4.0.4 Android İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

arkadaşlar elimde xperia tipo var 4.0lı bi telefon internette 2haftadır arıyorum ama tatmin edici hiç bi şey bulamadım sıkıntı şu ana ekranlar var ya şu widgetları koyduğumuz 5tane oluyo genelde hani azaltılıp çoğaltılabiliyo heh ben onları bi türlü azaltamıyorum ne yaptımsa olmadı bilen birisi güzelce açıklayabilirmi millette görsün burdan

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim pederde var o telefondan.Resimleri büyütürken multitouch hareketi var ya.Ana ekranda multitouch hareketi yapınca olması lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Benim pederde var o telefondan.Resimleri büyütürken multitouch hareketi var ya.Ana ekranda multitouch hareketi yapınca olması lazım.

yok hacı genel bakışa geçiyo kaldırma ekleme seçeneği yok ordada

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

xperia ailesinde azaltılmıyor olabilir bendede var 2.3.7 sola onda azaltılmıyor çoğaltılmıyor 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    captain bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

4 tane kutu çıkmasın lazım onların üstüne basılı tutunca kaldır çıkması lazım.olmazsa alttaki dokunmatik tuşlarda ayar yapmaya yarayana bas.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    captain bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

4 tane kutu çıkmasın lazım onların üstüne basılı tutunca kaldır çıkması lazım.olmazsa alttaki dokunmatik tuşlarda ayar yapmaya yarayana bas.

yok hacı kutu filan çıkmıyo ayar düğmesininde bi işlevi yok tepki vermiyo 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

o dediğin 4.1.2 JB de var hocam 4.0.4 te yok

HorbaDor tarafından 14/Tem/13 04:08 tarihinde düzenlenmiştir

Ha Ha!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

üzerine basılı tutunca aşağıda çöp kutusu simgesi çıkıyo onun üstüne sürükle bırak

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

go launcher kur onunla istediğin ayarı yaparsın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

arkadaşlar 4.0.4 sistem ve uzun bastığımda ekrana ekleyip kaldırabilicem gibi bi şey çıkmıyo resimlerle göstericem bu gün içerisinde 

Toplam Hit: 1432 Toplam Mesaj: 10