Akıllı Süpürge

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-yuksek-emisli-akilli-robot-supurge---mi-vacuum-cleaner-p-HBV00000GH8HV?magaza=TMA%2bSHOP

2 kedim var. Evde heryer kıl tüy olduğundan tavsiyeyle bunu almıştım. Gercekten cok kullanışlı heryeri temizliyor bazen 2 kez geçiyor aynı yerden. Toz haznesi biraz küçük ama kokay temizleniyor. Evi ezberlemiyor bunlar ki öyle olsa sehpa kıpırdasa sıkıntı yaşardık. Evin duvar içini geziyor önce ardından içeriye devam ediyor. Telefondan da yönlendiriliyor. Ben çok memnunum ucuza da almıştım. İyi araştırmakta fayda var tabiki çok çeşit çıktı.

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eraycnar
    eraycnar's avatar
    Erkek

xiaomi vacuum 1c robotum var çok memnunum fiyatıda iyi haritalandırma özelliği de var hem süpürüp hem siliyor isteğe bağlı bakabilirsin internetten.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

teşekkürler @eray , @eraycnar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

1 haftadır araştırıyorum özellikle kedisi vs olan pek halı kullanmayan (kullansa bile sorun değil ama olmasa çok daha kullanışlı) kedi köpek besleyen kişiler için müthiş bir icat olarak görüyorum.

-Roborock serisinin 5 max ve yeni çıkan 6 sı gerçekten çok iyi xiaominin ürünlerinden de iyi. 6 da önünde kamera bulunduğu için önünde normal haritada dışı engel varsa etrafından doşalabiliyor. 4500 gibi fiyatlardan başlıyor 5 serisi

-Xiaminin son cıkan ürünü ''1c'' harita kaydetme özelliği yok ama diğer ürünlerden daha alçak. yaklaşık7,5 cm yükseliği ile8,5 cm yükseklik altına rahat rahat giriyor. lazer sensörü olmaması dezavantajı süpürme kabiliyeti %10 daha iyi.  2600 gibi fiyatlandırılıyor.

-Şuan xiaominin son modeli diyebileceğim ürün ''Vacum mop pro''. Benim almaya karar verdiğim ürün. Harita kaybetme ve oda seçme seçeneği hoşuma gidiyor. Ayrıca fiyat performans yaptığımda 3200 gibi fiyatı 3binlered yakalarsam direk almayı planlıyorum.

-viomi (xiaominin alt markası) harita özellikleri kötü önermem daha ucuz ürün.

Iruretta tarafından 29/Eyl/20 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

1 haftadır araştırıyorum özellikle kedisi vs olan pek halı kullanmayan (kullansa bile sorun değil ama olmasa çok daha kullanışlı) kedi köpek besleyen kişiler için müthiş bir icat olarak görüyorum.

-Roborock serisinin 5 max ve yeni çıkan 6 sı gerçekten çok iyi xiaominin ürünlerinden de iyi. 6 da önünde kamera bulunduğu için önünde normal haritada dışı engel varsa etrafından doşalabiliyor. 4500 gibi fiyatlardan başlıyor 5 serisi

-Xiaminin son cıkan ürünü ''1c'' harita kaydetme özelliği yok ama diğer ürünlerden daha alçak. yaklaşık7,5 cm yükseliği ile8,5 cm yükseklik altına rahat rahat giriyor. lazer sensörü olmaması dezavantajı süpürme kabiliyeti %10 daha iyi.  2600 gibi fiyatlandırılıyor.

-Şuan xiaominin son modeli diyebileceğim ürün ''Vacum mop pro''. Benim almaya karar verdiğim ürün. Harita kaybetme ve oda seçme seçeneği hoşuma gidiyor. Ayrıca fiyat performans yaptığımda 3200 gibi fiyatı 3binlered yakalarsam direk almayı planlıyorum.

-viomi (xiaominin alt markası) harita özellikleri kötü önermem daha ucuz ürün.

o zaman şöyle diyebilirmiyiz;

3k-3.5k bandı bütçe var ise mop pro

4k-6k bütçe roborock s5 max ve s6

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Biz Mop Pro aldık 3.650 para verip mağazadan almıştık.

Dün ilk kez açtık, banyoda lamba değiştiriyordum inşaat tozu olan odayı tertemiz yapmış. 

Efsane bir cihaz.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Ben Xiaomi Vacuum Mop Pro aldım ses konusunda uygulama üzerinden seçiyorsun sessiz, standard, turbo gibi normal bir elektrik süpürgesinden kat kat daha sessiz bu konuda rahat olabilirsin sesi hiç rahatsız etmiyor.
    Temizlik konusunda normal elektrikli sürüpgelerle yarışamaz şuankiler fakat evi düzenli olarak detaylı temizlediği için sen hiç yorulmuyorsun oyüzden normal süpürgelerden güzel. Özellikle çocuğu olanlar için rahat bir ürün temizmiydi şurası, aman süpürelim filan derdin olmuyor. 

Harita özelliği ilk kurulumda evi bir dolaşıyor sonra oda oda ayırıp sana gösteriyor bundan sonra yapacağın tüm süpürme işlemlerinde istediğin yeri seçiyorsun mesela biz mutfakta yemek yedikten sonra salıyoruz süpürüyor geliyor.
    Mop özelliği suyunu koyuyorsun altınada paspasını geçiriyorsun salıyorsun cihazı halı, düz zemin ayrımını yapıyor su bırakma seviyesini belirliyorsun ayrıca hem süpürüp hemde silebiliyor aynı anda silme performansı gerçekten çok güzel normalde senin paspasla eğilip büküldüğün heryeri detaylıca ileri geri yaparak temizliyor.

Benim zorlandığım tek şey her süpürmeden sonra mutlaka koku vs. sorunu olamaması için toz haznesini temizliyorum filterisini temizliyorum, birde köşelerde tam başarı sağlanmıyor köşeleri zaman zaman süpürmek gerekebilir bunun haricinde hiç memnun etmeyecek hiç birşeyi olmadı. 

aldıktan sonra kendi kendime dediğim tek şey salakmışım en başından beri niye bunu almıyorum diye gerçekten büyük rahatlık evden dışarı çıkıyorsun süpürüyor temizliyor hazır sadece mobilyaların temizliğe elverişli olması çok iyi benim koltukların altı yüksek giriyor temizliyor.

sezeruludag tarafından 29/Eyl/20 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

Hatasız Kod Olmaz... :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek

Xiaomi s5 max (roborock s5 max) var bizim evde. Halıları, altındaki aparatı sayesinde normal (özelliksiz) süpürgeden daha iyi süpürüyor. Ben tavsiye ederim. Uygulaması üzerinden evde yokken de çalıştırabiliyorsun, nereleri temizlemiş harita üstünden görebiliyorsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

bende anneme hediye almayı planlıyorum en geç 1-2 haftaya alırım herhalde daha hangi model alacağıma tam karar veremedim  takip ediyorum yorumları 
    şimdilik şuna meyyilendim :  https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-siyah-akilli-robot-supurge_pdp_602743655?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=0.68.8

gözüm piyasada kampanya indirim falan olursa yeşillendiriseniz sevinirim 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

bende anneme hediye almayı planlıyorum en geç 1-2 haftaya alırım herhalde daha hangi model alacağıma tam karar veremedim  takip ediyorum yorumları 
    şimdilik şuna meyyilendim :  https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-siyah-akilli-robot-supurge_pdp_602743655?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=0.68.8

gözüm piyasada kampanya indirim falan olursa yeşillendiriseniz sevinirim 

Buna meyil dahada artti simdi

https://m.n11.com/urun/360-s7-pro-vacuum-mop-pro-cleaner-akilli-robot-supurge-1477337?magaza=shermanteknoloji

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
Toplam Hit: 7735 Toplam Mesaj: 67
supurge