folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Arabayı Sattık Ama Parayı Hala Alamadık

Arabayı Sattık Ama Parayı Hala Alamadık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Sinirlerine hakim olacaksın ama tacizin dozunu da git gide artıracaksın

1- kendisini çok aramışsındır ama daha da artır

2- anne babası akrabaları ara haberdar et

3- aynı şehirdeyseniz dükkanına git taciz et değilseniz bu iş için gideceğini söyle 

4- zarar verme darp vs  falan işleri aklına getirme dürüst adama mahkeme bela olur 

5- tüm bunlar sonuncunda yine de alamıyorsan yorumlarda yazan aklına yatan işleri uygula

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Muhtemel galerici tokatlamış sizin para da zor muhtemel parayı birine işlet diye verdi o da firar oldu gitti 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

hukuk devletine inanan biri olarak coğrafyamızda bu işlerin tek çözümü tehdit ve zor kullanmak. üzerinden 6 ay geçmiş parayı verecek olan adam 60 kere verirdi. araya aile büyüklerinin girmesi çözüm sağlamaz. muhtemelen o parayı piç etti ve şuan işleri de iyi gitmiyordur. 

zaten bu şekilde tanıdığa yamuk yapan adam millete neler yapmaz adam gibi kazanamıyordur. gideceksin ya bana paramı haftaya cuma çöz ya da bana eflasyonuda üzerine ekleyerek bir araba ver. ya da ben senin dükkanını yakarım de. 

vermezse ( ben olsam arabalarından birine sopayla ağır hasar verirdim )..

işe yaramaz diyenler emin olun çoğu yerde işler böyle çözülüyor artık.

Süper bir çözüm gerçekten.

Hakkı olan parayı alamadığı gibi, bir de hasar verdiği arabanın cezasini cebinden versin diyorsun :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek

Yapaçağın tek şey elinde ki bilgi belge ile savcılığa suc duyurusunda bulunma.

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

insanı cinayete teşvik eden akrabalarının olması ne kötü bir şey... tengri sabır versin.

RETRET tarafından 23/Nis/24 22:48 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Benzeri başıma geldi. Galeriye git aracı üstüne alana kadar dönme. 3 5 bakma al bir araç dön

geçen sene 100 bin girdi bana

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Bunu linklemeye gelmiştim hayırlı akşamlar.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Tekrar edeyim,

Emlakçı, Galerici, Polis, Avukat

Bu meslek sahipleri dostum ahbabım olamaz. 

Kesinlikle bir gün zarar görürsünüz.

KAMU SPOTU

Polis

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Bi 6 ay daha bekle sen iyice emin ol

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Tekrar edeyim,

Emlakçı, Galerici, Polis, Avukat

Bu meslek sahipleri dostum ahbabım olamaz. 

Kesinlikle bir gün zarar görürsünüz.

digerlerini anladim da polis'in ne zarari oluyor

Mesleki deformasyon sonucu %99u bedavacılik ve ispiyonculuk adamlarin yaşam biçimi oluyor. Amirlerinden aferin almak için yapmayacakları hiç bir şey yok.

Cok tecrübe edindim bunu da. Zamanında internet kafede çalıştım. Polisler sürekli gelir giderdi aramız çok iyiydi. Bir gün arkadaşı aldılar yurtta kavga etmiş. Ben gittim almaya.. Bir gün önce kahvaltı yaptığımız adamlar yüzümüze bakmadı, odaya kaçıp biz gidene kadar çıkmadılar. 

Komşumuz asayişte polisti adanada, annem alt komşu zamanında zaman gazetesi alir misin diye sordu demişti. Adami sabahina aldılar 4 ayda zor çıktı ailesi dağıldı.

Yine aynı göte silah konusunda şaka yaptım. Akşam şuraya gidecez inşallah polis durdurmaz vs dedim. Arabanin göt deliğine kadar aradılar.

Bir şekilde zarari dokunur. Sikmeyecekse faydası dokunmaz. O meslekte çalışabilmek için omurgayi aldırmak gerekiyor. Hatırlayın hatayda akepeli il baskaninin oğlu için polisleri dizdirip apoletini sökmüşlerdi adamın. Bir tanesi adam olsaydi ne oluyor amk der laf ederdi. 

Toplam Hit: 4262 Toplam Mesaj: 61
hukuk