folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Arabaya Turşu Suyu Döküldü

Arabaya Turşu Suyu Döküldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Arabaya turşu suyu döküldü abiler ya hemde koltuga hemde bi kavanoz.

Ulan birisine bi kötülük yapmak için forumda bir anket yapsak en çok oyu almaya oynar. öyle pis bi şeytani eylem yani.

Çözümü yok amk ya aylarca yıllarca kokar o şimdi.

Lanet olsun dedim öylece bıraktım arabayı camları açıp.

İçmeye başladım şu an.

Yine de aklına bi çözüm gelen varsa yazsın.

Gece vakti 4-5 tane yıkamacı gezdim belki birini yakalarım diye ama kimseyi bulamadim.

Zaten napsalarda çıkmaz o koku tazeler tazeler durur kendini.

Havalar ısınınca sıcaktan fermante olmaya kokmaya devam amk.

Hay sokaydım turşusuna.

Sirke buharına mı soksam arabanın içini ulan?

Evdeki et kokusunu bir kere öyle çıkarmıştım valla çalışabilir ha.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben süt döküleni tecrübe ettim hocam, şükür her zaman iyidir, beterin beteri var. :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sen süt dökülen araba görmemişsin. Süt döşemeyide geçip sacın altına kadar gidiyor orada mayalanıp yoğurt oluyor. Yoğurtun içinde kurtçuklar oluyor ve çok fena kokuyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

On arka?

On koltuk hizlica sok, sokmek icin araba modeline gore max 6 tane 14 lokma gerekir.Koltugun altinda yine modeline gore airbag baglantiolari var usulca cikar.

Arka koltuk sokmek daha da kolaydir cogu zaman sadece ustu sokulur.

Kafana takma, hayatta olumden baska her seye cagre var.

Hizlica koltugu sok, arabanin icinde durmasin ki tavana da sinmesin kokusu.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Arka koltuksa koltuğu sök döşeme sünger ayır içesine temizle 

ön koltuksa daha sıkıntı ama ona da deterjanlı bol  su ile silmek lazım 

yoğurt peynir suyu yada süt dökülmemiş şükür ki

sıfır Mercedes cip alıp bagaja süt dökülünce altı ayda arabayı geri satan gördü bu gözler ne yapsam gitmedi diyor kokusu 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Kardeş sirkeyse sıkıntı yok en fazla rengi açılır. Sökebilşyorsan sök sökülmüyorsa araba döşeme yıkayan bir yere götür 1-1.5k TL paran gider ama yer döşemesi ne kadar yıkatırsın. Geçmiş olsun

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Koltuğu sök hortumla suya tut iyice süzülsün baskı yaptır tekrar suya tut bunu baya tekrarla sonrada iyice gittiğinden emin olduktan sonra bırak kurusun kuruması günler sürer ama kokudan eser kalmaz bende süt dçkülmüştü o şekilde yaptım şimdi kokudan eser yok. 

Yakında Güncelenecektır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Direkt oto yıkamaya git onlarda suyu çekmek için makine oluyor bari alabildiğini alsın

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

detaylı temizlik koltuk yıkama yıkadıktan sonra ahtapot denen mankine ile kurutma 

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sen süt dökülen araba görmemişsin. Süt döşemeyide geçip sacın altına kadar gidiyor orada mayalanıp yoğurt oluyor. Yoğurtun içinde kurtçuklar oluyor ve çok fena kokuyor. 

yok anasının

kesin karbonatlı suyla yıkasan geçer ha. her derde deva aygıt. tecrübeyle onaylanmamıştır.

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Kusmuk için tras köpüğü uygulamisligim oldu ve başarılı olmuştu ama turşu suyu bilemedim. Geçmiş olsun.

Toplam Hit: 1669 Toplam Mesaj: 17
yarrak turşu koku