Xiaomi Mi5 Vs. Xiaomi Redmi Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada Xiaomi telefon alacaksanız ve Vodafone hat kullanıyorsanız 4G'yi unutun. Çoğu yerde 3G çekiyor. 800 mhz desteği yok Xiaomilerin. 

kocaeli ve istanbulda böyle bir sorun yaşamadım hocam, başka illeri bilemem tabiki

cihaz mi4

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Barış mi5 beyaz gayet iyi kafanda soru işareti kalmasın. Beyaz al aliden de kılıf sipariş et tamamdır telefon gerçekten çok hassas duruyo elden düşecekmiş gibi. Gold model ile renk uyumu sağlayacak kılıf bulmak zor gibi.

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Ben aldım n11 üzerinden kupon ve bonus kart kampanyası ile uyguna geldi, sorusu vs olan varsa mesaj atabilir.

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

Bende redmi 4 prime modeli aldım. 4100 mah pil var 11 saat ekran süresi veriyor. Full metal kasa. 680 e geldi. f/p kralı.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

arkadaşlar malesef bu iki telefondan birin değil. bunların yarısının fiyatına hatta daha ucuzuna one plus one aldım :D 

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

arkadaşlar malesef bu iki telefondan birin değil. bunların yarısının fiyatına hatta daha ucuzuna one plus one aldım :D 

Pm attım

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende Huawei GT3 aldim. 2 gün şarjı gidiyor. Her konuda beni tatmin ediyor amk. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

Bende redmi 4 prime modeli aldım. 4100 mah pil var 11 saat ekran süresi veriyor. Full metal kasa. 680 e geldi. f/p kralı.

Cok iyiymis ya bana boyle bir cihaz lazim sarj suresi uzun begendim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bende mi5s aldim. Memnunum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

1 yıldan fazladır mi4 kullanıyorum xiaomiden şaşmayın.. kalite, fiyat, performans hepsi var.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 4894 Toplam Mesaj: 41
xiaomi mi 5 xiaomi mi5 vs. xiaomi redmi pro şaomi