folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araç Tavsiyesi ?

Araç Tavsiyesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, çok kararsız kaldığım için sizlerinde fikrini almak istedim.

Aktif olarak kullandığım bir skoda aracım var fakat, mercedes, audi veya bmw ye geçiş yapmak istiyorum.

ilanlara falan bakıyorum ama karar veremedim.

Bu 3 markadan hangisi tercih etmeliyim. bütçe şimdilik 700.000 tl.

özellikle benzinli olsun ve 180.000 km den fazla olmasın.

Ağır hasar kayıtlı ve trameri yüksek araçlardan da uzak duracağım. ufak kazalar lokal boyalar çokda önemli değil.

teşekkür ederim şimdiden. Umarım markalar konusunda güzel açıklamalar gelir.

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-bu-temizlikte-zor-bulunur-137-binde-1047539800/detay

Aynısından 2.5 sene 55 bin km kullandım. Tadı hala damağımda. Sürüş keyfi on numaradır. Tek kusuru vardır bu kasalarda çürük olabiliyor iyi baktırmak lazım. Onun haricinde motor şanzıman çok sağlamdır. 

Ha Ha!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Bu 3 markanın bakımları parçaları çok ağır bu rakama çok temiz ve bakımlı  bir araç bulman lazım

yan cizdim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

audi a3, a5 bakabilirsin ama a5 bulman zor o fiyata. a3ler iyi araçtır fakat içi biraz dar. mercedes ve bmw tarafında yıl olarak daha eskiye gideceksin audinin bir tık o avantajı oluyor.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu paraya sen bu üç markayı da alamazsın , alırsan o fiyata aldığın araç ile sanayiden çıkamazsın.

bence sen 700k ya skoda veya vw alıp model yükselt yoksa kafanı duvarlara vurursun çok üzülürsün.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Korkuluk
    Korkuluk's avatar
    Erkek

O paralara uzak doğuya yönel. Genelde ağır masraf çıkartmazlar. Bence motor şanzıman vs almanların içinden geçer. Tek eksisi kaporta biraz daha zayıf. Parça- bakım fiyatları arasında uçurumlar var. En basitinden aynı işlevi gören bir sensörün bile farkı çok fazla. Şans işi ama
     o paralara alacağın almanlarla sanayide yatıp kalkmayı göze almalısın. 

Eğer odadaki en zeki insan sensen, yanlış odadasın demektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    HorbaDor bunu yazdı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-bu-temizlikte-zor-bulunur-137-binde-1047539800/detay

Aynısından 2.5 sene 55 bin km kullandım. Tadı hala damağımda. Sürüş keyfi on numaradır. Tek kusuru vardır bu kasalarda çürük olabiliyor iyi baktırmak lazım. Onun haricinde motor şanzıman çok sağlamdır. 

700 bin lira para ver çarık çürük araba al :))

1 2 yasında corolla almak varken nie bunu alır insan mantık dısı

yok konforu kalitesi demeyin

bu arabada ne konfor ne kalite kalmamıstır

kardes sana tavsiyem illa bu arabalar binicem diosan bütçe arttır yada uzak dur

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    HorbaDor bunu yazdı

Kullanmayıp önyargılı yorum yaptığınızı düşünüyorum. Çarık çürük dediğiniz araba piyasadaki yukarıda sayılan araçlara kalite ve performans olarak nal toplatır. Çürük mevzusu dikkat edilmesi gereken noktası dedim. Tüm araçlar çürük demedim.

Tabi tercih meselesi. :))

Ha Ha!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hocam o paralara alacağın araçlar km ve yaş olarak yuksek olacağı için başını ağrıtır.

Sana tavsiyem uzerine az daha ekle lpg li honda civic lerden al.

O paralara başını agritmayacak en iyi arac bu. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    HorbaDor bunu yazdı

Abi o degil de 200 e ler 30-40 milyarken bunlar 60 milyar civarındaydi 700 u gordum sok geçirdim.  Alinmaz a.q. bence de. 700 e mercedesten ala ala bu model alınıyorsa mercedes alma baska marka al kardeş.  25 yillik araba 700 k verilmez, ben de hastasiyim yillardir kullanirim ama bu kadar paraya yazik git 0 bir seyler al daha iyi yani.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 4966 Toplam Mesaj: 39
bmw mercedes mercedes araç oneri audi