Xiaomi Note 4X Telefon Alacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

belirtilen telefonu alıcam ama nerden nasıl almalıyım. Sanal ödeme yapmak istemiyorum KK ile kendim gitmek istiyorum. Telefon olmadığı için de sanal ödeme yapamam zaten. Esenyurtta oturuyorum. Yakınlarda tavsiyesi olacak var mı ? orjinalliğini ya da çakma olduğunu da nasıl anlarım birileri aydınlatırsa çok sevinirim ya..

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Migros'tan veya Eminönü Doğubank'tan alabilirsin. Xiaomi'nin çakması yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

baktım şimdi de migrosta yok sanırım ayrıca bunların hangi tür roomlarını almalıyız ? 

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

edit: boşver

HeadBanger tarafından 25/Eki/17 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Room degil oncelikle yasincim o romdur ve alınmaz sonradan yuklenir sen hele bi telefon al biz sonra yukleriz istedigin romu

Love is nothing without fucking.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türkiye'ye Xiaomi'yi sadece Delta İthalat, Evo Bilişim ve Doğa Bilişim getiriyor. Doğa bilişim KVK ile anlaşmalı olduğundan fiyatları yüksek.  

Gidipte kaçak gelen cihazlardan almadığın sürece bu 3 firmanın sattığı cihazlarda Global rom olur. Yani Google Play var içlerinde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Room degil oncelikle yasincim o romdur ve alınmaz sonradan yuklenir sen hele bi telefon al biz sonra yukleriz istedigin romu

abi selam öncelikle. evet room yazmışım şimdi gördüm. sabah sabah iki kere basmışım o harfine =) 

diğer konu ise bir global rom var. bir de sanırım çin e ait ya da ülkere ait romlar var sanırım. yani farklı rom muhabbetleri dönüyor 

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türkiye'ye Xiaomi'yi sadece Delta İthalat, Evo Bilişim ve Doğa Bilişim getiriyor. Doğa bilişim KVK ile anlaşmalı olduğundan fiyatları yüksek.  

Gidipte kaçak gelen cihazlardan almadığın sürece bu 3 firmanın sattığı cihazlarda Global rom olur. Yani Google Play var içlerinde.

az sonra h.buradacom dan siparişi vericem ama önerir misin ? güvenilir mi h.b  ye

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Site benim değil. Güvenilir derim sıkıntı yaşarsın vs o yüzden bir şey demiyorum o konuda.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

az sonra h.buradacom dan siparişi vericem ama önerir misin ? güvenilir mi h.b  ye

Sakın güvenme. Bu dallamalardan 27 Eylülde bi buzdolabı aldım tam 1 ay oldu en az 10 defa müşteri hixmetleri ile görüşmeme ve şikayet etmeme rağmen hala gelmedi. Aldığım firma da aynı buzdolabını satmaya devam ediyor. Birde hepsiburada dan geçen gün mesaj geldi buzdolabı tarafınıza teslim edilmiştir diye çıldırdım hemen müşteri hizmetlerini aradım da takip ediyorlar konuyu buzdolabı kargolanmış yolda :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sakın güvenme. Bu dallamalardan 27 Eylülde bi buzdolabı aldım tam 1 ay oldu en az 10 defa müşteri hixmetleri ile görüşmeme ve şikayet etmeme rağmen hala gelmedi. Aldığım firma da aynı buzdolabını satmaya devam ediyor. Birde hepsiburada dan geçen gün mesaj geldi buzdolabı tarafınıza teslim edilmiştir diye çıldırdım hemen müşteri hizmetlerini aradım da takip ediyorlar konuyu buzdolabı kargolanmış yolda :)

qoqo sayet bir ay beklediysen, paketi kargocunun yaninda ac, mazallah baska biseyde cikabilir :))

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 1723 Toplam Mesaj: 13
note4x