Wordpress Destek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Selam dostlar,

wordpress için bir tema aldım. Host domain aldım ayarlarını yaptım. Site şuan aktif. lakin düzenleme için desteğe ihtiyacım var. Teamviewer ile yardımcı olabilecek. bak bu böyledir diyebilecek müsait bir dost var mıdır?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Temanın kurulum dökümanına bakarsan sana baya yardımı olacaktır. Mobil olduğum için bağlantı kuramıyorum. Yoksa bağlanır anlatırdım.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

hocam bağlantı kuramam, şu anda da işteyim, ancak takıldığın yerlerle ilgili ya da yapmak istediğin düzenlemelerle ilgili mesaj atarsan yardımcı olmaya çalışırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

arkadaşar ilginize çok teşekkür ederim. Bu akşam içeriğin ne olacağını netleştirip yarın @Shephard mürid ile bakacağız.

takıldığımız yerlerde mutlaka sizinle irtibata geçeceğiz :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Bence kendin kucalaya kucalaya coz daha kalici olur zaten cok zor degil

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Edit:Yardım edecek kişi bulmuş.

u235 tarafından 04/Tem/17 17:33 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Eyv arkadaşlar ihtiyaç olursa sizlere dönüş yapacağım ilginize teşekkürler..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Arkadaşlar,

kimse beceremedi sadece şu textbox dropdow gibbi objelerin stilli görünmesini istiyorum yardımcı olabilire misiniz?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Arkadaşlar,

kimse beceremedi sadece şu textbox dropdow gibbi objelerin stilli görünmesini istiyorum yardımcı olabilire misiniz?

....

hocam en kotu ilgili nesnelere inline style verilerek bile yapilabilirdi. ilgili style dosyasini header.php icerisinde cagirarak yukleyebiliyor olmaniz gerekiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

Arkadaşlar,

....

hocam en kotu ilgili nesnelere inline style verilerek bile yapilabilirdi. ilgili style dosyasini header.php icerisinde cagirarak yukleyebiliyor olmaniz gerekiyor.

hocam şimdiye kadar 3 farklı kişi bağlandı günlerdir bir adım ileri gidemedim herkes ya tema ya bok atıyor yada saatlerce bi oraya bi buraya tıklıyor sonuç 0. bilmiyorsan bilmiyorum de arkadaş. zamanımızı niye çalışıyorsıun

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    herlocksholmes bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    ..,

,,,

hocam şimdiye kadar 3 farklı kişi bağlandı günlerdir bir adım ileri gidemedim herkes ya tema ya bok atıyor yada saatlerce bi oraya bi buraya tıklıyor sonuç 0. bilmiyorsan bilmiyorum de arkadaş. zamanımızı niye çalışıyorsıun

tema hic onemli degil hocam. ister temanin kendi css dosyasina, istersen kendi hazirladigin bir style dosyasina yapmak istedigin degisikleri yazarak tema klasorunde uygun bir yere birak ( muhtemelen css diye bir klasoru vardir) daha sonra bu dosyayi header.php icerisinden cagiracaksin ( header php icerisinde header taginin icine, <link href lerden birinin altina ya da istersen dogrudan </head> kapama tagindan once css dosyasina cagrida bulunacak kodunu koyacaksin.

yalniz tema dizinini belirtmen gerekiyor onu da <?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?> fonksiyonu ile belirtiyorsun. bu fonksiyon temanin icerisinde tema ile ilgili bilgileri(kim yazmis, ne zaman yazmis vs) bulunduran style.css dosyanin bulundugu dizini verir.(style.css ise tema klasorunun hemen icinde olur)

tam kodun soyle bir sey olacak(header.php icine </head> tagindan hemen once): <link href="<?php bloginfo('stylesheet_directory'); ?>/css/style_dosyan.css" rel="stylesheet" media="screen">

buradaki css klasoru temanin icerisinde bulunan css klasorun.

bunu ekledikten sonra sayfaya girip ctrl+u ile kaynak kodu goruntuleyerek css dosyaninin yuklendiginden emin ol(kaynakta css dosyasinin linkine tiklayarak acildigindan emin ol).

css dosyan acilmasina ragmen calismaz ise buraya yaziver.

Toplam Hit: 1775 Toplam Mesaj: 13
wordpress