folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acil Arızalı Yada Sorunsuz Eski Bilgisayar Ve Parçaları Alınır Sergi İçin

Acil Arızalı Yada Sorunsuz Eski Bilgisayar Ve Parçaları Alınır Sergi İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Herkese merabalar , okulda ki işgüzar bölüm hocamız sergi yapmamız için bizlere emirde bulundu Kahkaha bizde sergimiz için arızalı yada yarı çalışan yada sorunsuz her türlü eski bilgisayar ve bilgisayar parçaları lazım.Mesela 1.44mb lık disket ler olabilir , çalışmayan eski yada yeni monitör olabilir , Çalışmayan eski komple bilgisayar olabilir ,sorunlu ram , harddisk , yazıcı , modem vb. şeyler olabilir . Elinizde işe yaramayan ne kadar çöp hurda eşya varsa alabilirim Sakin bu arada parçaları ankara arıyorum ama ben şehir dışındayım gönderebilirim diyen olursa kargo parasını ödeyebiliriz nede olsa işin ucunda not var Sakin şimdiden herkese teşekkürler Gülümseme

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

yatağın altında sd ramlar floppy ler agp ekran kartı 476 soket anakart fln olcaktı hala duruyorsa haber veriyim sana

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    O zaman benden bi tane tahminimce 15 inçlik bi tüplü ekran çıkar sadece power girişimde sorun var oynatmamak gerekiyor yoksa güzel ekrandır kendisi

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ran
    ran's avatar
    Erkek

.

bede de yarı bozuk bir kasa var biraz dağılmış işlemci var mı bilmiyorum. yollayabilirim

antalya

Bilmem kaçıncı galaksiden gelen gama ışınlarına maruz kalmak için Pipimizi açıkta tutup UFO konmasını bekledik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

ZX sinclairimime kıyamam :(

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Cayır cayır çalışan mmx kasa ve arkası komple sararmış bir tüplü monitörüm var kötü günler için sakladığım. 2 mb ekran kartı var la kasada daha nolsun :)//// düzenleme: mmx kasa ne la :S ben yatsam iyi olacak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

MarlboroLight bunu yazdı:
    -----------------------------

yatağın altında sd ramlar floppy ler agp ekran kartı 476 soket anakart fln olcaktı hala duruyorsa haber veriyim sana

-----------------------------

saolasın haber bekliyorum senden :)

Tekrar söyleyim dediğim gibi aletlerin çalışmasına gerek yok millete göstericez eskiden teknoloji buydu şimdi ki bu diye bu arada ilgilenen arkadaşlara tekrar teşekkür ederim :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Modem, ram, islemci, fax modem kart, floopy vs. var kendi koleksiyonumda fazladan ikiser tane. Ama istanbul. İstersen bi pm at.

Gel bili bili gates
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

bir yerlerde eski bir modem, ethernet kartı ve 48x cdrom olacaktı. bakayım haber vericem :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

3 tane bozuk power vardı memlekette işine yararsa kargolatırım pedere pm atarsın

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

istemediğin kadar 128 mb ram var hala çalışır durumda, pentium 2 kasa var  3 tane bozuk işlemci var işte 2 şer 3 er tanede 7-8 yıllık ekran kartları anakartlar var. işini görür mü?

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 3002 Toplam Mesaj: 14