Galaxy Note 5 İçin Android Nougat Geliyor!

 

Android 7.0 Nougat sürümü, bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Nexus telefonlarla birlikte Android One platformuna dahil akıllı telefonlara sunulmuştu. Üçüncü parti akıllı telefon üreticilerinin telefonlarına ise yavaş yavaş bu sürüm sunulmaya başlandı.

 

Galaxy Note 5 için ilk Android Nougat sızıntısı!

Samsung'un Android Nougat güncellemesini ilk olarak Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine vermesi, daha sonra ise diğer üst düzey modellere sunması bekleniyor. Hem dünyada hem de ülkemizde ciddi bir kullanıcı kitlesi bulunan Galaxy Note 5 de bu modellerden bir tanesi.

 

Bugüne kadar sadece tahminler ve dedikodular üzerine dönen Note 5 için Nougat güncellemesi, ilk kez bir sızıntı ile karşımızda. Ortaya çıkan GFX Bench ekran görüntüsünde, info bölümünde Galaxy Note 5 için desteklenen işletim sistemi sürümlerinde Android 7.0 Nougat da yer alıyor.

 

 

Böylece aslında zaten güncellemenin sunulacağını bilsek de, ilk kez bu ekran görüntüsüyle bunun kanıtlandığını söyleyebiliriz. Henüz güncellemenin verileceği tarih bilinmese de, daha önce söylediğimiz gibi S7 ailesinden sonra Galaxy Note 5 ilk güncellenecek modellerden birisi olacak.

 

Kaynak: SDN
Tarih:
Hit: 1909
Yazar: LethaLImpacT

Taglar: android galaxy note 5 nougat


Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.