folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Allah Turknet'in Belasını Versin

Allah Turknet'in Belasını Versin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

bwenimde 2 ay sonra superonline taahhtütü bitiyor.

bu 24+3 aylık süre bittikten sorna bana en başta verdikleri modemi gere alacaklar mı ?

Bende önce türknete sonrasında uydunete geçmeyi düşünüyorum. Türknette bir sıkıntı olmazsa geçmem tabii o ayrı da.

Modemi superonline taahhüt bittiğinde gelip alırlar mı ? Önemli soru bu :D

evet modemi iptal ettirdiğin tarihten itibaren 15 gün içinde anlaşmalı olduğu en yakın mağazaya aras kargo ile göndereceksin hocam.. Süresi içersinde göndermezsen 150 TL falan kilitliyorlar, fatura gönderiyorlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

bu 24+3 aylık süre bittikten sorna bana en başta verdikleri modemi gere alacaklar mı ?

Bende önce türknete sonrasında uydunete geçmeyi düşünüyorum. Türknette bir sıkıntı olmazsa geçmem tabii o ayrı da.

evet modemi iptal ettirdiğin tarihten itibaren 15 gün içinde anlaşmalı olduğu en yakın mağazaya aras kargo ile göndereceksin hocam.. Süresi içersinde göndermezsen 150 TL falan kilitliyorlar, fatura gönderiyorlar.

aras kargodan modemi gönderdiğinize air bi belge alıyorsunuz

gönderi numarası da alıyorsunuz

sonra superonline i arayip bakın kargoyu gönderdim gönderi numarasıda bu diyorsunuz.

bildirim yapmazsanız faturaya yansıtılır 

faturaya yansıtılırsa siz gönderdikten sonra müşteri hizmetlerini arayip bn modemi gönderdim buda takip kodu hatta sizin çalışanınız emin .... diye biri teslim almış faturamdan düşün diyorsunuz düşüyorlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Benim bu gün Akn doldu, her ay bu vakitler dolar, :( 12Mbs alıyordum, düştü 5 Mbs ye.. TTnet, bence Turknete lanet okumamalısınız.. Ben geçmek için gün sayıyorum.. TTnet müşteri kaybediyor ama umurunda değil.

ShockMan tarafından 08/Haz/18 22:25 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

turknet kurulum ücret almıyor ki

başvuruyorsun geliyr kablonu çekiyor gidiyor modemi kendi bağlayıp kurcan oda 5 dklık iş

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

turknet kurulum ücret almıyor ki

başvuruyorsun geliyr kablonu çekiyor gidiyor modemi kendi bağlayıp kurcan oda 5 dklık iş

10 kişiyi refere ile turknetli yaptım 1 kişi bile 1 lira ödemedi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    essan bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

aras kargodan modemi gönderdiğinize air bi belge alıyorsunuz

gönderi numarası da alıyorsunuz

sonra superonline i arayip bakın kargoyu gönderdim gönderi numarasıda bu diyorsunuz.

bildirim yapmazsanız faturaya yansıtılır 

faturaya yansıtılırsa siz gönderdikten sonra müşteri hizmetlerini arayip bn modemi gönderdim buda takip kodu hatta sizin çalışanınız emin .... diye biri teslim almış faturamdan düşün diyorsunuz düşüyorlar.

Ben sanki bu 24 ay taahhüt dönemimde modemin fiyatını ödedeiğimizi zannediyordum. Seviniyordum ne güzel bende kalacak diye (:

Fuck you superonline

BALIK.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Ttnet sözleşmem bitiyor. Turknet 65tl lik 35mbit bir tarife önerdi. Bu fiyatın altında bir fiyat alabilir miyiz? Siz ne kadara kullanıyorsunuz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

çok kumar işi türknet. Net gitse karşında muhattap yok. Gider mi gider internet bu ee napcan. Benim gitti mi hemen arıyorum ttneti en azından karşıma muhattap çıkıyor 45dk da varsa sorun halloluyor.

Türknette bu var mı? bu olana kadar ben beklemeyi düşünüyorum zira sabah akşam net gittiğinde kime yazacağımı şaşırmak istemiyorum.

Ne zaman müşteriye yardımcı olabilecek bir servisi olur o zaman geçerim.

Zaten MT çıkartılınca masraftan kısmış oluyorlar o yüzden f/p oranı ttnete vs göre daha iyi oluyor. 

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

hocalar, turknetin internet şahane hiç bir problemim yok hem evde hem ofiste kullanıyorum. ofiste telefonu kullanamıyorum banka arıyor başkası adına. kendi numaramı arayınca tık tok. başkasının hattıylamı karışmış anlamadım ki şubattan veri nedir bu pislik anlaşmış değiliğim

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

35 Mbit üzeri vermemesi kötü oldu. Hattım 75 Mbit görüyor. Hız sınırı kalkar inş. 

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
Toplam Hit: 15608 Toplam Mesaj: 72
allah belanı versin turknet