folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder [Android] Konuşmada Karşıya Yüksek Ses Gönderme Uygulaması Var Mı?

[Android] Konuşmada Karşıya Yüksek Ses Gönderme Uygulaması Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

şu arayan dijitürkçülerin sikim sokum arıtmacıların kulağını sikmek istiyorum şu şekil : 

https://streamable.com/my8w4j

bunu yapabilecğeim bi app var mıdır ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam açtıktan hemen sonra kapatabilirsin bence. Karşındaki insanlar da bu işi severek yapmıyor. Ya da seni rahatsız etmekten mutluluk duymuyor. Karşındaki kişi bu durumdan dolayı bir takım sorunlar yaşayabilir. Kulağında kulaklık ile tüm gün çalışıyorlar. Diyeceksin ki başka iş yapsınlar. Mecbur kalmasa kimse o işi yapmaz gerçekten... 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam açtıktan hemen sonra kapatabilirsin bence. Karşındaki insanlar da bu işi severek yapmıyor. Ya da seni rahatsız etmekten mutluluk duymuyor. Karşındaki kişi bu durumdan dolayı bir takım sorunlar yaşayabilir. Kulağında kulaklık ile tüm gün çalışıyorlar. Diyeceksin ki başka iş yapsınlar. Mecbur kalmasa kimse o işi yapmaz gerçekten... 

valla sikimde değil, öyle bi argüman yok. o zaman surilere de ses çıkarmayalım, adamların memleketinde savaş var. gelsin hepsi nolcak. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

valla sikimde değil, öyle bi argüman yok. o zaman surilere de ses çıkarmayalım, adamların memleketinde savaş var. gelsin hepsi nolcak. 

Türkiye den yurt dışına giden pis Türküleri de memleketlerine göndersinler :) Aynı şey olduğunu düşünmüyorum hocam. Kişiye göre muamele en doğrusu. Fikrine saygı duyuyorum. Sen bilirsin :) 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Ben sabırla telefonu açıp microfon muteleyip  telefonu cebe atıyırum 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Türkiye den yurt dışına giden pis Türküleri de memleketlerine göndersinler :) Aynı şey olduğunu düşünmüyorum hocam. Kişiye göre muamele en doğrusu. Fikrine saygı duyuyorum. Sen bilirsin :) 

ölüm kalım meseleleri dışında kendi çıkarı için başkalarını rahatsız eden herkesin ta amına koyayım. sikilsin kulakları, belki gider düzgün bi iş bulurlar ben de vesile olur sevaba girerim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

ölüm kalım meseleleri dışında kendi çıkarı için başkalarını rahatsız eden herkesin ta amına koyayım. sikilsin kulakları, belki gider düzgün bi iş bulurlar ben de vesile olur sevaba girerim.

Baştan sona aynı fikirdeyim. Bir şeyi pazarlamak için arama yapılamaz. Yapılmamalı. Yasaklanmalı.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

şu arayan dijitürkçülerin sikim sokum arıtmacıların kulağını sikmek istiyorum şu şekil : 

https://streamable.com/my8w4j

bunu yapabilecğeim bi app var mıdır ? 

LG Su Arıtma sistemleri diye başlayınca "Aaa LG Su artıma sistemleri mi yaa" diyorum heyecanli bi sekilde evet evet diyince anasına avradına sövüyorum daha çok tatmin ediyor beni.

Toplam Hit: 570 Toplam Mesaj: 8
android