Android Cihaz Kilitli Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

İçinde çocukların fotosu olduğu telefon nasıl olduğunu anlayamadığım/öğrenemediğim şekilde kilitlenmiş, sim Pinini giriyorum, ardından ekran kilidi pininş igiriyorum, "bu cihaz kilitli" diye hata veriyor. 30 saniye bekleyin deyip sayıyor, tekrar pin tekrar 30 sn.

Çözüm bilen eden var mı? Sadece fotolara erişsek o bile yeterli.

Not: ADB shell den erişmeye çalıştım olmadı ama benim cahilliğim becerememiş de olabilirim, güncel android olaylarına pek hakim değilim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cihazda kurulu olan Gmail hesabını biliyorsan Gmail üstünden açabilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Bilale anlatır gibi lütfen?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekranın bir fotoğrafını atar mısın yanlış teşhis koymayayım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Android surum?

Guncelleme yapmadiysan farkli bir sim kart deneyerek belki bir sansin vardir: https://bugs.xdavidhu.me/google/2022/11/10/accidental-70k-google-pixel-lock-screen-bypass/

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Hiçbiri yemedi, şimdi reset attım, recovery ile ne kurtarırsam artık... Bİlkdiğiniz recovery rpogramı var mı free olarak kurtarma yapan?

Toplam Hit: 563 Toplam Mesaj: 7
android açılmıyooooor ekran kilidi