folder Tahribat.com Forumları
linefolder Assembly - Reverse Engineering
linefolder Android Uygulamalar İçin En İyi Tersine Mühendislik Araçları Nelerdir?

Android Uygulamalar İçin En İyi Tersine Mühendislik Araçları Nelerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek

Anlaşılan iş başa düştü (:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    ProTogi bunu yazdı

Anlaşılan iş başa düştü (:

Yoo kim dedi.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek

Başlıyoruz muyuz hocam? Heycanlandım hakkaten.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

benimde ilgimi cekti 👍

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

En mantiklisi udemy de ders ver bizlerede Tahribat indirimi yap sende emeginin karsiligini bir nebze olsun almis olursun. ;)

Kanakan tarafından 04/Eyl/23 09:07 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek

https://www.udemy.com/course/frida-for-beginners/

Acemiler için kapsamlı Frida eğitim seti. İndirime girdiğinde alınır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    ProTogi bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

https://github.com/charles2gan/GDA-android-reversing-Tool

bunu öğrenmekle başlayabilirsin. 

2 yıldır güncelleme almıyor.

Hocam benim nacizane tavsiyem oncelikle bu bakis acisini degistirmen olur.
    Mesajlarinda reverse engineeringin cok ilgini cektigini soyluyorsun, bu konuda kendini gelistirmek istedigini de soyleyip bilgili kisilerden yol gostermesini istiyorsun. Adamlar gelip tool onermisler ki projenin sundugu seyler arasinda sunlar dahil olmak uzere bircok faydali sey var:

Which does not only supports the basic decompiling operation, but also many excellent features like Malicious behavior detection, Privacy leaking detection, Vulnerability detection, Path solving, Packer identification, Variable tracking analysis, Deobfuscation, Python& Java scripts, Device memory extraction, Data decryption and encryption etc.

Sonra gelip 2 yildir guncelleme almiyor diye cizip atarsan soyledigin diger seyler disaridan laf ebeligi gibi gorunur.

Ben olsam guncel mi degil mi diye bakmak yerine, hatta tam tersi olacak sekilde eski araclardan ve yontemlerden baslayip yeniye dogru ogrenmeye calisirdim. Yeni cikan seylerin hangi eksiklere care oldugunu anlamak da cogu zaman kiymetli oluyor.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    ProTogi bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

https://github.com/charles2gan/GDA-android-reversing-Tool

bunu öğrenmekle başlayabilirsin. 

2 yıldır güncelleme almıyor.

Hocam benim nacizane tavsiyem oncelikle bu bakis acisini degistirmen olur.
    Mesajlarinda reverse engineeringin cok ilgini cektigini soyluyorsun, bu konuda kendini gelistirmek istedigini de soyleyip bilgili kisilerden yol gostermesini istiyorsun. Adamlar gelip tool onermisler ki projenin sundugu seyler arasinda sunlar dahil olmak uzere bircok faydali sey var:

Which does not only supports the basic decompiling operation, but also many excellent features like Malicious behavior detection, Privacy leaking detection, Vulnerability detection, Path solving, Packer identification, Variable tracking analysis, Deobfuscation, Python& Java scripts, Device memory extraction, Data decryption and encryption etc.

Sonra gelip 2 yildir guncelleme almiyor diye cizip atarsan soyledigin diger seyler disaridan laf ebeligi gibi gorunur.

Ben olsam guncel mi degil mi diye bakmak yerine, hatta tam tersi olacak sekilde eski araclardan ve yontemlerden baslayip yeniye dogru ogrenmeye calisirdim. Yeni cikan seylerin hangi eksiklere care oldugunu anlamak da cogu zaman kiymetli oluyor.

Kesinlikle katılıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Telegramda söyle bir kisi veya team var bütün Android uygulamalari crack yapiyorlar.

https://t.me/androidpatcher       

cok iyi isler cikariyor eleman.Ve cracken veya patchen yaptigi uygulamalarin linklerinide Telegramdan veriyor.

Bunlarin nasil yapildigini gercekten ögrenmek isterdim. Bu isleri anlatan TÜRKCE udemy Dersleri olsa alirdim.(Pek eski Dersler olmamamk sartiyla)

Kanakan tarafından 04/Eyl/23 11:28 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek

Bizim hocanın imzası da var içerde

Toplam Hit: 3913 Toplam Mesaj: 51
android reverse engineering