Bayram ve Karne Bir Arada: Çocuklar Minicom’u Hak Etti!

Çocuklar bu yıl Kurban Bayramı ile karne heyecanını üst üste yaşıyor. Çocuğunuzun hem tatilini, hem de bundan sonraki eğitim hayatını en verimli şekilde geçirmesi için en anlamlı hediye: “İnternet’i içinde Minicom”.

Bu yıl çocukların tatil keyfi katlanarak artıyor: Kurban Bayramı ve yarıyıl tatili art arda geliyor. Bunun bir anlamı da şu: Çocuklar hediyeyi hak etti. e-kolay.net çocuğunuza bambaşka bir tatil hediye etmeniz için harika bir fırsat sunuyor. Üstelik bu hediye, çocuğunuzun gelecek yıllarda da bilgiye ve eğlenceye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlıyor: “İnternet’i içinde Minicom.”

“Türkiye’yi bilgi çağına biz taşıyacağız” diyen e-kolay.net, Minicom ile dünyayı çocukların ayağına getiriyor. AMD teknolojisiyle üretilmiş bir sistem biriminin yanı sıra ekran, klavye, mouse, adaptör gibi her türlü donanımı içeren Minicom, “her eve mini bi’ Aynştayn” kazandırıyor. Artık çocuklar, merak ettikleri her konuyu Minicom aracılığıyla İnternet’ten öğreniyor; Minicom ile ödevler hazırlıyor; dünyayla iletişime Minicom ile geçiyorlar.

“İnternet’i içinde Minicom”, yer kaplamayan, darbelerden etkilenmeyen, toza ve kire karşı korumalı olan küçük sistem biriminin içinde, İnternet kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı tüm programları barındırıyor. Kolayca kuruluyor ve mevcut yazılımları güncellemek gerekmiyor. Ayrıca virüslere ve casus yazılımlara karşı korunuyor.

İnternet kullanıcılarının faydalandığı tüm nitelikleri barındıran Minicom, her bütçeye uygun fiyatlarla satılıyor. Yani, bu yılbaşında çocuklara Minicom hediye etmek için her türlü nedeniniz var.

Bütün bu gelişmiş yazılım ve donanım, 15’’ CRT ekran, klavye, mouse ve erişim dahil olmak üzere, 24 ay boyunca, ayda 19,99 YTL (+ KDV) fiyatla satılıyor. 15’’ LCD ekranlı ürüne sahip olmak isteyenler ise 24 ay boyunca ayda 29,99 YTL (+KDV) ödüyorlar. Monitör almak istemeyenler ise, Minicom’a 24 ay boyunca ayda 16,99 YTL (+KDV) ödeyerek sahip olabiliyor.

Minicom, www.cominicom.com, www.e-kolay.net, www.hepsiburada.com adreslerinden ya da D&R, TeknoSA, CarrefourSA, EP Center, Evkur, Gold Computer, Kipa mağazalarından ve Index Bilgisayar’ın 81 ildeki 5770 bayiinden temin edilebiliyor.

Minicom hakkında daha ayrıntılı bilgi (0212) 478 0 266 numaralı Minicom 7/24 Müşteri İletişim Merkezi’nden alınabiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1659
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.