folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Banggood Artık Türkçe

Banggood Artık Türkçe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Hocam günümüzde Çin'den ürün almanın bir anlamı kaldı mı? Dolar 3.5 TL olduğu müddetçe ülke içinden almak daha mantıklı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı

Hocam günümüzde Çin'den ürün almanın bir anlamı kaldı mı? Dolar 3.5 TL olduğu müddetçe ülke içinden almak daha mantıklı

Helali hos olsun.yabancilar kazansin mubah 4 tl olursa da devam

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    Cevdet bunu yazdı

Helali hos olsun.yabancilar kazansin mubah 4 tl olursa da devam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Hocam, Tr'deki tedarikçi çinli tedarikçiden fazla miktarda, indirimli ürünü alıp, Türkiye'de bir TL fiyatı koyuyor. Ancak sen ben almaya çalıştığımızda birkaç tane karşımıza indirimsiz $ fiyatlı bir şey çıkıyor.

Karşılaştırdığında fiyatları aslında çok da mantıklı değil çinden almak. Bir de bekliyorsun en az 45 gun :) UPS bile 2 haftada geliyor TR'ye 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Ancak şu var; bildiğiniz gibi Türkiye'de elektronik sigara satmak y a s a k. (İçmek değil)

Dolayısıyla millet ne yapıyor: Çinden elektronik sigara alıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı

Hocam, Tr'deki tedarikçi çinli tedarikçiden fazla miktarda, indirimli ürünü alıp, Türkiye'de bir TL fiyatı koyuyor. Ancak sen ben almaya çalıştığımızda birkaç tane karşımıza indirimsiz $ fiyatlı bir şey çıkıyor.

Karşılaştırdığında fiyatları aslında çok da mantıklı değil çinden almak. Bir de bekliyorsun en az 45 gun :) UPS bile 2 haftada geliyor TR'ye 

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/kz-ed2-hi-fi-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-P143606472 44,00 TL

https://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-KZ-ED2-enthusiast-bass-ear-headphones-copper-forging-7MM-shocking-anti-noise-microphone-sound/2052012102.html 6,30 $ * 3.50 = 22,05 

hadi eyv

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

İndirimli ürün bulmuşsun. Bunu TR sitelerinde de bulabilirsin. Ben geçen aylarda 15 TL ödeyerek 3 tane powerbank almıştım gg'den (indirimli)

+ kargo ücretsizdi

Cevdet tarafından 01/Eyl/17 15:54 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı

Kafan çalışmıyor Türkiye de satılan ürünler TL üzerinden mi ithal ediliyor sanıyorsun?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cevdet
    Cevdet's avatar
    Erkek

Hayır, $ fiyatıyla 1000piece alırsan indirimli alıyorsun. TL fiyatı diyorum. Asıl senin kafan çalışmıyor: Adam istese de $15lık ürünü türkiyede 55 liraya veremez

45 gun b e k l e r s i n gümrüğe takılırsın vergi ödersin o ürün sana zaten +25TL daha fazla fiyata gelecek

Cevdet tarafından 01/Eyl/17 16:16 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Cevdet bunu yazdı

Son 7 paketim 3 gun icinde istanbula geldi istanvuldan da 3-4 gunde geldi.

adamlara hepsi helal olsun.

tr dekiler kazanmasin.

50 tl ye kadar fazla olsa bile y.disindan aliyorum

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 3908 Toplam Mesaj: 36
banggood banggood türkçe