Windows 8 Yüklemecesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

Selamlar

Pc ye format atacağım da windows 8 mi kursam diye düşünüyorum.

Sizin görüşleriniz nelerdir? Bir de çalışan windows 8 64 bit ve crack lazım tabi ..

Şimdiden sağolun.

Yapay zeka, zeka değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Windows 8 pişmanlıktır.

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

Windows 8 pişmanlıktır.

Kullanmasını bilmeyene her şey pişmanlıktır.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

bende kurucaktım ama vazgeçtim bir değişiklik olduğu yok bildiğim kadarıyla başlatın olmamasıda zaman kaybından başka bir şey değil.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    Huerfanos bunu yazdı

Windows 8 pişmanlıktır.

Kullanmasını bilmeyene her şey pişmanlıktır.

Bırak allah aşkına. Herşeyin yeri değişmiş. Bu güne kadar hepimizin alıştığı bir düzen vardı. Yüklediğimde kendimi 98 den win7 ye geçmiş gibi hissettim. Driverlar stabil değil. Tamamen touch üzerine tasarlanmış. Hata da burda başlıyor , sen git tabletine ayrı os çıkart arkadaşım. Pc kullanıcısı mouseyi sağ üste çıkarıp herhangi bir denetleme yapmaz , yapmamalı.

Anarsistherif...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EliteCode
    EliteCode's avatar
    Erkek

hp pavilion dv6'ın varsa bide win 8 yaparsan kendine dışlanmış gibi hissedersin hocam

bkz (Ben)

KOD 'umun dünyası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geçenlerde şöyle bir yazı yazdım, güzel yorumlar gelmeye başladı bak istersen;

http://www.windows8li.com/2012/12/windows-8-hakknda-yorumunuz-nedir.html

Windows 8 kesinlikle çok iyi bir işletim sistemidir.Ama bazıları sadece bir düğme yüzünden sistemi kötülüyorlar.Ki o düşmeyi getiren 50 tane 3. parti yazılım var.. Mağaza uygulamaları günden güne artıyor.Geniş bir mağaza yelpazesine sahip olunca daha çok tercih edilen bir sistem olacağını düşünüyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Geçenlerde şöyle bir yazı yazdım, güzel yorumlar gelmeye başladı bak istersen;

http://www.windows8li.com/2012/12/windows-8-hakknda-yorumunuz-nedir.html

Windows 8 kesinlikle çok iyi bir işletim sistemidir.Ama bazıları sadece bir düğme yüzünden sistemi kötülüyorlar.Ki o düşmeyi getiren 50 tane 3. parti yazılım var.. Mağaza uygulamaları günden güne artıyor.Geniş bir mağaza yelpazesine sahip olunca daha çok tercih edilen bir sistem olacağını düşünüyorum.

Abicim düğmeden değil. Adamlar muhtemelen tabletler falan derken kernelde baya dğeişiklikler yaptı. Zaten kernel'i geçtim ; başlı başına böyle bir GUI olması bile dert. En taş UI'lerden biri olan gnome bile yeni sürümde 3-4 haftada zor topluyor (ki gerçekten stabil yani kararlıdır).

Öte yandan iOs, MacOs, Linux dağıtımları, android bile yeni sürümlerinde (köklü değişim yapılmayan) 2-3 ay gibi uzun bir sürede ancak doğrultuyorlar sistemi.

Windows arayüz ve kernel olarak köklü değişime gitti. Arayüz alışkanlığını geçtim, kararlılık konusu için 6 ay uzak durulmalı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

win 8 aynen pişmalık keşke almasaydım a.q

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Windows XP (özellikle 32bit os ve 4gb olamayan sistem belleği ikilisi) ile her ihtiyacını karşılayabilen bir topluluğun Windows 8 i anlaması ve beğenmesi garip olurdu zaten.

Win 7 güzel bir sistemdi, Win 8 dahada güzel, 1 hafta elim alışana kadar bocalasam da şimdi Mac Os dan daha kullanışlı geliyor bana.

Herkes tutturmuş bir "başlat menüsü yok" saçmalığı, adamlar size resmen canlı bir başlat "dünyası" yaratmış daha ne istiyorsunuz ki? bir kaç linkin sabit gösterildiği dandik bir popup menü ile metro start kıyaslanamaz bile. İster metro arayüzüne geçer metro uygulamalarını kullanırsın, uygulama kısayollarına göz atarsın, ister masaüstüne döner Windows 7 den kaldığın yerden devam edersin.

5 yıllık eski notebookuma kurdum, tek bir driver bile kurmam gerekmedi her şeyini kendisi tanıdı. Şu an tüm makinalarım aynı hesapla senkron bir şekilde çalışıyor, bana bu rahatlığı Windows 7 verememişti en basit örnekle.

Windows 8 in hiç bir açıdan eksiği yok, her açıdan kat be kat fazlası var.

Ehl-i Byte
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

İş yaparken genelde 8-10 uygulama açıp ekranda 2 tarafa yaslayarak yada 2 ekranla kullanırım. Başlat menüsüne alıştığımdan olsa gerek windows 8'de aynı şeyleri aynı hızda yapamadım.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 3944 Toplam Mesaj: 32