Apartda Uygun Tatil Yerleri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Beyler apart da uygun tatil yapılabilecek nereleri var denize yakın, sahili güzel vs bildiğiniz deneyimleriniz varmı?

Senin arastirmanla buldugun yerler var mi peki?

muğla akyaka taraflarına baktımda gecelik 150-200 arası değişen  yerler var sezonda uçuşa geçiyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Bu yaz muğla göcek yapacağım ve otel yada beton yığınıyla uğraşmak yerine çadır kamplar var geceliği elektrik duş herşey dahil 30-50 arası değ kişiyor ben baya araştırdım hatta bi kaç kamp aradım cidden uygun ve denize sıfır olanlar var hem gece çadırda uyumak sıcaklık açısından daha iyi bence bence bi araştır derim hocam yada çadır uyar dersen buradan yazayım camp isimlerini 

ben hesapladım kendimce 10 gün tatil bana gidiş geliş ücretimle birlikte rahat 500-600 arası rahat yetiyor buda 10 gün için aşırı uygun ;)

Yerleri paylaşırmısın?

http://www.katranci.org

Katrancı orman kampı adı ben burayı arayıp sormuştum ücretleri ama birsürü yer var dalaman fethiye arası google maps e girin fethiye bulun elinizle arama yerine kamp yazın birsürü yer çıkıyor siteleri telefonları çoğunun mevcut arayıp daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz ve bi arkadaşım oralı görüntülü olsun fotolardan olsun çok baktım oralara köy  kadar yeşil binalar çok az ve denize sıfır tatil daha ne olsun 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Canakkale kucuk kuyu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Takipteyim

Toplam Hit: 2116 Toplam Mesaj: 15
tatil apart