApp Messenger kapalı olsa bile size gönderilen iletişim nesnelerini saklar ve daha sonra size sunar. Bu sayede çevrimiçi mesajlaşmadan bir adım öteye gitmiş olursunuz.

* İlk yıl ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı 1 yılın sonunda $1.99 ücretle kullanımına devam edebilirsiniz.

Ayrıca ekşi sözlükten bir yorum :)

insanı sürekli mesajlaşmaya iten, "ay görmemişim" yalanı söyleme imkanını elinden alan uygulama. son görülmeden mesajı açtı mı ,okudu mu, okudu da cevap mı vermiyor anlamak mümkün. aynı zamanda renk renk çeşit çeşit ikonlar da muhabbet zora düştüğünde kurtarıcı. özellikle bok favorim

THE BeYaZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek

whatsapp iyidir, çoğu kişi de kullandığı için rahat oluyor, mesaj fazla data da kullanmıyor tavsiye edilir

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    E internet nolvak

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ashitaka
    Ashitaka's avatar
    Erkek

Turkcell dışındaki operatörlerde internet sıkıntı yaratmıyor, Turkcell'de de çok resim alışverişi yapmıyorsanız sıkıntı olmuyor mesajlaşma, 100 MB internet paketi kafi.

Süngerler asla kötü bir gün geçirmez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

bulunduğun yerde internet 3g sıkıntı yaşatmıyorsa kullanımda sıkıntı olmaz.Android için olanı kullanıyorum ..

denedin mi bilmiyorum ama bir de viber uygulaması var.onda da sesli görüşme - arama yapma imkanın var

edt. program,rehberine eriştiği için bu uygulamaları kullanan arkadaşların liste olarak çıkıyor,sms gönderdiğinde karşı tarafa uyarı veriyor.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

kullanıyorum bayadır memnunum çevrende kullanan varsa güzel bi uygulama. resim ses doysası falan çok pratik. mesajlarda çok yemiyor.

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GomuluSistem
    GomuluSistem's avatar
    Erkek

Symbian OS ta kullandım gayet memnunum, ama çevremde hiçkimse kullanmadığı için silmek zorunda kaldım...

Patlayıcı madde icat etmenin suç olduğunu öğrendiğimde artık çok geçti... Yok hapse felan girmedim, sadece benden önce icat etmişlerdi. :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bbm gibi birşey

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------

bbm gibi birşey

-----------------------------

Tam olarak değil. Bbm daha pahallı lakin whatsapp 1 kereye mahsus sadece 1 dolar. Onun dışında sağda solda pin aramak yerine, rehberinde kayıtlı olan herkesle konuşabiliyorsun. Ben whatsapptan önce nasıl mesajlaşıyormuşum, her yöne paketleriyle nasıl uğraşıyormuşum hala aklım ermiyor. Artık mecbur kalmadıkça kullanmıyorum sms denilen o lanet olayı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yemillie
    yemillie's avatar
    Erkek

iphone da JB varsa program ücretsiz doğal olarak :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Kullanıyorum. Güzel program :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 4548 Toplam Mesaj: 40