folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 5. Kata Su Çekmek İçin Su Motoru Kullanabilir Miyim

5. Kata Su Çekmek İçin Su Motoru Kullanabilir Miyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

evin su sayacını kontrol et ,sağında solunda vanalar kapalımı

evin başka yerinde vana varmı . kapalı olmasın 

5. kat öyle aman aman yüksek bir yer değil . başka komşun varmı yada 1 alt kattaki bu sorunla karşılaiıyormu bir sor öğren . 

belki tesisat sorunudur. 

su yetersiz olduğunda hidraforda yetersiz kalacaktır . daha büyük tanklı 1 çözüm lazım o hidrafor olayında .

tesisat parası + tank parası + hdrafor parası + kullanırken elektrik faturan şişecek . tabi o kadar şeyi koyacak yer lazım . elektrik tesisatı çekilecek falan . 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

evin su sayacını kontrol et ,sağında solunda vanalar kapalımı

evin başka yerinde vana varmı . kapalı olmasın 

5. kat öyle aman aman yüksek bir yer değil . başka komşun varmı yada 1 alt kattaki bu sorunla karşılaiıyormu bir sor öğren . 

belki tesisat sorunudur. 

su yetersiz olduğunda hidraforda yetersiz kalacaktır . daha büyük tanklı 1 çözüm lazım o hidrafor olayında .

tesisat parası + tank parası + hdrafor parası + kullanırken elektrik faturan şişecek . tabi o kadar şeyi koyacak yer lazım . elektrik tesisatı çekilecek falan . 

2 tane vardı onları da açtım, komşularda da üst katta olanlarda aynı durum varmış. Geçen haftaya kadar ara ara oluyordu bu düşük tazyik olayı, son 1 haftadır kesintisiz öyle. Yöneticiye de söyledim baktıracam dedi ama bir değişiklik yok

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sen neden masraf yapasın . 

Şöyle onlar siteye  kuvvetli 1 hidrafor bağlasın .

Su idaresine de haber ver . Çekinme direk ara . Anlat durumu, birazda abart . Kimsede şu yok bazen yüzümüzü yıkaamıyoruz  ip gibi alıyor falan de

samaccc tarafından 29/Haz/22 08:22 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Geçen yıl yaylaya bundan aldık su eve zar zor geliyor.şofbene,rezervuara,çamaşır/bulaşık makinesine basınç yetmiyordu.bunu aldım dert bitti istediğin işi görüyor,5-6 bar basınç ayarlı çalışıp kenar da bekliyor.

bunu bende aldım hiç memnun kalmadım motor sürekli kitleniyor bende. 3 5 daha verip daha kaliteli birşey almanı öneririm.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 1375 Toplam Mesaj: 15
su motoru