folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yavrularımız Doğdu

Yavrularımız Doğdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

8 adet english setter yavrumuz oldu. Eğer avcı arkadaşlar var ve ilgileniyorlarsa benimle iletişime geçerlerse sevinirim. Köpekleri isteyen çok ama değerini bilecek avcılara sahiplendirmek istiyorum.

Doğum Tarihleri ; 15.04.2014

Cinsiyetleri ; erkek....5 adet dişi......3 adet

Anne; Fıstık 2 yaşında

Videoda arka bahçede gördüğü bir kuşa ferması var tam çekemedim ama 

http://www.dailymotion.com/video/x1rchu5

Baba bilgileri; Tarçın 2,5 yaşında eğitimli

Bulundugu şehir ; İstanbul

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Allah bağışlasın desem biraz garip bir cümle mi olur.

bu avcı köpeği mi yani koku duyusumu kuvvetli genel kültür için soruyorum pek anlamamda

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek

evet kuş köpeğidir 

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Hocam ucrette anlasabilirsek disilerden biriine talibim

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

eheh fıstık nasıl canından bezmiş :D gözünüz aydın ^^

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

Hocam ucrette anlasabilirsek disilerden biriine talibim

pm attım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

eheh fıstık nasıl canından bezmiş :D gözünüz aydın ^^

Saol teşekkür ettim. Bütün gün saat sabah 6 dan akşam 8 e kadar başında bekletti bizi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Hocam benim peder avcılar klübü başkanı bi konuşayım bakalım belki taliplileri çıkar birde pm olarak bi fiyat atarsan ona göre bi soruşturma yapalım seninde işin olsun :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yavrular sağlıklı olsun inşallah mükemmel hocam değerini bilenlere sahiplendirin.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Av köpekleri harikadır. Ben bir ara kırmasını besledim o bile harika zekiyse bunları bilemem. Hocam kesin alacağımdan değil ancak fiyat bilgisi alabilir miyim? Terrier var bende 1,5 yıldır bende eğitimsiz ama vazgeçemiyorum fallikden :D. Eğitebileceğim arkadaş alasım var yanına. Hayvanlar iyidir. En kötüsü muhabbet kuşu bile eğitilince çok iyi arkadaş oluyor 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Av köpekleri harikadır. Ben bir ara kırmasını besledim o bile harika zekiyse bunları bilemem. Hocam kesin alacağımdan değil ancak fiyat bilgisi alabilir miyim? Terrier var bende 1,5 yıldır bende eğitimsiz ama vazgeçemiyorum fallikden :D. Eğitebileceğim arkadaş alasım var yanına. Hayvanlar iyidir. En kötüsü muhabbet kuşu bile eğitilince çok iyi arkadaş oluyor 

Eğitim konusunda hiçbir sıkıntısı olmayan bir cinstir. Şok tasması falan gereksiz şeylerdir setter için. Görseli güzel ferması güzel aportu güzel bir köpektir. Koku alma duyusu çok yüksektir. E tabi günlük egzersizini yaptırmak şartıyla, yaptırmazsan en zor çite bile tırmanıp özgürlüğünü kazanır koşup zıplayıp geri döner :) Duygusal hayvanlardır, diğer hayvanlarla iyi geçinirler. 

Toplam Hit: 3148 Toplam Mesaj: 27