folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Araba Aldim

Yeni Araba Aldim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek

Merhabalar Hacilar,

Ben yaklasik her 6 -8 ay arasi arabasini degistiren biriyim,Bugün yeni bir araba aldim Opel Astra 2002 Yapimi, 2.0 20 V Turbo Motoru Mevcut ( 200 PS)

Almanyada yasadigimdan kendimi biraz sansli hissediyorum burada otomobiller türkiyeye göre cok daha ucuz.

100.000 km 2002 yapimi Arabaya 6.000€ saydim yaklasik 12 Milyar.Birkacta resim ekliyeyim,buyrun:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    araba güzel. tek kapı olmasaydı daha güzel olucaktı . Birde ön tampon hiç hoş durmuyor bence. Ama yinede senin zevkin. Neyse allah kaza bela vermesin güle güle kullan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    araba çok kıyak müdür.güle güle kullan 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    gelin gibiymiş maşallah:)

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    Hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız kullanırsın inşallah =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Harbi güzelmiş dostum kazasız belasız güle güle kullan..

Ben bu insanları anlamıyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    hoca koltuklar vs hoşuma kaçtı araba :D allah kaza bela vermesin sırıta sırıta kullan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca koltuklar vs hoşuma kaçtı araba :D allah kaza bela vermesin sırıta sırıta kullan

gercekten koltuklar nedense bana da arabada vasat kalmis gibi. sanslisin gule gule kullan. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    thrbtcell bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:

gercekten koltuklar nedense bana da arabada vasat kalmis gibi. sanslisin gule gule kullan. 

vs derken vasat anlamında değil hocam..:D vesaire anlamında =)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

yagiztektas bunu yazdı:
    thrbtcell bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:

vs derken vasat anlamında değil hocam..:D vesaire anlamında =)

:D zuhaha arkadaş yanlış anlmış vs derken gerçekten vesaire anlamında dedim ama ii güldüm ya:D:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek

Hacilar hepinize iyi dileklerinizden dolayi tesekürler..

Koltuklar kirmizi deri cok hos gercekten, Bu coupe versiyonlarini BERTONE diye sirket yapmis, 2002 yilida BERTONE sirketinin 90.ci yilini kutlamarina sahne olmus, o yüzden 90 yillik BERTONE anisina sadece 2002 yilindaki coupelere kirmizi deri eklemisler :) biraz sansliyim sanirim bu konuda, allah kismet ederse 29 temmuzda münihten yola cikiyorum Ankaraya dogru. belkide görürsünüz Ankarada beni

Toplam Hit: 4261 Toplam Mesaj: 41