folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ben Nasıl Deli Oldum -10- (Sürgün)

Ben Nasıl Deli Oldum -10- (Sürgün)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Sendeki vefa; bir engizisyon mahkemesinin o hiç olmayan adaleti kadardı.
    Ve slüetinin gözkapaklarımdan aforoz edilmesi, bir meleği hüngür hüngür ağlattı…

Canımı her yaktığında, bedenimde açılan çukurlarda yağmur suları biriktiriyorum. Sonra biriken sulardan kendi denizimi yapıp, senden kaçmayı planlıyorum. Rica etsem beni biraz daha incitir misin? Ya da boşver bütün bunları. Sen de benimle gelir misin..? Anladım ki ben acı çekmeye başlamadan kundaklayıp kaçtığın yerdeki yangınlar hiç sönmeyecek. “İtiraz istemiyorum evlat !” dedi doktor, “ Bir dahaki sefere bu acıların hepsi bitecek!”

“…ama neşterle kesip attığın düşlerimin sancısı, hiç dinmeyecek.”

Yakınımdaki bir yalnızlığa bir aşkın ihbarı yapıldı az önce. Gökyüzünden sokak lambalarını seyre daldı bir melek. Bir çocuk çaldığı çikolatayı yerine koyarken yakalandı . Simit attı bir martı gemideki yolculara. Gökyüzüne yağmur yağdı.. Adını andı en olmayacak yerde orospu çocuğunun teki, tepem attı. Rest çekti kolonisine, rakı kadehinde gezerken sarhoş olan karınca. Bir balık denize küstü. Bir tanrı ağlayarak öldü. Ve bütün bunlar hiç anlam veremediğim bir anda olurken;

Sen
    Git şimdi.
    Ya da dalgınlığıma getir, gözlerinden düşür beni habersiz. Arkamdan it öylece, bakma yüzüme. Bakarsan dökülürüm Asmera, düşemem senden öteye… Geriye kalan günlerimi o çok sevdiğin kelebeklere hediye et. Ne kadarsa artık. Yeter ki bir günden fazla yaşasınlar. Belki beni anlatırlar sana. Belki, zamanı geldiğinde sen de onlarla birlikte yağmur olup yağarsın benim coğrafyama…

Ve ne olur
    Mutlu ol artık.
    Beni tutma
    Cehennenin dibine kadar yolum var daha.
    Nasılsa her yalnız, ilk önce kendine sürgündür Asmera. Unutma.

http://www.facebook.com/note.php?created&&suggest&note_id=389398728009&id=114951080988#!/note.php?note_id=389398728009

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

mükemmel olmuş yine hocam :)

Koca hestiy aya bedenem ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

yüreğine sağlık

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

:(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlos
    catlos's avatar
    Erkek

harika gerçekten çok güzel

severim serçeleri, narin olur pençeleri...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

"Canımı her yaktığında, bedenimde açılan çukurlarda yağmur suları biriktiriyorum. Sonra biriken sulardan kendi denizimi yapıp, senden kaçmayı planlıyorum. Rica etsem beni biraz daha incitir misin?"

Ya-ZA-MAZ ! Elindeki tek verinin acı çekmek olduğunu bilen ve sadece kurtulmak isteyenden başkası böyle bir cümle kuramaz,böyle bir düş kuramaz.Seni acılarınla dost olduğuunu sanırken ben böyle bir cümle soru işaretleri bıraktı açıkçası..ne diyim inşallah ben yanılıyorumdur.Düşüne sağlık..

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

süper arkadasım.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

+1

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

Ellerine emeğine sağlık çok güzel olmuş ....

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Biz yazamıyoruz ya  at bakalım   havanı ( kardeşim sin )

Mevzu derin | Papikolas Planet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Çok güzel ve bir o kadar çarpıcı. Takipçinim.

" Kro "
Toplam Hit: 3985 Toplam Mesaj: 18