folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ateizmin Özendirilmesi Ve İlluminati

Ateizmin Özendirilmesi Ve İlluminati

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Alıntılarla ve kendi yorumlarımla biraz anlatmaya çalışıcam bu olayı :D

ilk alıntımızla başlıyoruz ;

-------------------------------------
    Böyle yıllardır yapılan birçok dayatma var, UFOlarla sınırlı değil bu... En büyüğü de ne biliyor musunuz bu dayatmaların? İlahi dinlerin tukaka gösterilmesi, ateizmin ve çok tanrılı uzakdoğu dinlerinin ise elit kesime hitap ediyorlarmış gibi pazarlanması...

Bakın ne kadar reddetseniz de din insan hayatında çok ama çok geniş bir yer tutar. Fakat insanlar artık bu tür şeyleri yine insanların yarattığına inanmakta, peygamberlere hayal kahramanı, tanrıya insanın yarattığı bir hayali öğe imajı yükleniyor gittikçe. Bu da tam olarak onların istediği şey.

Bakın dünyayı yöneten, nüfus olarak çok küçük fakat inanılmaz etkili bir elit kesim var. İllüminati diye bir topluluğun olmadığına, deli saçması şeyler olduğuna inananlar da var, bakın belki de siz haklısınız eyvallah. Fakat illüminati değilse hebeledir, hebele değilse hübeledir, bu çarkları döndüren birileri var... İsme takılmayın. Ve bu abiler Şeytan`ın emrine amade.

Amaçları tek tanrılı ilahi dinleri dünyadan kaldırmak. Yavaş ve sağlam adımlarla yapıyorlar bunu.

Namaz kıldım deyince hor görülürsünüz, fakat meditasyon yapıyorum yeeaa derseniz elit olursunuz. Bu arada abdestte su ile temas edilen noktaların çakra noktaları olduğunu biliyor muydunuz? her neyse.

Yani canını yediklerim, demek istediğim siz ne kadar bu tür ilahi şeyler yokmuş gibi davranır, ne kadar uydurma olduklarını dile getirirseniz, Şeytanı ve hizmetçilerini de o derece memnun edersiniz.

Zira Lucifer`in emrindekilerden ilk isteği şudur: İnsanlar benim varlığımdan haberdar olmasın.

Kapiş?

Ayrıca cinlerin dünya hayatına etki etmediğini mi düşünüyorsunuz? Hatta varolmadıklarını, size cinlerle ilgili bilgi vermeye çalışan birinin saçmaladığını mı düşünüyorsunuz? Durun bi dakika, bi canlandırma yapalım.

- Şimdi astral seyahat ile paralel evrenlerdeki ve başka boyutlardaki öğelerle temas kurabilmek mümkündür.
    + Hadi ya hmmmmm

- Şimdi cinler başka bir boyu..
    + Ne cini yeeeeaaaa

Mesaj alındı galiba ehehe.
    -------------------------------------

Şimdi illuminatiye geçelim ,
    bu abiler dünyadaki bütün insanları tek ve yeni bi din altına toplamaya çalışıyolar ,
    Şeytana hizmet ederler şeytana tapan cinlerler şeytana tapan insanlar işbirliği halindedir.
    illuminatinin simgesi olan herşeyi gören tek göz deccali temsil eder deccalinde tek gözü var :F
    Bu planları uğruna herşeyi yapabilicek kişilerdir bunlar dünya nufüsünun 3/2'sini öldürmeyi planlayan bi tarikattir.
    peki bunu nasılmı yapıcaklar ?
    Bundan yıllar öncesinde kimse ufolara inanmazdı ama bugüne baktığımızda dünyada ki çğu kişi inanır durumda uzaylılara Dj_doom örnek :D
    sahte ufo saldırısı heran olabilicek bişeydir .
    hatta bi teoride buluniyim 51.Bölgeyi hepiniz bilirsiniz 30 mil yakınına ne karadan ne havadan yaklaşamazsın uydu görüntüsü alınması yasak google earth'te bile kordinatlarına gittiğiniz zaman sadece siyah ekran çıkar göstermez orayı .
    Peki sizce ne yapılıyo orda ?

Şimdi bir gecede tarlalarda oluşan ve uzaylıların çizdiğine inanılan şekillere ve illuminati simgelerine göz atalım ,

ikinci alıntı ;
    -----------------------------------------
    Kabalistik öğretide bu şekil Tree of Life olarak adlandırılır. Dikkat ederseniz tam 10 büyük noktadan oluşuyor. Şimdi Kabala ile haşır neşir büyümüş Musevi bir ailenin çocuğu olmadığım için hepsinin izahını yapamam size, fakat benim bu yazımda işlediğim konuyu açıklamamıza yetecek olan bilgiyi verebilirim.

10'uncu nokta Tanrı'yı temsil eder. Eğer 9'uncu noktadan, 10'u es geçerek 11'inci noktaya atlarsanız, Tanrı'yı saymamış olursunuz. İşte 11. noktaya ulaşmak, Luciferian'ların arzuladığı şeydir. 9'dan 11'e geçerek, Tanrı'yı hiçe saymak, Lucifer'in öğretisine uymak ve Lucifer'e hizmet etmek...

Bu yüzden 11 Eylül'de, 9/11'da yapıldı o sözde terör saldırısı (Abd'de ay, günden önce yazılır. 11/9 değil de 9/11 denilmesinin sebebi bu yani)

Yani 11 Eylül İkiz Kule saldırısı, Tanrı'ya karşı bir meydan okumaydı. Yaptıkları en büyük ritüeldi.

Tree of Lİfe'taki noktaları biraz daha belirgenleştirirsek şu şekli alacaktır.

üçüncü alıntı ;

Semboller... Onların ritüellerinin bir parçası. 

Bu blog'u okuduğunuza göre artık keçi kafalı şeytan tasviri olan Baphomet'i tanıyorsunuzdur.

Bu blog'u okuduğunuza göre artık keçi kafalı şeytan tasviri olan Baphomet'i tanıyorsunuzdur.

Hiç satanist pentagramın neden ters olduğunu düşündünüz mü? Satanistlerin ters haç sembolünü, hristiyanlığı aşağılamak için kullandıklarını biliyor muydunuz?

Peki bazı komplo teorili internet sitelerinde veya Youtube video'larında ünlü siyasetçilerin, şarkıcıların bazı popüler laflarını tersten dinlediğinizde satanist mesajlar verdiklerini duymuş muydunuz? Obama'nın seçim sloganı "yes we can"i tersten dinleyince "thank you satan" diyor oluşu gibi.

Bilemiyorum bu tersten konuşma işi belki tesadüften ibarettir. Fakat satanistler bazı ritüellerde ters semboller kullanıyorlar.

11 Eylül 2001'de, İkiz Kule saldırıları gerçekleştiğinde Bush ne yapıyordu biliyor musunuz?
    Okuduğu kitap satanist ritüeller taşıması sebebiyle yasaklanan bir "çocuk" kitabı. İsmi de My Pet Goat (evcil keçim). Saldırılar hakkında yanındakiler tarafından bilgilendirildikten sonra dahi okumaya bir süre devam etti. Ve kitabı nasıl okuyordu sizce?
    Tersten.

Bu meşhur görüntünün 11 Eylül 2001 tarihine ait olduğunu biliyor muydunuz? George Bush'un, satanist semboller kullandığı gereçkesiyle yasaklanan bir kitabı tersten okuduğu sırada İkiz Kule'ler yıkılmak üzereydi. Kitabın isminı bir daha söyleyeyim mi, Benim Evcil KEÇİM.

Bush işte böyle salak böyle aptal diye orada burada dolaşır bu fotoğraf. Bush'un cidden o kadar salak olduğunu mu düşünüyorsunuz? Harvard mezunu bir salak? 

Bu detayın da tesadüf yada zorlama bir senaryo olduğunu düşünenleriniz varsa, kendine doğru bir uçak saldırısı yapılmış olmamasına rağmen 7. Dünya Ticaret Merkezi binasının "yangın" sebebiyle yıkılmasını nasıl açıklayacaksınız? Öyle bir yapı yangın yüzünden mi yıkıldıi? Yoksa kontrollü bir şekilde mi yıktılar? O saldırıda tam 3 bina yıkılmalıydı, bu da ritüelin bir parçasıydı. Anasının amı kadar uzun bir yazı olduğu için artık açıklamayacam 11 Eylül'ü yeter amına koyim.
    11 Eylül terör saldırıları müthiş bir sayısal düzene dayalı, insanlık tarihinde yapılmış en vahşi, en büyük satanist ritüelidir.

Bu sembolik ritüelleri istedikleri enerjiyi sağlamak için yapıyorlar.

Yıllardan beri kötü enerjilerini hakim kılmak için bize savaş açmış vaziyetteler. Tarihteki ilk mason devleti olan Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington semboller üzerine kurulu bir şehir. Beyaz Saray ve önemli caddelerin meydanlarını kesiştirdiğinizde ortaya ne çıkıyor sizce?

Washington'da bulunan George Washington heykeli neden Baphomet ile aynı pozu vermiş? Sıradan bir duruş değil o, kötü enerji akışını temsil eden spesifik bir duruş.

Dikilitaşlar zaten firavunlara adanmış yapılardır, tepelerindeki piramit ile kötü enerji yaymaya devam ederler. Washington Anıtı ise bunlardan sadece biri. Washington Anıtının boyu 555 feet, temeli ise 111 feet'tir. Toplayın işte ikisini amına koduklarım, o kadar da matematiğiniz yoksa sikerim kaynatanızı.

Pentagon beşgen demek. Pentagon. Penta. Meme göt meme.

Satanist uzaylı (?) kardeşlerimiz ise hiçbir şeyden eksik kalmamışlar, buyrun.

Ya uzaylı abiler nasıl çiziyorsunuz bu şekilleri yeeeaaa ben çöp adam bile çizemem ehehe.
    Tüm dünyada var sembolleri. Paris şehrine de yerleştirmişler.

Napolyon'un mezarının tavanındaki güneş sembolü

Louvre

Burası Paris, Kuşbakışı The Arc de Triomphe

Hatırladınız mı?
     Semboller... Güneş...

Geçenlerde Google, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan'ını logosunun yanına hangi amblemi koyarak kutlamıştı?

----------------------------------------

Biraz uzun oldu ama okumaya değer :F

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Yeni-Dunya-Dini-Ve-Galaktik-Federasyon-Soytariligi-Hakkinda-137266/

Burdaki paylaştığım yazıda vardı, sikkofiledden :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

yazıcaki renk hatasından dolayı oklunmayan yerleri düzelttim :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

ateizmin ozendirilmesi demissin, tamamen kendi dusuncemle inanmayi biraktim, kimsenin de ozendirdigi yok, ama cemaat yurtlarinda 3 yil kalmis bi insan olarak dinin gayet guzel pazarlandigini, ozendirildigini soyleyebilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

OKuyalım gülelim birazcık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:
    -----------------------------

http://www.tahribat.com/Forum-Yeni-Dunya-Dini-Ve-Galaktik-Federasyon-Soytariligi-Hakkinda-137266/

Burdaki paylaştığım yazıda vardı, sikkofiledden :)

Görmemiştin onu :D biraz farklılıklar var ama bundada  :F
    adam güzel yazıyo ama blogundaki bütün yazılar güzel :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

Yazını tam okuyamadım ama illuminatinin vatikan yönetimine karşı olan gizli bir katolik örgütü diye biliyorum :)

,,,lel,,,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

YawshaAM bunu yazdı:

Yazını tam okuyamadım ama illuminatinin vatikan yönetimine karşı olan gizli bir katolik örgütü diye biliyorum :)

Yanlış biliyosun o "opus dei" olmasın :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

TheIceberg bunu yazdı:

ateizmin ozendirilmesi demissin, tamamen kendi dusuncemle inanmayi biraktim, kimsenin de ozendirdigi yok, ama cemaat yurtlarinda 3 yil kalmis bi insan olarak dinin gayet guzel pazarlandigini, ozendirildigini soyleyebilirim.

neden ateistsin ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

son yıllarda illuminati hakkında bilgi edinme arttı. ek olarak bop projesine bakın. adamların orta doğu hakkında projesi (e malum israil var ve bayrağı eline alacak) Türkiye'yi oldukça etkiliyor. Ampullü partinin başındaki kişi/kişilerinde bu şerefsiz projeye nasıl destek verdiğini görün. Hatta ileri gidip tayyip bunu kendi ilan etti kaç sefer. (Dava açıldı ve davada öyle bir şey söylemedim dedi fakat birçok yerde görülebileceği üzere birçok gazeteci tarafından çekildi). İnsan ruhunu satmasın. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

inception bunu yazdı:

YawshaAM bunu yazdı:

Yanlış biliyosun o "opus dei" olmasın :)

karıştırıyor olabilirim ama  "angels and demons" da görmüştüm . Filmi bi daha izlicem :)

,,,lel,,,
Toplam Hit: 13932 Toplam Mesaj: 81